18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywa tarcza

BongMan • 2014-02-22, 14:02
Specnaz.

Rysiek__z__Klanu

2014-02-22, 21:32
@Inspektor
Ślepe naboje, prawie sam proch, nie spala się do końca, stąd i barwa. Wątpię, czy wszyscy staliby tak spokojnie jakby zaczął w koło (po placu szkoleniowym) strzelać ostrą amunicją...

kmx646

2014-02-22, 21:41
wiedziałam by nie odpalać gdy zobaczyłam że dodał BongMan;/

LORD_MAJOR_SDMF

2014-02-22, 22:19
spróbuj ze mna 234 dni in iraq

pewno zastrzeliłem twoich starych....

Fedor

2014-02-23, 02:15
LaChupacabra napisał/a:

@up na hardzie masz pełno filmów takich "człowieków którzy się bronią bo chcą żyć" i którzy nawet nie potrafią kiwnąć palcem patrząc, tuż przed dekapitacją, w oczy swojemu przyszłemu oprawcy trzymającemu nóż rzeźnicki w dłoni lub pistolet który za kilka sekund z całą pewnością wystrzeli pocisk w kierunku ich potylicy roztrzaskując ich mózg na kawałki.


jakie noże ? te ch*je tam operują scyzorykami k***a i dekapitacja trwa trochę 8-)

mp0011

2014-02-23, 02:46
Tarcza fajna, dopóki żywa i chce iść tam gdzie ty.

Dostanie postrzał, i nie masz ani tarczy, ani broni, bo tak szybko pod ostrzałem tego nie wyplączesz.

Gruby Brzuch

2014-02-23, 10:25
To się nazywa recykling, a nie tak od razu zabijać bez pożytku... :amused:

kicek236

2014-02-28, 21:00
Russkij Styl / Systiema / Rukopasznyj – rosyjski system walki zaprojektowany dla osiągnięcia wysokiego poziomu skuteczności jest wykorzystywana przez nieliczne oddziały Specnazu. System walki opiera się na wiedzy o tym, jak różne układy ludzkiego organizmu (nerwowy, krwionośny, limfatyczny) oraz psychika reagują na oddziaływania zewnętrznych i wewnętrznych czynników takich jak: temperatura, ciśnienie, napięcie mięśniowe, ból, stres, strach itp.

jeśli kogoś interesuje temat polecam poszukać informacji z panem:
- Alieksiej Alieksiejewicz Kadocznikow

W wielkim skrócie jak cie złapie to po tobie:D