18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanie o Polsce

Beszczel • 2014-04-24, 11:35
Czyli co sądzą o nas amerykanie

I komentarz naszego rodaka "Tu nie ma się z czego śmiać, te półgłówki pewnie nie wiedzą gdzie znajduje się stolica uSA, piepszone skupisko ludzi z całego świata dowodzonego przez murzynka bambo" :D 

oc...........an

2014-04-24, 19:51
TAK dla niepodległości dla Texasu!

ellsworth

2014-04-24, 20:03
No dobra sadole, to teraz pytanie do was co wiecie np. o Nikaragui? Nic? Tak myślałem. A na mapie pokażecie? Odróżnicie od Hondurasu czy Gwatemali? No właśnie...

Ivanowic

2014-04-24, 20:13
Zabawne to jest z kilku powodów, między innymi dlatego że to nasz wielki sojusznik, partner etc.
Ja mam dalece wyj*bane na to co myśli o Polsce hamburger czy jakiś gwatemalczyk, ale jak to dużo ludzi mówi że usa nas w dupala łata to mogli by wiedzieć gdzie ta dziura :-D osobiście mam w dupie amerykę i amerykańców, ich wynalazki i ściemnione lądowanie na księżycu no i to chyba tyle.
Pozdrawiam

kajox1

2014-04-24, 20:19
Necro_Crusader napisał/a:

co za tępe dzidy



Może wstawimy wyczyszczoną mapę USA i zobaczymy ile stanów dobrze podpiszą Polacy?

Wiesz tyle samo o nich co oni o nas.

javal

2014-04-24, 20:42
Kashero007 napisał/a:

Taki półgłówek niemający szkoły będzie miał tam lepszy standard życia niż niejeden dobrze wykształcony w polsce... Nosz k***a krew zalewa.



Paradoks w tym wszystkim jest taki, że oni są głupi bo mają dobrobyt. Przez to że nie muszą się wybijać na szczyty wyżyn intelektualnych tylko żłopać piwo i oglądać TV co już im zapewnia byt, nie mają powodu by używać mózgów. To samo w UK zaobserwowałem, mają dobrobyt chociaż i tak narzekają, ale są za głupi żeby zrobić coś ponad to, do czego są przeszkoleni.

Jak tam pracowałem w biurze, przepaliło się pewnego razu światło (a dokładnie to migało ch*jstwo i wk***iało) nikt nie przychodził tego naprawić przez kilka godzin to się zaoferowałem, powiedzcie gdzie macie drabinę to to załatwię. Okazało się że wymiana żarówki to praca dla 2 ludzi z poza tej firmy, którzy mają uprawnienia, jeden może wykręcać a drugi trzymać drabinę. Nikomu innemu z firmy nawet nie przyszło do głowy żeby samemu się tym zająć, oni mają inną robotę.

Ivanowic

2014-04-24, 21:23
Może i racja ale debilizm i ignorancja to niebezpieczna mieszanka bo jak ich kolos upadnie to nawet nie będą wiedzieli gdzie spie*dalają :mrgreen: bo wypada znać jakieś miejsca na mapie po za hamerykancką demokracją żeby wiedzieć gdzie spie*dolić jak będzie źle.

tanazwamusibycdostepna

2014-04-24, 22:40
Konradc11 napisał/a:

Ciekawe, czy Ci wszyscy, którzy śmieją się, że ktoś z Ameryki nie potrafi pokazać Polski na mapie wymieniliby i pokazali na mapie chociaż dwa stany USA...

NIE SONDZE.



No to może zagłębmy się jeszcze w nasze województwa :)

Kazisqrwiel

2014-04-24, 23:41
Tak jest! Koniec wydawania j***nym cebulakom wiz do Ameryki, więcej pieniędzy nie ukradną z kieszeni mieszkańców USA!

contowsky

2014-04-24, 23:59
@up największy cebulak się odezwał

Ucholski

2014-04-25, 00:03
Konradc11 napisał/a:

Ciekawe, czy Ci wszyscy, którzy śmieją się, że ktoś z Ameryki nie potrafi pokazać Polski na mapie wymieniliby i pokazali na mapie chociaż dwa stany USA...

NIE SONDZE.



Kraj a województwo to gigantyczna różnica. Poza tym, warto znać położenie, choćby kilkunastu państw. Nie wiem czy to naprawdę tak wielkie wyzwanie pokazać na mapie kilka krajów? Zresztą, kiedy byłem w I klasie technikum, koleżanka nie potrafiła wskazać kontynentów. Gorzej, z wielkim bólem i trudem, po 10 minutach szukania, pokazała Europę :idzwch*j:

Dobrutro

2014-04-25, 01:53
Teraz pokaż mi jeden z drugim gdzie jest stan Kansas na nieoznaczonej mapie USA. :D

jednoręki-ujeżdżacz

2014-04-25, 02:44
@tam do wyżej dyskutujących nt powierzchni i czy zna się wszystkie stany, (uff) podział polityczny danego kraju jest mniej istotny, wg mnie, od położenia jakiegoś kraju. np. Polityka zagraniczne wszystkich stanów jest taka sama.

Poza tym, piwo za pozytywny filmik i już :)

NieWeszles

2014-04-25, 03:14
Kashero007 napisał/a:

Taki półgłówek niemający szkoły będzie miał tam lepszy standard życia niż niejeden dobrze wykształcony w polsce... Nosz k***a krew zalewa.



Do czasu. W końcu to pie**olnie. Ich wiecznie niekończący się dług finalnie ich "zmiażdży"...

TRQPL

2014-04-25, 09:58
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Takie cwaniaki? Wymieńcie wszystkie stany USA.



Wielkość terytorialna USA jest podobna do Europy...



Rosja to największy kraj na świecie (usa 4 miejsce) i jakoś nie znam żadnego z 46 obwodów może poza kaliningradzkim ale to jest oczywiste. Powierzchnia nie ma nic do rzeczy.

kajox1 napisał/a:



Może wstawimy wyczyszczoną mapę USA i zobaczymy ile stanów dobrze podpiszą Polacy?

Wiesz tyle samo o nich co oni o nas.



Dużo więcej wie przeciętny Polak. Taki mamy system edukacyjny że w Liceum uczą nie tylko gdzie jest jakie państwo ale też jaka jest stolica.

PS Tak było w LO nie wiem jak jest w innych szkołach. Biorąc pod uwagę liczbę uczniów Polak ma lepszą wiedzę ogólną.

Kazisqrwiel napisał/a:

Tak jest! Koniec wydawania j***nym cebulakom wiz do Ameryki, więcej pieniędzy nie ukradną z kieszeni mieszkańców USA!



Na ch*j tam jechać Wszędzie pełno bambusów którzy polują z bronią w ręku na białego czlowieka.

PS pojechał bym tylko żeby zobaczyć wielki kanion i zagrać w kasynie w stanie Nevada.

Vadim napisał/a:

Ciekawe ilu z Was wie gdzie leży np. Tanzania, Katar, Kolumbia czy Macedonia.



No k***a nie osłabiaj mnie. Kolumbia czy Macedonia to wie nawet dwunastolatek. a Wymyśl coś trudniejszego.

Vadim

2014-04-25, 11:10
TRQPL napisał/a:

Dużo więcej wie przeciętny Polak. Taki mamy system edukacyjny że w Liceum uczą nie tylko gdzie jest jakie państwo ale też jaka jest stolica.

PS Tak było w LO nie wiem jak jest w innych szkołach. Biorąc pod uwagę liczbę uczniów Polak ma lepszą wiedzę ogólną.



Wybacz. Mnie w LO jednym z najlepszych w mieście nikt nie uczył takich rzeczy. Pare krajów z Europy, a ze świata USA, Brazylia, Rosja, Egipt, Chiny, Japonia, itp.

TRQPL napisał/a:

No k***a nie osłabiaj mnie. Kolumbia czy Macedonia to wie nawet dwunastolatek. a Wymyśl coś trudniejszego.



Wątpie, że wie to 12latek. Mnie nikt takich rzeczy nie uczył nawet w LO, sam musiałem się zainteresować.

A jak masz jakieś obiekcje do poziomu nauczania w Polsce i Stanach, to zobacz rankingi uczelni :)