18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

50 piosenek z lat 90

LuxOFF • 2013-08-08, 10:36
W poczekalni zobaczyłem temat "50 piosenek z 2012r", posłuchałem i zastanawiam się czemu już nie powstają takie piosenki jak te poniżej :-/

lapps

2013-08-08, 11:26
i pomyslec ze wszystkie kawalki w tej kompilacji to muzyka popularna nie liczac ratm'u ktory gra muzyke polityczna. to tylko czubek gory lodowej muzyki lat 90'ych

McMenel

2013-08-08, 11:29
Co to muzyka polityczna ?? Wiele utworów ma podłoże polityczne. Taki Under the bridge.. Zresztą RATM to nie tyle co polityka ale raczej walka o prawa jednostki.

zonk

2013-08-08, 11:36
lata 90-siąte to chyba ostatnie lata kiedy jeszcze tworzono muzykę. Potem to już wszystko poleciało i leci w komercyjne gówno.

LuxOFF

2013-08-08, 11:50
O to mi chodzi, gdzie się podziały te piosenki, zespoły? Teraz jakieś Hanny Montany, Bibery, Marsy itd :|

kurbdbjd

2013-08-08, 13:09
Niektóre kawałki z lat 2000/2003 jeszcze można zdzierżyć. Po roku 2004 wszystkie "utwory" zostały robione pod komercje, wszystko co teraz mamy to muzka komercyjna.. sam shit i ból głowy. Dzisiejsza muzyka jest tworzona przez debili dla debilów..

wiesiors4

2013-08-08, 14:01
Lata 90 to tam ch*j, ale lata 60, 70 i 80 to jest dopiero bomba. Teraz muzyka głównego nurtu to GÓWNO. j***ć pitbula, niki minaż, jonas brudas, florajde, lejdi zgage, dawida z getta, j***ć całe to komercyjne eskowe ścierwo i ludzi o tak niskiej inteligencji (bo teksty są idiotyczne, monotematyczne o imprezowaniu i j***niu), którzy tego słuchają. j***ć.

Maniu

2013-08-08, 14:04
Słabe wolę Lady Gagę

AdrianPro

2013-08-08, 14:07
oj przesłuchałem tego i to 1/100 dobrych piosenek lat 90.
aczkolwiek wole klimat 80-90 lat ;]
i Trzeba przyznać, że w tych latach to i polskie piosenki były dobre, nie to co ten szajz co teraz grają, a telefyski to muszą mieć cycki

CZN

2013-08-08, 14:07
Problem polega na tym, że główne stołki decydujące o tym co faktycznie dobre i jest puszczane w TV oraz radiu od lat są obsadzone kretynami, nie mającymi zielonego pojęcia o muzyce. Poza tym następuje ogólne ograniczenie umysłowe globalnego społeczeństwa, masakryczny konsumpcjonizm + wiele innych ciekawych aspektów powodujących mentalne gnicie. Efektem końcowym jest podawanie ludziom nadtrawionej gównianej papki, która z ich mózgów robi jeszcze większe bagno i tak o to mamy błędne koło.

Jeszcze ciekawostka... w którymś z ostatnich zestawień Spotify TOP 100 utworów odtarzanych w Polsce nie ma ANI JEDNEGO POLSKIEGO ZESPOŁU. Wszystko na temat... :)

oralny_grzech

2013-08-08, 14:11
bo to wszystko zatacza koło. porobiły się awangardy typu RIO (dla niewtajemniczonych polecam poznać chociażby takie zespoły jak jak Miriodor czy Boud Deun) Ludzie świrują. Ale naprawdę to wszystko jest w porządku... plastik jest wszędzie, ale podziemie żyje godnie.

DuckDodgers

2013-08-08, 14:14
LuxOFF napisał/a:

O to mi chodzi, gdzie się podziały te piosenki, zespoły?



Dlatego że teraz w większości muzykę się produkuje a nie gra, taniej poklikać na kompie niż się nauczyć grać dlatego takie gówna wychodzą.

Top hitów lat '90 a na wejściu cover Whiskey in the Jar, padłem :D

Zl...........ny

2013-08-08, 14:15
CZN napisał/a:


Jeszcze ciekawostka... w którymś z ostatnich zestawień Spotify TOP 100 utworów odtarzanych w Polsce nie ma ANI JEDNEGO POLSKIEGO ZESPOŁU. Wszystko na temat... :)



I tak ma pozostać, Polacy od zawsze robili gównianą muzykę, a teraz to już asłuchalną. Setna kopia Gosii Andrzejewicz z tym samym oklepanym podkładem. Muzyka na świecie nie jest ta co kiedyś, ale bez przesady że zostały tylko Nicky Mintaje, choćby Justin Timberlake - Mirrors i inni wokaliście ratują scenę muzyczną, choć akurat tego pierwszego jestem średnim fanem.

D.Hume

2013-08-08, 14:15
ludzie się mnie pytają dlaczego słucham radia Złote Przeboje, właśnie dlatego, bo tam można jeszcze znaleźć taką muzykę