18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanie o Polsce

Beszczel • 2014-04-24, 11:35
Czyli co sądzą o nas amerykanie

I komentarz naszego rodaka "Tu nie ma się z czego śmiać, te półgłówki pewnie nie wiedzą gdzie znajduje się stolica uSA, piepszone skupisko ludzi z całego świata dowodzonego przez murzynka bambo" :D 

Xeardo

2014-04-24, 15:24
Tu nie chodzi o to , że nie wiedzą gdzie leży Polska , ale gdy ktoś wskazuje Francję lub Wielką Brytanie to można śmiało stwierdzić , że to totalni kretyni

mefe

2014-04-24, 15:25
Mnie z kolei rozpie**ala że niektórych dalej to rusza. Również myślałem że Stany to skupisko ludzi wśród których występuje największy odsetek obywateli niedorozwiniętych intelektualnie, ale zmieniłem zdanie na ten temat. Idioci są wszędzie, a debilem się rodzi. Nie ważne czy w Stanach czy Polsce. I tu i tam debil zostanie debilem.

Konradc11

2014-04-24, 15:26
Blutok napisał/a:

Pewnie wycinali tych którzy dobrze odpowiadali



Ja nie przeczę, w tym filmiku i w telewizji też mogli powycinać wypowiedzi. Taki materiał (sonda uliczna) nigdy nie będzie do końca obiektywny bo zawsze spośród kilkudziesięciu/kilkuset osób trzeba wybrać tylko kilka bo to byłoby za długie ale ja nie o tym mówiłem.

Mi chodziło o to, że to już jest taki stereotyp, że 3/4 Amerykanów nie wie gdzie leży Polska albo nawet Europa a sami nie jesteśmy lepsi. To, że większość Polaków nie zna nazw i lokalizacji stanów jest faktem. Sam nie potrafiłbym wymienić i pokazać wszystkich i nie mam takiej potrzeby, żeby je znać. Tak jak oni nie potrzebują wiedzieć gdzie leży Polska. Po ch*j się z nich śmiać ?
A no tak, bo to sadol :lol:

Hipokryzja jest wszędzie...
j***ć to :)

SztywnyDrąg

2014-04-24, 15:50
Może nie jest tam aż tak źle - to tak jak z polskim "maturatobzdura" pytają 100 osób a emitują wypowiedzi tych najgłupszych (i dlatego ludzie to oglądają, coś im nie wychodzi to wchodzą na yt i dowartościowują się)

MateuszNajlepszy

2014-04-24, 15:53
ludzie sie dziwia ze nie znaja mapy europy... na chuy im to tak naprawde, zbedna wiedza wy tez nie wiecie gdzie ktory stan lezy baa wiekszosc pewnie nie wie ile stanow jest...

panchamityle

2014-04-24, 15:56
@Konradc11
Choćby dlatego dużej części to może się przydać, bo są potomkami Europejczyków. Wiedząc, że pradziadek był Szkotem chyba fajnie wiedzieć gdzie to jest? No i co mnie obchodzą ich stany, nikt nie wymaga od nich wiedzy o naszych województwach, czy kantonach w Szwajcarii.

TRQPL

2014-04-24, 16:03
Konradc11 napisał/a:

Ciekawe, czy Ci wszyscy, którzy śmieją się, że ktoś z Ameryki nie potrafi pokazać Polski na mapie wymieniliby i pokazali na mapie chociaż dwa stany USA...

NIE SONDZE.



myślę że każdy bez problemu californie texas i florydę. moze nawet nevade

PS pytali o kraj nie o województwo

Vadim

2014-04-24, 16:04
Ale mi was żal. Zobaczcie w światowych rankingach gdzie są polskie uczelnie, a gdzie amerykańskie.

MowMiSynu

2014-04-24, 16:04
Konradc11 napisał/a:

Ciekawe, czy Ci wszyscy, którzy śmieją się, że ktoś z Ameryki nie potrafi pokazać Polski na mapie wymieniliby i pokazali na mapie chociaż dwa stany USA...

NIE SONDZE.



To tak jakby pytał o województwa w Polsce pajacu. Nie SONDZE, żebyś Ty wszystkie znał.

val007

2014-04-24, 16:07
W mordę jeża, ale tam głąby mieszkają.

Ne...........ro

2014-04-24, 16:12
@Blutok

Nie, nic nie wycinali. Po prostu debili jest więcej. Zapytaj trzy wybrane losowo osoby na ulicy o ilość województw w Polsce, a mogę się z Tobą założyć, że nie będą wiedzieć.

@Generał feldmarszałek

k***a, wiesz, co to sarkazm? Ja pie**olę...

gameboy008

2014-04-24, 16:21
Ale czy ich do k***y nędzy ktoś pyta o województwo w Polsce? Nie! Więc nie wyjeżdżajcie z tym, że my nie znamy ich stanów.
Jeżeli gość pokazuje Polskę w okolicy Wielkiej Brytanii czy Francji do dla mnie jest skończonym debilem

Kine

2014-04-24, 16:24
@MowMiSynu Szczególnie że niektóre stany w USA są większe niż Polska, poza tym wskaż mi na mapie kraje typu Czarnogóra, Albania etc. A znaleźć na mapie Amerykę Północną i namierzyć na niej USA chyba nie jest zbyt dużym wyzwaniem

LICH0

2014-04-24, 16:37
Kashero007 napisał/a:

Taki półgłówek niemający szkoły będzie miał tam lepszy standard życia niż niejeden dobrze wykształcony w polsce... Nosz k***a krew zalewa.



Sam sobie wybraliśmy taką władzę to nami tak pomiatają.

Vadim

2014-04-24, 16:38
Ciekawe ilu z Was wie gdzie leży np. Tanzania, Katar, Kolumbia czy Macedonia.