18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

11.11.2011 Okiem blogera ,,Widziałem naziola''

ogurx • 2011-11-15, 16:01
Dokument ukazujący całą prawdę podczas zamieszek w Warszawie podczas marszu ku czci odzyskanie przez Polskę niepodległości .

Mockba

2011-11-15, 16:28
5:15

kolega po lewej, znany jako Tajger, wracalem z nim z woodstoku w jednym wagonie :mrgreen:

Ponury Knur

2011-11-15, 16:50
0.10 ma zwidy, wszyscy go śledzą obserwują. Mania prześladowcza. W tworkach takich pełno.

wezspierdalaj taki lek

2011-11-15, 16:59
zgnilizna nie POLSKA!!!!! (a wez admin sie z tym capsloskiem odpie**ol!!!!!!!!!!!!!!! )

Suq-Madiq

2011-11-15, 17:00
Filmik fajny, ale tez probuje manipulowac. Kiedy pokazuje lewakow napie**ala agresywny dubstep, a przy pokazywaniu prawej strony muzyczka plumka sielsko jak przy szczesliwym zakonczeniu filmu katastroficznego. Prawda jest taka, ze po obu stronach byli poj***ni ludzie, ktorzy przyszli sie po prostu ponapie**alac. Zapewne bylo tez sporo, jesli nie wiekszosc, tych, ktorzy chcieli pokazac, ze sa patriotami, albo, ze pie**ola system.
Najbardziej jednak wk***iaja mnie te prowokacje policji (o ile to rzeczywiscie policja). Kto im k***a pozwala na takie rzeczy. Wiem, ze prewencja to przewaznie idioci bez szkoly, ktorzy nic innego nie potrafia robic, ale ktos powinien ich kontrolowac i nie dopuszczac do takich dzialan. Zeby im sie zony z czarnymi puscily. ;)

BÃ...........³g

2011-11-15, 17:23
Patriotę nie obowiązują żadne podziały, chcę budowac kraj i najważniejsze jest dla niego dobro ojczyzny.
Nie potrzebuję do tego manifestacji, nie idzie też napie**alać rodaków w imie różnic poglądowych.
Przecież buduje Polskę dla wszystkich, nie dla siebie.
Myślący człowiek zauważy że zarówno prawica i lewica ma sensowe postulaty.

Prawica ani lewica nie posiada wyłączności na patriotyzm, nie wiem jak nazwać ludzi którzy tak uparcie wyręczają swój mózg ideologiami, podczas gdy zarówno skrajna lewica i skrajna prawica to idiotyzm.

Nie wierze w ten kraj póty panuje demokracja, zbyt wielu ludzi porzuciło zdolność myślenia na cześć adaptacji w tej rzeczywistości.
Większość nawet nie widzi w jakim syfie żyjemy, potrzeba dyktatora który obróci to o 180 stopni, albo wojny, wtedy też jakoś się potrafimy zjednoczyć i być Polakami, nie lewakami, nie prawicowcami, Polakami.

fifus92

2011-11-15, 18:25
Bóg napisał/a:

Patriotę nie obowiązują żadne podziały, chcę budowac kraj i najważniejsze jest dla niego dobro ojczyzny.
Nie potrzebuję do tego manifestacji, nie idzie też napie**alać rodaków w imie różnic poglądowych.
Przecież buduje Polskę dla wszystkich, nie dla siebie.
Myślący człowiek zauważy że zarówno prawica i lewica ma sensowe postulaty.

Prawica ani lewica nie posiada wyłączności na patriotyzm, nie wiem jak nazwać ludzi którzy tak uparcie wyręczają swój mózg ideologiami, podczas gdy zarówno skrajna lewica i skrajna prawica to idiotyzm.

Nie wierze w ten kraj póty panuje demokracja, zbyt wielu ludzi porzuciło zdolność myślenia na cześć adaptacji w tej rzeczywistości.
Większość nawet nie widzi w jakim syfie żyjemy, potrzeba dyktatora który obróci to o 180 stopni, albo wojny, wtedy też jakoś się potrafimy zjednoczyć i być Polakami, nie lewakami, nie prawicowcami, Polakami.


Trzeba bylo to wjebac do tej twojej ksiazki 2000lat temu

Stefan_Sigal

2011-11-15, 18:25
No to sobie cały film sp***oliłeś tym dubstepem. A chętnie bym obejrzał

Malina1234

2011-11-15, 18:30
Ale i tak każdy napisze ze ludzie co się tam bili bo zostali zakatowani przez policje i lewych to zaczęli zamieszki i to oni są winni bo się bronili. Większość powie że lewica i banda pedałów mają prawa do wyrażania poglądów lecz gdy ktoś z marszu by wyraził swoje to nazwą go zaraz faszysta i wyzywać będą od ksenofobów a marsz to tylko wymówka do zadymy która pokazali w telewizji z poucinanymi fragmentami lecz nie pokazując takiego filmiku jak mamy wyżej i prowokacji która tam zaszła.

Pewnie i tak lewacy i inni będą pisać ze jestem taki a nie inny wiec
"Lepiej być faszystą niż pedałem"...

lakiluk1

2011-11-15, 18:37
Ale po co ten dubstep?

pikpok

2011-11-15, 18:39
Próbowałem obejrzeć do końca, naprawdę się starałem, ale w 1/4 musiałem wyjść się zbełtać z powodu podkładowej fonii..

erpi

2011-11-15, 18:39
Popie**olone to wszystko, dobrze że jestem gdzie indziej, bo nie sposób ogarnąć.

steel002

2011-11-15, 18:57
Oto nasze Polskie bydło. hmmm.... HH widzę pełno. Zero metali. Przypadek?

jankol

2011-11-15, 19:11
Po co te dźwięki wiertarki? :O