18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11.11.2011 Okiem blogera ,,Widziałem naziola''

ogurx • 2011-11-15, 16:01
Dokument ukazujący całą prawdę podczas zamieszek w Warszawie podczas marszu ku czci odzyskanie przez Polskę niepodległości .

SzekspirTP

2011-11-15, 20:16
Za rok może dwa druga Białoruś u nas bedzie, zobaczycie.

KasHer

2011-11-15, 20:27
Nie przeszkadzają mi geje. W ich dupy zaglądał nie będę.
Nie przeszkadzają mi nie katolicy, bo zresztą i sam jestem agnostykiem. Nie przeszkadzają mi kolorowi, bo niby czemu jeśli mieliby zakładać u nas firmy i dawać innym prace, lub kupować nasze towary?
Przeszkadzają mi idioci - faszyści którzy chcą siłą zablokować innym usta, a właśnie tym była blokada! Lewaki mają o wiele więcej wspólnego z faszyzmem niż ludzi którzy się zgromadzili na marszu.

Ktoś pisał że są też inne imprezy w tym dniu... A ch*j do tego komukolwiek gdzie ja będę chciał iść !?
Ciekawi mnie też gdzie indziej byłoby mówione wprost że Polska wcale niepodległa obecnie nie jest....

De...........ct

2011-11-15, 20:55
Ogromne piwo za ten film! Kocham Polskę! j***ć całe lewackie ścierwo!

cisek666

2011-11-15, 21:00
Lubię ten portal, szkoda tylko że większość osób tu komentujących to ultraprawicowe zjeby cwaniakujące przed laptopem na "lewaków". Ja nie mówię że na marszu byli naziści, bo ich tam nawet nie musiało być - wystarczyli nacjonaliści i kibole...

Irenvelle

2011-11-15, 21:02
Krótko i na temat żeby Was nie wk***iać nowa odyseja:
Wlaczajac to myslalem ze to bedzie cos obiektywnego, ale szacowny bloger przedstawil sytuacje tak jak mu sie to w glowce ulozylo.Nie znoszę ludzi ktorzy we wszystkim dopatruja sie spiskow, tylko dlatego ze jedna jedyna dobra partia, nie wygrala wyborow.
Pozdro

ps.a szkieł co kopal jakiegos lysego sk***iela, ktorzy szedl z 30toma innymi lysymi penerami, gdzie polowa miala zasloniete twarze, o k***a co ja gadam, przeciez oni szli spokojnie i nie skandowali zadnych hasel

ps2.tak na serio, pojeby byly po obu stronach i obie sa winne, kazdy z tych mocarzy powinien dostac tak po mordzie jak ten jeden szczesciarz i to kicia na rok albo 30tysiecy grzywny

Meliar

2011-11-15, 21:03
Dziekuje za materiał, nie wypowiem sie o swoich pogladach politycznych, jedyne co warto ujac, to to ze policja nie jest swieta, co bardzo dobrze tutaj widac, jakis czas temu zostal pobity przez policjanta podczas zatrzymania, spedzilem 4h w samochodzie, po czym poscili z wezwaniem do sadu, dziekuje.

xerty

2011-11-15, 21:07
ubić jednych, drugich i policję

krycha7

2011-11-15, 21:22
09:28 - hahaha. j***ny grubas ledwo buty zasznurować może.

michal29

2011-11-15, 21:31
Ludzie chyba zapomnieli jaka jest idea tego marszu. Powinnismy pokazywać swoja jedność i patriotyzm a jest zupełnie inaczej. Niemieccy nazisci, pedały i polityka tego tam nie potrzeba. Nie uważacie ze ktos na siłę próbuje rozbić nasze społeczeństwo i jak widać udaje mu się to całkiem dobrze. Ludzie muszą sie jednoczyć i świętować pokojowo jak było widać na koncu filmu. Państwo Polskie powinno organizować odgrywanie historycznych scen i wzbudzac w nas poczucie jedności. k***a co sie teraz dzieje. To jest naprawde smutne

dback

2011-11-15, 21:32
Natasha napisał/a:

Homoseksualiści to tacy sami ludzie jak my, nie dyskryminujmy ich tylko dlatego, że Bóg ich tak stworzył.


To prowokacja szmato? Następnym razem specjalnie pojadę na te demonstracje, bo k***a jak można nazwać patriotę faszystą?!

sadystaxx

2011-11-15, 21:34
Zieloni, różowi i inni kolorowi - wypie**alać do holandii. Tu jest Polska a nie pedałoland.

wojas30

2011-11-15, 21:40
09:23 - to Kalisz jeszcze da radę zawiązać sam buta? xD

szopenfeldziarz

2011-11-15, 21:44
Nigdy nie przestaje mnie bawić "prawicowe" zacietrzewienie i ta bezsilność. Powrzucać filmiki na jutubie, ponapie**alać komentarzami gdzie się da, zwyzywać "lewicę". Jak małpa waląca w kraty w ZOO.

Tzw. "lewica" też ma nasrane we łbach, ci z kolei bawią mnie swoimi dyrdymałami antykapitalistycznymi i feministycznymi oraz generalnym "coś trzeba zrobić [ale ch*ja wiemy co]".

Jedni i drudzy zamiast robić coś pożytecznego albo chociaż przyjemnego będą machać swoimi ch*ja wartymi flagami i wycierać mordy mniej lub bardziej pedalskimi ideałami. Musi im się strasznie nudzić.

Erysq

2011-11-15, 21:49
@ogurx stawiłbym sie za Ciebie murem od tak choć Cie nie znam !

To co teraz dzieje się w Polsce przechodzi ludzkie pojęcie... Jak można w święto narodowe, pozwolić przyjść lewaką ze swoją propagandą? Pan Donald T. na początku mówił 'nigdy nie podniosę vat' czy coś w ten deseń, a co mamy dzisiaj? Najgorsze jest także to, że ludzie myślą, że w Polsce jest tylko PiS i PO, a inne partie są ch*jowe. W dodatku żyjemy w państwie gdzie patriotyzm jest przestępstwem, a pedały są w porządku i mamy tak wykształconych polityków, że Prezydent RP nie zna angielskiego...

Na końcu chciałbym dodać, że osobiście uważam iż moi dziadkowie śp. którzy brali udział w wojnie z szwabami jak i zarówno w powstaniu woleli by oglądać rodaków świętujących 11 listopada, ale także inne święta narodowe (śpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego" z dumą, z flagą POLSKI). A nie jakiś pedałów co sie liżą na środku miasta czy gdzie kolwiek! Nie po to Ci wszyscy ludzie oddali, życie by jakieś ku*asy z rządu kłócili sie kto ma więcej ukraść... Oni wszyscy oddali życie za wolną POLSKĘ,a jednak żyjemy w kraju gdzie ktoś Ci każe kim masz być i jak sie zachowywać, żyjemy w kraju gdzie musisz mieć papier(dokument, świadectwo, zezwolenie) na wszystko, żyjemy w kraju gdzie pieniądz jest najważniejszy, żyjemy w kraju gdzie ludzie, którzy powinni nam pomagać plują nam w ryj i odsyłają do kolejki...

(Jak będę chciał bardziej sie wyżyć to coś dopisze) Pozdrawiam, Artur !

teken

2011-11-15, 22:04
Ja k***a w ogóle nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi xD Dlaczego oni mowia ze to faszyści i naziole ? xD