18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanie o Polsce

Beszczel • 2014-04-24, 11:35
Czyli co sądzą o nas amerykanie

I komentarz naszego rodaka "Tu nie ma się z czego śmiać, te półgłówki pewnie nie wiedzą gdzie znajduje się stolica uSA, piepszone skupisko ludzi z całego świata dowodzonego przez murzynka bambo" :D 

Szlachcic_Cygański

2014-04-24, 16:49
Takie cwaniaki? Wymieńcie wszystkie stany USA.

TRQPL napisał/a:



myślę że każdy bez problemu californie texas i florydę. moze nawet nevade

PS pytali o kraj nie o województwo



Wielkość terytorialna USA jest podobna do Europy...

teken

2014-04-24, 16:52
Nie chodzi o to czy to są głąby czy nie. U nich po prostu nie ma tego w szkolnictwie, bo stwierdzili, że to co dzieje się poza obrębem ich stanu, jest mało ważne.

Rafal1757

2014-04-24, 17:34
Amerykanie to jeszcze ch*j, ostatnio gadałem z kilkoma włochami. Nikt nie wiedział nawet gdzie leży Polska...

Falsum

2014-04-24, 17:36
Vadim napisał/a:

Ciekawe ilu z Was wie gdzie leży np. Tanzania, Katar, Kolumbia czy Macedonia.



Presuponujesz, że niewielu?

Swoją drogą temat dotyczy wiedzy, tyleż podstawowej, co wcale nie tak niezbędnej.

Może i nie wiedzą, gdzie leży Polska...
ale za to są wspaniałymi matematykami.

Rafal1757 napisał/a:

Amerykanie to jeszcze ch*j, ostatnio gadałem z kilkoma włochami. Nikt nie wiedział nawet gdzie leży Polska...



Potwierdzam.
Dzisiaj na ul. Grodzkiej widziałem kilku włochów [przynajmniej wyglądali na włochów i mówili między sobą w języku przypominającym włoski], wyglądali jakby nie wiedzieli gdzie są.

M00nSpeLL

2014-04-24, 18:02
Konradc11 napisał/a:

Ciekawe, czy Ci wszyscy, którzy śmieją się, że ktoś z Ameryki nie potrafi pokazać Polski na mapie wymieniliby i pokazali na mapie chociaż dwa stany USA...

NIE SONDZE.



A czy my wymagamy nazw województw?Mówimy o pieprzonych krajach!

rocaa

2014-04-24, 18:05
pięć stanów jest powierzchniowo większych od polski
1 Alaska 1 717 854
2 Teksas 695 621
3 Kalifornia 423 970
4 Montana 380 838
5 Nowy Meksyk 314 915
W Kalifornii jest prawie tyle ludzi co w całej polsce.....
Sam pracuję dla Amerykanów i nie mają pojęcia co to jest zielona karta czy nawet visa do USA..... bo tak naprawde po co ??
Amerykanie dla których pracuje mają korzenie europejskie, natomiast nigdy nie opuszczali granic USA
P.S unia europejska w przyszlosci będzie wyglądać jak dzisiejsze Stany Zjednoczone i tak np Polska Będzie takim stanem jak np Illinois już nie ma przeciez granic tak jak miedzy stanami w USA.

Resterwers

2014-04-24, 18:16
Nie wiem co w tym jest śmiesznego. Gdyby jakiegoś polaka na ulicy zapytano w którym miejscu jest stan Kalifornia albo Utah to byłoby dokładnie to samo co na filmiku. Nikogo to nie obchodzi bo tam nie mieszkamy. Gdyby polak nie potrafił pokazać na mapie polski to byłoby śmieszne ale nie oczekujcie od ludzi mieszkających xxx kilometrów stąd żeby znali odpowiedzi na takie pytania.

Ps. Tak, teraz ktoś może powiedzieć, że my przynajmniej wiemy gdzie leży ameryka ale co z tego? Oni też wiedzą gdzie leży europa ale podobnie jak nas ich małe stany nie obchodzą tak oni mają w dupie kraje w europie.

Morfi717

2014-04-24, 18:19
Vadim napisał/a:

Ciekawe ilu z Was wie gdzie leży np. Tanzania, Katar, Kolumbia czy Macedonia.



Np ja.

OT: gówno mne interesuje opinia hamerykanów

sainight

2014-04-24, 18:23
Konradc11 napisał/a:

Ciekawe, czy Ci wszyscy, którzy śmieją się, że ktoś z Ameryki nie potrafi pokazać Polski na mapie wymieniliby i pokazali na mapie chociaż dwa stany USA...

NIE SONDZE.



Coś ci się chyba pomyliło, założę się z tobą że większość polaków potrafi pokazać na mapie gdzie jest USA a oni nie potrafią pokazać gdzie leży Polska, a co do tych stanów to tak samo spytaj takiego amerykanina o przynajmniej JEDNO województwo gdy jest ich "tylko" 16

absens37

2014-04-24, 18:26
Jakby zapytali o Portugalie odpowiedzi były by identyczne.

Catacombe

2014-04-24, 19:15
wojtuswww napisał/a:

USA, kiedys potega, teraz murzyny rozwalaja wszystko. Ale mi ich nie jest szkoda, jest ich kilku u mnie na wydziale na wymianie-niezle tloki nawet nie wiedza ile stanow ma USA



Znawca widze, powiedz mi więcej o tym jak to USA przestało być supermocarstwem, własnie przez czarnych. Jak to kraj z największą armią, mający pod rękami cały świat, przestał być potęgą. Przez murzynów.

Eravier

2014-04-24, 19:17
@sainight

Pewnie większość mieszkańców Pcimia Dolnego potrafi wskazać Warszawę na mapie, a mieszkańcy Warszawy w druga stronę niekoniecznie. Co Amerykanów obchodzą województwa w Polsce ?

A wiesz gdzie leży Honduras ? Albo Gwatemala ? Pewnie 90% Polaków nawet nie wie na jakim kontynencie znajdują się te państwa.

Catacombe

2014-04-24, 19:18
M00nSpeLL napisał/a:



A czy my wymagamy nazw województw?Mówimy o pieprzonych krajach!



USA to federacja, wiem swoją budową przypomina UE, stany mają inne prawo i tak dalej.

Wyjdź na ulice, i zapytaj kogoś ile w Polsce jest województw, i jakie to. Ciekawe co ci odpowie?

ProVVe

2014-04-24, 19:20
Ci co sądzą, że ludzie na sadolu nie daliby rady wymienić dwóch stanów albo pytają o inne kraje chyba sami przyznają się do bycia debilem...


PS. zresztą oni sami nie wiedza, a to ich pie**olona "ojczyzna"... Zapytaj się amerykańca chociaż o 16 stanów to ci nazwy drużyn będzie podawał myśląc, że to nazwa stanu...

Nritya

2014-04-24, 19:37
Gdzie się podział mój komentarz wraz z filmem ukazującym "poziom inteligencji" naszych rodaków? Gdzie się podział mój komentarz wyśmiewający tych wszystkich ludzi, którzy uważają, że w USA żyje tylko ciemna i głupia masa, z bambo na czele?
Teraz już mam w pełni wyrobione zdanie o tym serwisie, dziękuję serdecznie, było miło. Pozdrawiam serdecznie jedynie tych, którzy nie są z natury hipokrytami i krytykę potrafią przyjąć na klatę.

Proszę, dla tych, którzy nie widzieli:
https://www.youtube.com/watch?v=A9NRxTH2egM :) Miłego oglądania, wiem, że boli, mnie też.