18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyjemy w socjaliźmie, nie w kapitaliźmie - JKM

W3bst3r • 2013-10-20, 17:14
Korwin powoli i dokładnie tłumaczy na czym polega jego polityka i jak działają państwa socjalistyczne w przeciwieństwie do kapitalistycznych. Uznałem, że to nie typowa reklama jego partii, bo jest dużo prostych faktów. Trwa godzinę, ale warto. Poza tym to nie jest jeden temat, oglądajcie sobie z przerwami.

Jak było to ch*jowe tagi. Jak zakazane to wyjebcie i dopiszcie to w regulamin, bo ja nic nie znalazłem.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-10-20, 19:47
Właśnie tym się charakteryzuje JKM. Proste ogólniki, zero sensownych propozycji.

Splifcior

2013-10-20, 19:52
"Zaoranie korwina"... idź podniecaj sie tym włochaczem gdzieś indziej. pie**oli jak by wszystkie rozumy pozjadał.

Abyssaal

2013-10-20, 19:59
"Tak jak posiedzenia sejmu nie potrafię zdzierżyć, tak pana Janusza z przyjemnością!" -Dokładnie, i mówi z sensem tak jak naprawde jest aż przyjemnie się ogląda i słucha.Czas na zmiany!

Cz...........ot

2013-10-20, 20:08
mikel1994 napisał/a:

Kolejny mój komentarz i znowu muszę Wam przekazać kilka słów od Kelthuza, yh.





ps. ten gość gada za każdym razem to samo... Zmienia się tylko ilość hitlerów :/



Kelthuz? - a kto to jakiś nowy idol jutubowych vlogów? O_o Niech najpierw wyjdzie z tej nory na powietrze i się dotleni.

W3bst3r

2013-10-20, 20:25
Wk***ia mnie już pod każdym tematem mądrzejszym ten j***ny socjalista, więc pokażę Wam dlaczego każdy go słuchający to skrajny idiota (lub nieświadomy, to do wybaczenia).

Argumenty Kelthuza:
1. Ludzie którzy głosują za Korwinem to debile

2. Jeśli ktoś nie ma sukcesu to nie ma racji
Idąc tym tokiem myślenia do pierwszej pracy Cię nie przyjmą - przecież widocznie jesteś gównianym pracownikiem.

3. Nie hapie hajsu na politykę
Kelthuz lubi być okradany przez PO które z pieniędzy państwowych organizuje kampanie społeczne.

4. "Nie ma w nim żadnej woli do naprawy Rzeczypospolitej"
Proponuję zapoznać się z filmikiem wstawionym wyżej przeze mnie.

5. Porównanie ze słabymi korwinówkami
Nie wiem jak "kuce" Kelthuza, ale ja wolę żarówkę która kosztuje osiem razy mniej i buczy niż w ch*j drugą, ale "sprawną". Poza tym, kupujemy wszystko co zagraniczne, mamy de facto tylko dobre jedzenie (i to zasługa tradycjonalizmu i tego, że żyjemy tu, a nie gdzieś indziej) więc jak możemy robić coś jeszcze gorszego?

6. Zwolennicy JKM to koprofile i narkoleptycy
Kelthuz to j***ny koprofil i narkoleptyk. Moje słowo przeciw innemu słowu. I co?

7. Kelthuz płakł o to, że JKM ciśnie gejów, pedałów i inne zwyrodnialstwo
I jak Wy k***a śmiecie wklejać go pod połową mądrych rzeczy na sadolu? Chyba nie rozumiecie co to za strona, więc wytłumaczę. Z okazji świąt Bożego Narodzenia j***ć pedałów, cioty, ofermy życiowe, grubasów z własnej woli, kozojebców i kradnących murzynów.

8. Korwin pluje, rzuca się i tak dalej
Ja czekam aż Kelthuz też będzie w wieku JKM i będzie zaplutym dziadkiem (chociaż Korwin nieźle się trzyma i tak)

9. Fatalne występy w TV
Na YT każdy filmik z Korwinem w TV ma łapki w górę i komentarze "Ale mu pojechał Korwin" (w domyśle: wygrał dyskusję).

10. Korwin mówi takim językiem, że nie biedny Kelthuz nie rozumie
To Kelthuz szkołę ominął, bo ja w wieku 16 lat zdaję sobie w pełni sprawę, co mówi i co proponuje pan Janusz. Rozważyłem to (bo zrozumiałem od razu) i uznałem, że jego pogląd jest słuszny.

11. Pomysł Korwina nie przynosi nic dobrego
To co Korwin proponuje jest mniej-więcej w Chinach i kto jest teraz na świecie kasiasty? Chiny.

12. To co jest teraz, jest dobre
Powiedz to 60-letnim babciom, które nie mają na leki i tylko na śmierć czekają.

Jeszcze raz go wkleicie to się tylko ośmieszycie. Idźcie wypinać dupy Tuskowi i spółce gdzie indziej. Przecież na sadolu nie chwali się żadnego dymania w dupę.

dedmaker

2013-10-20, 20:46
kelthuz pie**oli kacapoły, czy on ma inne zajęcie oprócz hejtowania korwina?

Kuriki

2013-10-20, 20:55
Korwin ma pewną wadę, która go dyskwalifikuje na starcie; nie umie dobrze grać na emocjach. Owszem wzbudzi kontrowersje- wyzwie kogoś od idiotów czy stwierdzi, że kobieta powinna tylko leżeć i pachnieć- ale poza tym to on wychodzi jedynie z argumentami w stylu "spójrz chłopie, tu jest tak, tam jest tak, ty się mylisz, a ja nie, takie są fakty". Ludzie nie znoszą się mylić. Ludzi trzeba chwalić i otaczać opieką. Korwin przedstawia suche fakty, a na deser wspomina o Hitlerze i rurkowcach. Komediodramat po prostu :emo:

No ale poza tym to jak kiedyś się zastanowiłem co by było gdyby KNP doszło do władzy i z ludźmi o tym gadałem; wyszło mi, że nie byłoby źle. Tak realnie (zakładając, że program partii by realizowano chociaż trochę) to by była wolność gospodarcza (przynajmniej dużo większa niż teraz), usunięcie karania za pracę, wyj***nie dużej części armii urzędników, upraszanie procedur podatkowych, uproszczenia prawa, prywatyzacja i parę innych pierdół. Generalnie nie wpieprzano by się ludziom do życia i żyło by mi się lepiej. A to, że prezes czasem kogoś od idiotów wyzwie albo naskoczy na feministki to mam głęboko w poważaniu.

A jak jest teraz? 1) Jebitne podatki,2) urzędnicy nie dość, że niepotrzebni komuś więcej niż sobie to jeszcze upierdliwi, 3) tworzenie kryzysu nietrafionymi decyzjami rozwalającymi gospodarkę, 4) oddawanie lwiej części swojej wypłaty urzędasom bo trzeba utrzymać urzędasowską armię i instytucje przynoszące same straty, 5) setki kretyńskich przepisów, które trzeba spełnić chcąc otworzyć swój własny biznes etc.

Z Korwinem się często nie zgadzam ale już wolę KNP z lekko zwichrowanym prezesem i jego planami nie przeszkadzania ludziom niż socjalistów z planami rozwalenia gospodarki i totalnego wpie**alania się do życia prywatnego ludzi.

Enyłej. Hu de faq i Kelthuz!?

mikel1994

2013-10-20, 21:11
W3bst3r napisał/a:

Wk***ia mnie już pod każdym tematem mądrzejszym ten j***ny socjalista, więc pokażę Wam dlaczego każdy go słuchający to skrajny idiota (lub nieświadomy, to do wybaczenia).

Argumenty Kelthuza:
1. Ludzie którzy głosują za Korwinem to debile

2. Jeśli ktoś nie ma sukcesu to nie ma racji
Idąc tym tokiem myślenia do pierwszej pracy Cię nie przyjmą - przecież widocznie jesteś gównianym pracownikiem.

3. Nie hapie hajsu na politykę
Kelthuz lubi być okradany przez PO które z pieniędzy państwowych organizuje kampanie społeczne.

4. "Nie ma w nim żadnej woli do naprawy Rzeczypospolitej"
Proponuję zapoznać się z filmikiem wstawionym wyżej przeze mnie.

5. Porównanie ze słabymi korwinówkami
Nie wiem jak "kuce" Kelthuza, ale ja wolę żarówkę która kosztuje osiem razy mniej i buczy niż w ch*j drugą, ale "sprawną". Poza tym, kupujemy wszystko co zagraniczne, mamy de facto tylko dobre jedzenie (i to zasługa tradycjonalizmu i tego, że żyjemy tu, a nie gdzieś indziej) więc jak możemy robić coś jeszcze gorszego?

6. Zwolennicy JKM to koprofile i narkoleptycy
Kelthuz to j***ny koprofil i narkoleptyk. Moje słowo przeciw innemu słowu. I co?

7. Kelthuz płakł o to, że JKM ciśnie gejów, pedałów i inne zwyrodnialstwo
I jak Wy k***a śmiecie wklejać go pod połową mądrych rzeczy na sadolu? Chyba nie rozumiecie co to za strona, więc wytłumaczę. Z okazji świąt Bożego Narodzenia j***ć pedałów, cioty, ofermy życiowe, grubasów z własnej woli, kozojebców i kradnących murzynów.

8. Korwin pluje, rzuca się i tak dalej
Ja czekam aż Kelthuz też będzie w wieku JKM i będzie zaplutym dziadkiem (chociaż Korwin nieźle się trzyma i tak)

9. Fatalne występy w TV
Na YT każdy filmik z Korwinem w TV ma łapki w górę i komentarze "Ale mu pojechał Korwin" (w domyśle: wygrał dyskusję).

10. Korwin mówi takim językiem, że nie biedny Kelthuz nie rozumie
To Kelthuz szkołę ominął, bo ja w wieku 16 lat zdaję sobie w pełni sprawę, co mówi i co proponuje pan Janusz. Rozważyłem to (bo zrozumiałem od razu) i uznałem, że jego pogląd jest słuszny.

11. Pomysł Korwina nie przynosi nic dobrego
To co Korwin proponuje jest mniej-więcej w Chinach i kto jest teraz na świecie kasiasty? Chiny.

12. To co jest teraz, jest dobre
Powiedz to 60-letnim babciom, które nie mają na leki i tylko na śmierć czekają.

Jeszcze raz go wkleicie to się tylko ośmieszycie. Idźcie wypinać dupy Tuskowi i spółce gdzie indziej. Przecież na sadolu nie chwali się żadnego dymania w dupę.




Pewnego dnia przeczytasz tego posta i będziesz się czuł kurewsko zażenowany.

Pozdrawiam.

BoKoR

2013-10-20, 21:52
Kim do k***y jest ten Kelthuz?
Kto go słucha skoro swoich słuchaczy nazywa "wyposzczone kuce" ?

Słuchałem go do momentu jak zaczął pie**olić o żarówkach śmierdzących gównem.
Jak to jest argument przeciwko JKM, to ten gość ma nierówno pod sufitem. Jakiej firmie opłaca się robić żarówki które śmierdzą gównem? Gość ma jakiś schizy z niedotlenienia.
Gość widocznie ma jakieś haluny, bo się swoich pierdów nawąchał.


A teraz co do JKM. Jak znajdziecie inne moje komentarze, tak samo podpisuję się tutaj:
PO już rządziło. PiS też już swoje pokazał.
Żeby w tym państwie było dobrze trzeba zrobić jedno wielkie pie**olnięcie i wszystko obrócić do góry nogami. I uważam że takim jebnięciem będzie JKM. W tym roku nie popełnię błędu jak ostatnio (tak, ostatnio głosowałem na PO i bardzo żałuję).
Jak widać po sondażach wyborczych, znowu wygra PiS, więc tylko klauni w cyrku się zmienią, bo przedstawienie dalej będzie to samo.

mineten

2013-10-20, 22:08
Korwin i KNP to aktualnie chyba jedyna dobra opcja w tym kraju. Niestety ma pewną "wadę" - mówi prawdę, ludzie zniosą wszystko, zniosą że są okradani, zniosą że są okłamywani ale nie że polityk powie prawdę(przecież to wbrew systemowi). W naszym kraju człowiek który ciężko pracuje ma zabierane połowę pensji na rzecz nieroba - samo to już chyba o czymś świadczy. A kto na tym korzysta ? Bezrobotny ? A jaka jest korzyść z tego że zamiast szukać pracy on stoi w kolejce po zasiłek ? Na tym korzysta urzędnik który daje mu ten zasiłek bo ma pracę. I tu rodzi się pytanie. Czy ja płacę podatek po to żeby urzędnik miał pracę ? Czy może płacę go po to żeby mi żyło się łatwiej. A prawda jest taka że łatwiej żyło by mi się gdyby tego urzędnika nie było bo bym nie płacił mu pensji(tak to ja płacę urzędnikowi państwowemu). Niestety Korwin nie dojdzie do władzy bo chce żeby nieroby miały źle - no przecież to takie nieludzkie, jak można im nie pomóc kosztem normalnych ludzi.

Mysz_Kamiki

2013-10-20, 22:16
Czarny Kot napisał/a:



Kelthuz? - a kto to jakiś nowy idol jutubowych vlogów? O_o Niech najpierw wyjdzie z tej nory na powietrze i się dotleni.



:shock: głupie prowokacje mogą być zgubne dla niezdecydowanego elektoratu... A "Pan" Pajac z filmu zamiast marnować czas na swoje bardzo smutne wywody niech zadzwoni do Pana Janusza - http://www.youtube.com/watch?v=fyXFB6U2vLc&feature=c4-overview&list=UU6rMibTk4N2kfyL0GoDVJRg. Prowokacja dla idiotów. Pozdrawiam entuzjastów !