18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11.11.2011 Okiem blogera ,,Widziałem naziola''

ogurx • 2011-11-15, 16:01
Dokument ukazujący całą prawdę podczas zamieszek w Warszawie podczas marszu ku czci odzyskanie przez Polskę niepodległości .

ponczo20

2011-11-16, 14:37
przytoczę tylko jedno nie o taką Polskę walczyliśmy

lapps

2011-11-16, 14:42
k***aRomantyk napisał/a:


Potrafisz czytać, debilu? Miałem na myśli posty narodowców tutaj. Poza tym jeżeli myślisz, że tamci narodowcy są tacy świeci, to jesteś bardziej naiwny niż ministranci. I nieważne jak bardzo będą próbowali się wybielać (lol) "że oni tylko patrioci", zawsze będą faszystami, bo właśnie takie są korzenie ich organizacji.



Czyli dalej idioto nie kumasz, ze faszyzmu nie dziedziczy sie z pokolenia na pokolenie? a jedynymi faszystami dnia 11.11.11 byla antifa i ta kolorowa cholota szczuki? a skoro miales na mysli posty narodowcow tutaj, to jeszcze bardziej sie skompromitowales. specjalnie od nowa watek przeczytalem, nikt tu nie pisze nic podobnego do tego, co ta swoja ironia chciales wysmiac. zaj***les propagandowym kotletem, ktorego nijak nie mozna wpasowac w dana sytuacje, bo jedynymi, ktorzy wykazali sie dyskyminacja czyichs pogladow jest antifa, ktora polakom w polski dzien niepodleglosci przmoca nie pozwala chodzic z polska flaga po miescie. a ludzie na tym forum krytykuja zachowanie antify, a nie poglady. wiec skoncz pie**olic te swoja telewizyjne madrosci. narodowcy pewnie maja cos na sumieniu, ale tutaj ewidentnie padli ofiara. no moze nie narodowcy padli ofiara, bo oni sobie radza, ale zwykle chlopaczki co na marsz z flaga przyszli oberwali.

a jak chcesz wiedziec czemu tak sie stalo: antifa to lewica, nasz rzad to lewica, unia europejska to skrajna lewica, a prawicy juz praktycznie nie ma. jedyna prawica u nas w kraju jest JKM, ktory od 20 lat jest osmieszany w mediach, a jako jedyny prowadzi polityke, ktora pokrywa sie z podstawami ekonomii i zdrowym rozsadkiem. reszta politykow potrafi tylko pie**olic: "jest zle, ale z nami bedzie lepiej", "musimy to zrobic dla naszego wspolnego dobra" ale robia cos zupelnie odwrotnego, a polityki nie zdradzaja bo by bylo wiadomo, ze nie maja pojecia, tylko mowia "no zadbamy o swiadczenia socjalne czy cos" zadnych konkretow.
a ten marsz jest ostatnia pozostaloscia prawicy w polsce i widzisz co sie dzieje?
i jeszcze taka adnotacja. lewica=jak najwieksza kontrola rzadu nad spoleczenstwem(czyli to co bylo za stalina, za hitlera i za unii europejskiej)
prawica=jak najwiecej swobod obywatelskich. twoj majatek jest twoim majatkiem, a nie majatkiem panstwa, a rzad jest od prowadzenia polityki zagranicznej, a nie wpie**alania sie w zycie ludzi

anonymousm

2011-11-16, 15:39
Lubicie sobie wspólnie poskakać pod pomnikiem Dmowskiego albo na meczyku, bo zawsze można z kolegami się o siebie poocierać, bezkarnie, a oni wszyscy tacy męscy, pozbawieni złudzeń, zdecydowani jak Brejvik. Och...

lapps

2011-11-16, 19:02
pedal smieje sie z "faszystow" ze skacza jak pedaly:D absurd siega zenitu

sokolnikus

2011-11-16, 23:03
anonymousm napisał/a:

Lubicie sobie wspólnie poskakać pod pomnikiem Dmowskiego albo na meczyku, bo zawsze można z kolegami się o siebie poocierać, bezkarnie, a oni wszyscy tacy męscy, pozbawieni złudzeń, zdecydowani jak Brejvik. Och...


jesteś katalogowym przykładem debila

a co do filmu to fakt jest jednostronny, ale bardziej obiektywny niż telewizyjna wersja, ktoś tutaj napisał wcześniej ze są środowiska które na siłę chcą podzielić nasze społeczeństwo i to jest prawda. Osłabić gospodarczo, osłabić społecznie i rozbiory same się zrobią. Nasi sąsiedzi uczą się wiele z historii, nam jakoś to słabo wychodzi.

Adiro

2011-11-17, 09:30
k***a, co to k***a jest? Czy tu komuś odpie**oliło? Ludzie honorują dzień niepodległości, ciesząc się, że mogą żyć w wolnym kraju. A tu banda brudnych pedałów na czele z jakimiś niedoj***nymi celebrytami nazywa ich faszystami. A do tego wezwali brudnych szwabów, by pokazać, że w Polen nie ma jedności. Powinni wydać jakiś nowy przepis o zabronieniu kontrmarszu oraz zabronieniu zasłonienia twarzy.
Co się z tą Polską k***a dzieje, aby nazywać brudnego lewaka komunistę prawdziwym polakiem, a gościa z flagą jako faszystę. Obecnie w Kanadzie, Toronto co roku odbywają się marsze narodowe, gdzie jakoś zawsze polskie marsze odbywały się bez żadnych j***nych wypadków pobicia czy debili blokujących marsz. Nawet inne narodowości honorują go i nawet pomagają w przygotowaniu takich marszów, nie raz widziałem chińczyka czy jakiegoś latino wieszającego polską flagę. Sam też lubię przyjść na różne parady i popatrzeć na włochów, ukraińców w ich ludowych strojach czy chińczyków w chiński nowy rok. Ja po prostu nie rozumiem, jak można zablokować marsz np. jakiejś babci w stroju ludowym, nazywając ją faszystką bo kocha swój kraj i pragnie świętować jego niepodległość, no ja pie**ole.
Żeby na j***nej zagranicy lepiej traktowano polaków, niż w Polsce. Coś jest k***a nie tak.

zonk

2011-11-17, 10:25
Rok temu taki Biedroń dostał wpie**ol nawet od policjantów więc teraz pewnie próbuje się mścić.

whitewarrior6

2011-11-17, 11:39
nie ma co ukrywac Kazia Sz.się popisała,za takie zachowanie wraz z cała banda tych kolorowych cwe*i,pedałow winna trafic na darmowy oboz w zakładzie psychiatrycznym o ile da sie taki stan ich kretynizmu leczyc jesli nie humanitarnie odtrzelic aby w przyszlosci mozna w spokoju z powaga,szcunkiem dla naszych przodkow walczacych o wyzwolenie dla nas i lepszych czasow obchodzic ten pamietny dzien.
co do kwesti tego policjanta ktory w pełni perfekcyjnie pokazuje sztuke walki wyuczona w akademi o ile wie co to takiego jest akademia (podezrzewam wtyki ojca jako ubeka ormowaca badz jakiejs innej gadziny z czasów PRL-u)nie wnikajmy zastanawia mnie jedna kwestia czy gdyby był sam bez kolegi z pieknym pretem oraz bez gazu w pojedynku jeden na jeden jak długo by sie utrzymał na nogach zamiast nosic odblaskowa kamizelke i gaz w reku powinien załozyc geterki i wskoczyc w szeregi kazi i jej wolnosci pedalstwa ktore powinno byc zakazane w tym kraju.jego zachowanie mozna by okreslic mianem ; kozaka zwanego ciota!!!!!!!
klekajcie narody takie rzeczy tylko w polsce i do czego to doszło

23piotras

2011-11-17, 15:15
Gość ktory to nagrywal powinien dostac nagrode. cala prawda o naszym panstwie...

szelaz

2011-11-17, 20:40
Jak się nazywa muza od 14:20 ?

Ja nie komentuje....

Zachowanie godnego Polaka, wpi*****ol antifie i szczuce... nic więcej nie mam do powiedzenia

Ku*wa Polska dla polaków...

Człowiek człowiekowi wilkiem, zobaczcie że jak idzie się na mecz Polski to wszyscy razem skandują " POLSKA !!"
Do zobaczenia za rok!!
11.11.2012

ĸuń

2011-11-18, 09:24
i komentarz Kalisza:

itemeczek

2011-11-19, 01:04
whitewarrior6 napisał/a:

nie ma co ukrywac Kazia Sz.się popisała,za takie zachowanie wraz z cała banda tych kolorowych cwe*i,pedałow winna trafic na darmowy oboz w zakładzie psychiatrycznym o ile da sie taki stan ich kretynizmu leczyc jesli nie humanitarnie odtrzelic aby w przyszlosci mozna w spokoju z powaga,szcunkiem dla naszych przodkow walczacych o wyzwolenie dla nas i lepszych czasow obchodzic ten pamietny dzien.
co do kwesti tego policjanta ktory w pełni perfekcyjnie pokazuje sztuke walki wyuczona w akademi o ile wie co to takiego jest akademia (podezrzewam wtyki ojca jako ubeka ormowaca badz jakiejs innej gadziny z czasów PRL-u)nie wnikajmy zastanawia mnie jedna kwestia czy gdyby był sam bez kolegi z pieknym pretem oraz bez gazu w pojedynku jeden na jeden jak długo by sie utrzymał na nogach zamiast nosic odblaskowa kamizelke i gaz w reku powinien załozyc geterki i wskoczyc w szeregi kazi i jej wolnosci pedalstwa ktore powinno byc zakazane w tym kraju.jego zachowanie mozna by okreslic mianem ; kozaka zwanego ciota!!!!!!!
klekajcie narody takie rzeczy tylko w polsce i do czego to doszło



Zyjemy w kraju, który stawał na glowie, zeby obalic komunizm tylko po to, zeby po wielkich zmiannach oddac cala wladze komunistom. Moje pytanie - jak moze dziwic banda spedalonych komuchow nazywajaca obywateli faszystami w naszym, oczywiscie niezmanipulowanym i kolorowym spoleczenstwie?