18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

87 letni kombatant ze Szczecina

Kekolieri • 2012-11-12, 21:48
"87 letni kombatant ze Szczecina każdy dzień wojny widzi jak by to było wczoraj. Teraz przychodzi co roku na Wały Chrobrego żeby się cieszyć i upewniać, że to wszystko miało sens. W jego wypowiedzi jest misterium. On odkrywa przed nami to, co większość zapomniała dawno lub nigdy się nie dowiedziała. Patriotyzm to zwykłe ludzkie uczucie."



Wzruszyłem sie przy 4 minucie.

NieWeszles

2012-11-13, 01:21
A najsmutniejsze jest to, że takie idiotyczne pokolenia jp i innych imbecyli za 20,30 lat nawet nie będą wiedzieli o co chodziło..

Sorg

2012-11-13, 01:59
Aż łza się kręci w oku, mocny materiał. Szkoda, że taki krótki.

Sebolooo

2012-11-13, 02:19
Jestem normalnie w szoku po obejrzeniu. Szacunek dla takich ludzi. 90 % narodu pewnie nie zdaje sobie sprawy co tacy ludzie jak on przeżyli. Przykro patrzeć jak im nasze cudowne państwo dziękuje za to co zrobili dla Polski. Szkoda też że mój dziadek nie dożył tych lat. Bardzo chętnie też bym usłyszał jego historię. Jedyne miejsce gdzie mogę z nim porozmawiać to cmentarz :/ . Ciężko to obejrzeć bez wzruszenia. Pozdrawiam autora filmu i bardzo się ciesze, że mogłem to obejrzeć. Wielki szacunek dla tego Pana i dla takich ludzi jak on. Bez nich prawdopodobnie nie było by nas.

JRAUS!

2012-11-13, 07:25
uklony i wielki szacunek dla Pana!

ukcioo

2012-11-13, 08:03
powiedział ze ma 88, a w styczniu 89 ;p a w opisie jest 87-letni

warto poprawic ; ]

daf098

2012-11-13, 08:40
dziadek sporo przeżył ma o czym opowiadać i szacunek mu się należy. Teraz banda idiotów interpretujących się z nim a obrzucających kamieniami innych Polaków za inne orientacje,religie,poglądy polityczne czy też inne banalne powody, powinni zweryfikować na czym polega miłość do ojczyzny i rodaków.

Lotharius

2012-11-13, 10:10
I gdzie posty lewaków, że to faszysta ? Właśnie o takich ludziach i wartościach trzeba pamiętać !

Chwała Wielkiej Polsce !

sidsky

2012-11-13, 10:23
Nawet w tym temacie musisz porzucać kamieniami i racami?

Filmik świetny - przydałoby się zebrać w cały dokument wspomnienia ludzi z różnych części kraju.

dback

2012-11-13, 11:23
sebeks napisał/a:



po prostu łyknąłeś tę historię, zapewne prawdziwą, ale subiektywną



Ty pewnie kończysz na łykaniu spermy tatusia i tego co ci pokażą w w TVNie.

Dzięki takim właśnie ludziom wiemy jak wyglądała wojna i co dzięki ich teraz mamy.

ojojoj

2012-11-13, 13:37
czyli mozna tez kulturalnie a nie jak te p*zdy wiesniaki warszawiaki

NomadUG

2012-11-13, 16:21
Według mnie wraz z takimi ludźmi ginie Polska...

jackalski

2012-11-13, 16:26
Lotharius napisał/a:

I gdzie posty lewaków, że to faszysta ? Właśnie o takich ludziach i wartościach trzeba pamiętać !

Chwała Wielkiej Polsce !



Widocznie lewaki potrafia rozpoznać faszystę od patrioty...

ojojoj napisał/a:


czyli mozna tez kulturalnie a nie jak te p*zdy wiesniaki warszawiaki



Litości... To, że coś się działo w Warszawie, to nie znaczy, że to warszawiacy... To, że są miejscowości, do których nie przyjeżdża nikt poza tubylcami, nie znaczy, że jest tak w całej Polsce. Wyobraź sobie, że sa miejsca gdzie się jeździ nie tylko w sprawach urzędowych, albo na manifestację lub do pracy, ale i na przykład turystycznie...

Bridgwater88

2012-11-13, 17:11
te k***y ktore z tym Panem gadali to jakies tepaki. Mogli by troche ton znizyc i nie zwracac sie do niego jak do jakiegos gnojka :/ tepe ch*je mogliby w glosie chociaz troche zmieknac a nie...Szacunek dla tego Pana

jacek44

2012-11-13, 18:43
I wiecie po co On wałczył? Po to, żeby teraz polski rząd, policja, pie**olone zakłamane media mogły PATRIOTĘ nazwać faszystą! Po to, by odzyskać wolność, którą większość bydła się zachłysnęła i źle z niej korzysta! Szkoda mi tego człowieka, szkoda mi, że teraz żyje w takiej rzeczywistości i wśród ludzi o tak chorej mentalności...

Ten człowiek wyraził szczerze, prostymi słowami, to co czuje. Natomiast ten, kto prowadził ten wywiad zadawał dużo głupich, niepotrzebnych pytań... Człowieku - dziwią Cię łzy tego Mężczyzny?! Zastanów się trochę, rusz głową... Gdyby na Twoich oczach umierali ludzie, którzy w jakiś sposób stali Ci się bliscy, nie wspominałbyś tego z uśmiechem na ustach!

Sledziu_w

2012-11-13, 18:51
Za każdym razem, jak oglądam taki materiał to płaczę i jest mi wstyd. Wstyd mi za stada pedałów, lalusiów i gimbozjebów, którzy mają to wszystko w dupie i wyłączają film po pierwszej minucie, bo gada jakiś "stary ciul".