18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

87 letni kombatant ze Szczecina

Kekolieri • 2012-11-12, 21:48
"87 letni kombatant ze Szczecina każdy dzień wojny widzi jak by to było wczoraj. Teraz przychodzi co roku na Wały Chrobrego żeby się cieszyć i upewniać, że to wszystko miało sens. W jego wypowiedzi jest misterium. On odkrywa przed nami to, co większość zapomniała dawno lub nigdy się nie dowiedziała. Patriotyzm to zwykłe ludzkie uczucie."



Wzruszyłem sie przy 4 minucie.

kuba74m

2012-11-13, 19:35
Mimo młodego wieku, żałuje że nie urodziłem się by móc to wszystko przeżyć... Na równi z takimi ludźmi jak ten Pan. Boli mnie gdy patrzę w jakim kierunku zmierza ten kraj. Niedługo nic nie pozostanie prócz pogoni za kasą i nienawiścią do bliźniego-polaka. Bycie w tych czasach Patriotą jest wyśmiewane, mimo to jestem nim z wyboru i nie przestane wierzyć że ludzie w końcu się przebudzą.

Wielkie dzięki za wrzutę.

korreza

2012-11-13, 21:14
Wielki szacun dla Pana, chylę czoła za to, że dzięki takim ludziom jak On mogę dziś żyć w niepodległym państwie.

Nic mnie ostatnio tak bardzo nie wzruszyło, jak ten -niestety- tak krótki filmik.

David_LFC

2012-11-13, 21:53
o jakiej ksiazce ten czlowiek mowil ?

ssebqq

2012-11-13, 22:30
David_LFC napisał/a:

o jakiej ksiazce ten czlowiek mowil ?



ogólnie o książkach Bogusława Wołoszański - prowadzał program Sensację XX Wieku

Pierwsze zasłużone Piwko dla tego Bohatera i dzięki m1ch43lord za tą wstawkę :!:
Polecam zainteresowanym muzyką w tle, wszystkie pieśni Przemysława Gintrowskiego, Jacka Kaczmarskiego i innych Bardów naszej Polski.

vieri22666

2012-11-14, 19:52
Jak ogladam rozne reportaze , czytam artykuly, zaluje ze nie sluchalem dziadka poki zyl. mialem 16 lat, dziadek 85 jak umarl, zawsze jak bylem u niego opowiadal o wojnie jak szli niemcy, ruskie, co sie dzialo po represje itd. ja to mialem gdzies, dzisiaj chetnie bym posluchal... To byl caly filmik czy jest jakis ciag dalszy?

kosmatyjełop

2012-11-15, 01:47
Na początku widać nazwę vlogera "Miasto w komie". Tak od siebie dodam, że vlog mozna ogladać też w poziom2.0 na dwójce ;-)
PS. Komentarz zawiera lokowanie produktu :-P

bartek000

2012-12-19, 22:27
Przypomniało mi się o tym kombatancie po ponad 5 tygodniach i bede do niego wracał.