18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

13 milionów dziennie

cwaniak82 • 2011-01-04, 15:30
A co powiecie o tym temacie



zacher

2011-01-05, 02:50
przedewszystkim jesteście tempi, takie pierdoły wypisujecie aż szkoda byście tak dłużej żyli, poprostu walnijcie się w głowę może pomoże.

R3m3K czy jakbyś to ty był np. w arabii albo w indiach to czy byś żądał zdjęcia półksiężyca albo buddy bo ty jesteś innej wiary? Prawo europejskie jest do podtarcia sobie tyłka nie wiem jak ty ale ja sobie nie życze zalegalizowania małżeństw pedałów czy lezb ani tego czy ogórek ma mieć 6cm czy 5cm bo inny już wymiar śwadczy że nie jest ogórkiem ogórek. Chcesz by tolerowano ciebie a żądasz walki z chrześcijaństwem, wogóle co ty masz do tego co się działo w 966r. jak nawet nie wiesz co robili twoi pra pradziadkowie?

oookash nie wiem w jakim zakonie byłeś ale cię skrzywili. Jedną osobą ripostuje cię! Karol Wojtyła! wierzył w Boga, zgłębiał naturę wszechrzeczy, dążył do prawdy, poznał całą filozofię, znał 16 języków biegle itd. a propo nie ma religii pogańskiej jest pogaństwo a co do obrządków to się dokształć bo walisz farmazony.

to co gościu mówi to jest żenujące nawet nie da się tego oglądać do końca. Sam się przedstawia jako diabła ojca kłamstwa więc czego oczekiwać. Szkoda zdrowia by to komentować żałosny czerwony pajac.

Buczu

2011-01-05, 03:07
Nie chce mi się rozpisywać więc powiem krótko Panie napił bym się z Tobą !!!! Narazie masz tylko 1 piwo

baxter

2011-01-05, 03:21
powiem krótko do powyższych obrońców uciśnionego kk i jedynej prawdziwej wiary - chcecie płacić na spasionych nierobów otoczonych przez złoto ? proszę bardzo, lecz ja pasuje

Złowroga Pralka !

2011-01-05, 07:13
[quote="Twój Stary"] polska jest krajem chrzescijanskim, /quote]

deklaruje że jest...

kapitansraczka

2011-01-05, 07:53
@marcinsud
Anglia sama sobie to zrobiła tworząc swój własny kościół uzależniony od monarchii, ale nie ważne. Sądzę że od wielu lat nie wychodziłeś z klatki, bo nie wiesz jak teraz traktowany jest tam kościół i wierni i nie ważne jest wyznanie. Jesteś katolikiem - jesteś szmatą, jesteś anglikaninem - jesteś szmatą, jesteś muzułmaninem - jesteś szmatą, jesteś pedałem automatycznie jesteś zajebisty i możesz cisnąć po wszystkich i nie spodziewać się, że ktoś ci odpowie, bo jesteś pedałem. Dla mnie to nie jest normalne ale tobie by się tam podobało mógłbyś codziennie słuchać o księżach pedofilach i o tym ile to kościoły kradną oraz udowadniać ciemnotę wierzących i żaden j***ny katol by ci się nie wpie**alał.

lesiot

2011-01-05, 08:50
Twój Stary napisał/a:

polska jest krajem chrzescijanskim,


To jest teoria...

Twój Stary napisał/a:

macie w dupie tradycje?


Jaka tradycja... wymysły i dyrdymały serwuje chrześcijaństwo, tradycji nie wiele, bo tradycja odnosi się do tego co było naprawdę.

Twój Stary napisał/a:

religia chrzescijanska nikomu nie zaszkodzila


Tyś się z choinki sp***olił?
Przez 2000 lat, chrześcijanie zabili w imię swojej wiary i nawracania więcej ludzi niż jakakolwiek wojna czy ludzie innego wyznania.

Twój Stary napisał/a:

a zrobila wiele dobrego.


Konkrety...

Twój Stary napisał/a:

no chyba ze was molestowali ksieza i macie uraz z dziecinstwa.


Czyli uważasz że ta religia nikomu nie szkodzi, ale jej głosiciele i orędownicy mogą gwałcić i molestować? Ciekawe masz poglądy...


Twój Stary napisał/a:

wiedzcie ze gdyby nie ksiadz was j***l w dupe po religii to zrobilby to wuefista po wfie.


Tylko wuefista nie jest uznawany, za wzór cnót, łagodności i wychowania.


Twój Stary napisał/a:

a liczby ktore wymienia w ujeciu makroekonomicznym sa ulamkami ulamkow.


Ułamki? Szkoda, że tych ułamków na remonty szpitali nie można przekazać... w ciągu kilku lat te ułamki pozwoliłyby uzdrowić służbę zdrowia w kraju.

Twój Stary napisał/a:

tylko was boli ze zarabiacie malo a oni duzo. kto tu jest polaczkiem?


Chyba Ty...


Już raz to pisałem i powtórzę...

j***ć kler. *

* nauczcie się rozróżniać religię od kleru, zanim się zbulwersujecie matołki

KapitanWołk

2011-01-05, 12:11
Cytat:

spasionych nierobów otoczonych przez złoto ? proszę bardzo



Obiektywnie rzecz ujmując, bardziej spasionymi nierobami otoczonymi przez złoto są parlamentarzyści z ul. Wiejskiej. I nawet płacimy im więcej, niż klerowi. Ale jakoś o tym się nie mówi.. Mówi się wiecznie o wyimaginowanych Jaguarach proboszcza, a o realnych Jaguarach posła już nie...
I nie pierdzielcie nic o jakiś oszczędnościach czy czymś takim, bo te, i to nawet większe można znaleźć w innych sektorach.

baxter

2011-01-05, 12:26
KapitanWołk,

zgadzam się co do polityków - gorszego ścierwa nie ma, lecz ów temat jest o klerze, tematów o politykach też jest wiele jakbyś nie wiedział - a jaguary wcale nie są wyimaginowane, wiadomo że zwykły sukienkowy z jakiegoś zapiździówka nie będzie śmigać lamborghini itp. ponieważ jest jeszcze nisko w sektowej hierarchii, natomiast grube ryby wyżej idą tokiem rozumowania że biznes to biznes

Lala

2011-01-05, 12:52
gooralFCB napisał/a:

@up, właśnie o takich osobach mówiłem. Żyjesz w wolnym kraju, masz zapewnioną edukację, służbę zdrowia(jaka jest, taka jest ale spójrz na przykład co dzieje się we Włoszech), bezrobocie jak na sytuację gospodarczą którą odziedziczyliśmy po czasie komunizmu jest stosunkowo niskie. Można tak wymieniać dług. Wniosek jest prosty, żyjemy w kraju który w zeszłym stuleciu został napadnięty 2 razy i zniszczony w dużym stopniu, nie tylko pod względem infrastruktury ale i gospodarki. Na prawdę, by dogodzić wiecznie nieszczęśliwym ludziom trzeba by było chyba rozpie**olić jakieś słabe państwo by były pieniądze na ciągle niezadowolonych obywateli. Nie mówię że jest dobrze, bo jest szczerze ch*jowo. Jednak suma, summarum w tym kraju da się żyć normalnie i uczciwie, wystarczy chcieć.


Powiem ci jedno. Poczytaj trochę o Polsce w okresie międzywojennym. Z niczego zrobili szybko rozwijające się państwo. Im bardziej zależało na ojczyźnie niż tym teraz. Oni tylko chcą się nachapać.

lesiot napisał/a:


To jest teoria...


Jaka tradycja... wymysły i dyrdymały serwuje chrześcijaństwo, tradycji nie wiele, bo tradycja odnosi się do tego co było naprawdę.


Tyś się z choinki sp***olił?
Przez 2000 lat, chrześcijanie zabili w imię swojej wiary i nawracania więcej ludzi niż jakakolwiek wojna czy ludzie innego wyznania.


Konkrety...


Czyli uważasz że ta religia nikomu nie szkodzi, ale jej głosiciele i orędownicy mogą gwałcić i molestować? Ciekawe masz poglądy...



Tylko wuefista nie jest uznawany, za wzór cnót, łagodności i wychowania.



Ułamki? Szkoda, że tych ułamków na remonty szpitali nie można przekazać... w ciągu kilku lat te ułamki pozwoliłyby uzdrowić służbę zdrowia w kraju.


Chyba Ty...


Już raz to pisałem i powtórzę...

j***ć kler. *

* nauczcie się rozróżniać religię od kleru, zanim się zbulwersujecie matołki


Facet. Ty nie jesteś partnerem do dyskusji. Wypaczasz sens wypowiedzi, albo negujesz prawdę...

lesiot

2011-01-05, 15:01
Lala napisał/a:

Facet. Ty nie jesteś partnerem do dyskusji. Wypaczasz sens wypowiedzi, albo negujesz prawdę...



Jaką prawdę? Jaki sens wypowiedzi wypaczam? Konkrety.

cwaniak82

2011-01-05, 15:43
@Up
@Up
@Up
...
...

k***a zadajcie sobie jedno pytanie:

Co wam kosciół dał w zyciu???

Bo k***a dla mnie ani ksiedz ani kosciół nic w zyciu nie dali

Lala

2011-01-05, 18:52
radeksz82 napisał/a:

@Up
@Up
@Up
...
...

k***a zadajcie sobie jedno pytanie:

Co wam kosciół dał w zyciu???

Bo k***a dla mnie ani ksiedz ani kosciół nic w zyciu nie dali


Ehe, jasne. Słyszałam, że od proboszcza najwięcej snickersów z całej parafii dostawałeś... nie kłam więc proszę.

Sniffer

2011-01-05, 19:40
Problemy z katolikami? Aresztować księży i wywalić z kraju. Rozsprzedać burżuazyjnych katoli, zabrać majątki, sprzedać i załatać długi. I będzie spokój.

dQrw10nYk0k5

2011-01-05, 19:50
On czasem nie jest z Poznańskich słowików, rocznik 75?

Candem

2011-01-05, 20:11
kapitansraczka napisał/a:

Typ ma racje! Trzeba oszczędzać! Zabierzmy więc dotacje na te wielkie domki w których wiszą obrazy, stoją rzeźby, zbroje i inne niepotrzebne badziewia, które są zwykłymi rzeczami a urastają do rangi budujących tożsamość narodową. Jak te domki się zwały? A muzea! No i weźmy wykreślmy z listy nauczania takie mitologiczne przedmioty jak chemia, fizyka, historia, biologia, bo pensje dla nauczycieli tak nieważnych i nikomu niepotrzebnych przedmiotów pochłaniają trylion złotych dziennie nie mówiąc już o skali roku. dobra koniec ironii i pytanie czemu koleś nie przypieprzy się do KRUSU albo ZUSU? To trzeba bardziej uregulować prawnie, ponieważ na razie to tam samowolka jest. A jak komuś przeszkadzają katolicy albo inni "mitomani religijni" to niech sp***ala do Anglii gdzie jest super nie ma kościoła, bo jest gnębiony i terroryzowany a pedały pie**olące o tolerancji (trzeba wspomnieć, że swoja nagonką odbierają ludziom wolność do wyznania) mają większe prawa od normalnych ludzi. Ale ciśnijmy po nowym klasowym wrogu, odpowiedzialnym za każde zło w kraju, bo się z nas na świecie śmieją, że żyje tu tak wysoki odsetek ludzi twierdzących że wierzą w Boga. Mam swój pogląd na temat religii i gdyby poznał go ktoś znający się na teologii nazwałby mnie heretykiem, ale mimo to krew mnie zalewa jak widzę szczekaczy, którzy napuszczają jednych na drugich.



Tak, gnebiony i terryzowany kosciol w angli... Chyba cos ci sie pojebao... Ze buduja tam zasieki, i porywaja ludzi ktorzy ida do kosciola.. czy moze samoloty z chrzescijanami na pokladzie? :lodowka: