18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11.11.2011 Okiem blogera ,,Widziałem naziola''

ogurx • 2011-11-15, 16:01
Dokument ukazujący całą prawdę podczas zamieszek w Warszawie podczas marszu ku czci odzyskanie przez Polskę niepodległości .

KurwaRomantyk

2011-11-16, 06:09
Ok, podsumujmy wasze jakże prawe, jedyne i słuszne wypowiedzi: ludzi o odmiennej orientacji, poglądach innych niż konserwatywne, posiadających włosy a nie łyse pały, a także ludzi, którzy nie są kibolami należy zagazować. Mam dla was, kochani, bardzo dobrą radę... skoro tak lubicie gazować, to zagazujcie się nawzajem :amused:

Złowroga Pralka !

2011-11-16, 07:02
kothletino napisał/a:

"Cookie Monsta - Ginger Pubes" jedena z najzajebistrzych mózgojebczych patatajek jakie było mi dane poznać, a za te wszystkie ch*jowe komentarze na dubstep serdecznie wyprostowany środkowy palec :* idzcie sobie posłuchać jak Katy Perry napie**ala na flecie z playbecku czy ch*j wie czego.

... z poważaniem !




sp***olony dubstep . To raz Nie wrzucaj mnie do pudełka z katty perry tylko dlatego ze nie słucham zmixowanego wiercenia i j***nia głową w ściane które ty nazywasz muzyką .

Natasha napisał/a:

Homoseksualiści to tacy sami ludzie jak my, nie dyskryminujmy ich tylko dlatego, że Bóg ich tak stworzył.



Będę ich dyskriminował nie bedzie mi spedalone gówno chodzić pod blokiem i wymachiwać sp***oloną flagą :/
Ja jestem hetero i jakoś nie wychodze na ulice PATRZCIE k***A JAK JESTEM SUPER ZAAKCEPTUJCIE MNIE .
Nikt normalny by tego tak nie zostawił .

Gienek2

2011-11-16, 07:58
wogolue moim okiem Ci wszyscy różowi wtedy zrobili pośmiewisko z naszego kraju, może chcą w ten sposób dostać się do włazdy licząc na głosy bo tego dziwactwa coraz więcej ( wojna o tolerancję) ale to co widzę na tym filmie to komedia.... człowiek niewiadomej płci chodzi głaszcze dzieci , Geje radośnie się uśmiechają tylko pytam się w imie czego w jakim celu?

skoro świat stworzył go chłopem to niech zakłada rodzine z babą prostę, i skoro jest chłopem od urodzenia to powinien nim pozostać i odwrotnie, dla mnie Każdy kto widzi w tym tolerancję że szanuje się takiego człowieka jest idiotą bo to dla mnie choroba głowy

Sil79

2011-11-16, 08:51
Jednak filmik z lotu zdalnie sterowanego helikopterka raczej obiektywny...

Masterof

2011-11-16, 09:41
"Wina zawsze jest po obu stronach: Raz, że on zawinił, dwa, że zawiniła ona."

Filmik ten jest oczywiście jednostronny, ale sam od razu po obejrzeniu postawiłem piwo i kilka następnych dla prawicowych krzyków. Jednak po przeczytaniu prawie wszystkich komentarzy zauważyłem jak sam zostałem zmanipulowany. Głównie chodzi o scenę, gdzie młodzi, wykształceni Polacy we flekach i z głowami ogolonymi na łyso cichaczem skradają się bokiem i pacyfikację ich przez policję. Na pierwszy rzut oko wina jest po jednej stronie, ale do głowy przyszła mi myśl, że sam niejednokrotnie, głównie po alkoholu zrobiłem coś umownie mówiąc "niedobrego", a przy nadjeżdżającej policji byłem wzorem cnót i dobra. I tutaj dochodzi refleksja, że widzimy tylko urywki i tak grupka mogła być po prostu ścigana za coś co zrobiła wcześniej, jednak nie było mnie tam i nie wiem wszystkiego, a zatem nie mnie oceniać to zajście.

Zatem jak rzecze cytat, wina jest i po lewej i prawej stronie, ponieważ jedni nakręcają drugich co prowadzi do zamieszek, jednak najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że w XXI wieku, w kraju uznawanym za prężnie się rozwijający, perspektywiczny ect., są nadal ludzie, którzy swe poglądy narzucają siłą, krzykiem, nie przyjmując odmowy. W czasach, w których jedni badają neutrony, planują loty na Marsa i wynajdują syntetyki zmieniające sportowców w maszyny, my Polacy możemy jedynie napić się wódki i wyjść na manifestację obijając w grupce, naszych dwóch przypadkowo spotkanych oponentów, to jest chyba nie chore, ale smutne, po prostu smutne i nie klasyfikuje nas w gronie państw rozsądku i rozumu, ale raczej wśród afrykańskich plemion, gdzie racja narzucana jest maczetą.

zonk

2011-11-16, 10:14
No to może ktoś to podsumuje w końcu jak to było. Moim zdaniem "faszyści" a dokładniej ludzie z flagami poszli na marsz niepodległościowy, a kolorowe pedały z biedroniem na czele "zaatakowali" ich, blokując ten marsz. I z tego wyszła cała bójka. Czy tak było ?

Frostbourn

2011-11-16, 11:11
Tych gebelsow to bym postawil pod sciana i powystrzelal. Co do jednego. Kulka w leb od tylu. Nienawidze pie**olonych niemcow.

lapps

2011-11-16, 11:15
Cytat:

Ok, podsumujmy wasze jakże prawe, jedyne i słuszne wypowiedzi: ludzi o odmiennej orientacji, poglądach innych niż konserwatywne, posiadających włosy a nie łyse pały, a także ludzi, którzy nie są kibolami należy zagazować. Mam dla was, kochani, bardzo dobrą radę... skoro tak lubicie gazować, to zagazujcie się nawzajem



to znajdz mi jakies ujecie jak, jakis narodowiec(faszysta w waszym domysle) krzyczy na tym marszu zeby kogos gazowac. albo skoncz pie**olic bo pedala z antify krzyczacego faszysci( w domysle narodowcy) do gazu, masz na tym filmiku. tym ludziom sie juz popie**olilo co robia. jak chca dalej walczyc z faszyzmem to pora zaczac walczyc z samym soba, bo jakos na tym marszu nikt nie blokowal pedalskiego marszu niepodleglosci, za to grupa pedalskich faszystow blokowala zwyczajny marsz wolnosci, jakby to polacy byli w polsce ludzmi z marginesu. co to k***a ma byc?

petervonwolfen

2011-11-16, 12:19
Biedni "prawdziwi patrioci" zlani przez paru pedałów :) no jaka tragedia. Chłopcy z ONR i wszechpolacy pewnie przez lata będą mieć koszmary z Biedroniem.
Zebrały się dwie bandy zamaskowanych debili którzy znaleźli wymówkę po to żeby się ponapie**alać po ryjach i przy okazji doj***ć wspólnemu wrogowi - policji. Za zniszczenia jak zwykle zapłaci państwo czyli wszyscy. Jak tak oglądam takie atrakcje (i na stadionach) z zamaskowanymi zjebami w roli głównej to ostra amunicja dla policji to nie jest taka głupia sprawa.
Kibole z gimnazjum darujcie sobie kozackie komenty.

BetonowyChuj

2011-11-16, 12:24
Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Ustanowione w ostatnich latach II RP, przywrócone w roku 1989. Jest dniem wolnym od pracy.

Zwykłe info które skopiowałem z wikipedi, w książkach o historii Polski można znaleźć to samo. Nie przeczytałem, ani nie znalazłem, niczego o tym żeby się bić, walczyć ze sobą, pluć rodakowi w twarz, za to że jest inny. Polak jest Polakiem, i chodzi tutaj o każdego z nas, chociaż w tym jednym dniu moglibyśmy sobie darować te wszystkie nasze poglądy, wyjść razem, ramię w ramię, zaśpiewać kilka niepodległościowych piosenek, cieszyć się z tego, że jednak Polska nadal istnieje.

Wtedy gdy Polacy walczyli o niepodległość, nie ważne było kim jesteś, byłeś Polakiem, walczyłeś o to aby Twój kraj, Twoja Ojczyzna nie została zdeptana przez obce żądne władzy kraje.

KurwaRomantyk

2011-11-16, 13:13
lapps napisał/a:



to znajdz mi jakies ujecie jak, jakis narodowiec(faszysta w waszym domysle) krzyczy na tym marszu zeby kogos gazowac. albo skoncz pie**olic bo pedala z antify krzyczacego faszysci( w domysle narodowcy) do gazu, masz na tym filmiku. tym ludziom sie juz popie**olilo co robia. jak chca dalej walczyc z faszyzmem to pora zaczac walczyc z samym soba, bo jakos na tym marszu nikt nie blokowal pedalskiego marszu niepodleglosci, za to grupa pedalskich faszystow blokowala zwyczajny marsz wolnosci, jakby to polacy byli w polsce ludzmi z marginesu. co to k***a ma byc?


Potrafisz czytać, debilu? Miałem na myśli posty narodowców tutaj. Poza tym jeżeli myślisz, że tamci narodowcy są tacy świeci, to jesteś bardziej naiwny niż ministranci. I nieważne jak bardzo będą próbowali się wybielać (lol) "że oni tylko patrioci", zawsze będą faszystami, bo właśnie takie są korzenie ich organizacji.

vajron

2011-11-16, 13:42
Ja tam się cieszę, że takie ziomki jak ci łysi co idą całą bandą, dostają wpie**ol od policji. Nawet za nic. Dobrze wiemy co oni robia wieczorami na mieście. A jeśli ktoś uważa ten film za obiektywny to mu gratuluje i pozdrawiam, nie mam pytań.

mamo kupe

2011-11-16, 14:00
trzeba to ująć w jednym zdaniu, żeby zrozumieć : Chcą nam odebrać WOLNOŚĆ !!!!!!!!!! k***y j***ne!

rafbur

2011-11-16, 14:04
Dobrze, że nie mam głośników. Dzięki temu nie musiałem słuchać tej gównianej muzyki.

Ro...........ce

2011-11-16, 14:30
centralnie mnie to wszystko jebie.