18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi wspierają...

Halman • 2020-06-10, 07:09

każdy swój interes... :-D

żmij

2020-06-10, 18:49
35i napisał/a:

Te opony z sierścią, to na jaką nawierzchnie?



Na łysą.


8-)

DAAB20

2020-06-10, 19:52
po kształcie jarmułki twierdze że to żydzi pochodzenia aszkenazyjskiego pochodzenia Polskiego mają futrzaną opone na głowie ;)

siwybis

2020-06-10, 21:37
Kiedy to było...


wilkoala

2020-06-11, 00:02
janlew napisał/a:

PIS trochę za bardzo się pieści z tymi żydami. Ale na takie rzeczy jak PO nie pozwala. To Bronek Komorowski o Polakach: „naród ofiar musiał uznać tę niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą”.
Ponadto PO poza klękaniem przed żydami, szwabom i ruskim wchodziło w dupę głębiej niż się da. Wyprzedawało kraj, wdrażało chore unijne idee, i sprawiało że Polak miał czuć się jak gówno i za wszystko przepraszać.
Ja pamiętam że w radio program 1 czy 3, leciały dokładnie te same informacje, co w TOK-FM, żydowskiej szczekaczce Michnika i Sorosa.
Macie chyba krótką pamięć.



Co za dzban!
Ty naiwny człowieku, wierzysz że PiS czymś się różni od PO.
Przecież to tacy sami gangsterzy.
Wierzysz że nie kradną i nie wyprzedają Polskich zasobów.
Przecież to tacy sami gangsterzy, tylko z innych obozów.
Dlatego zagłosuję w wyborach przeciwko Dudzie, choćby do II tury przeszedłby Biedroń czy inna była Kidawa, bo jak gangsterzy się kłócą to zostawiają ludzi w spokoju ponieważ żrą się między sobą.

Veetoo

2020-06-11, 00:36
Nic nie przebije tego


Isstred95

2020-06-11, 01:41
Reakcja sztabu wyborczego Dudy na wygraną w pierwszej turze.

edmund

2020-06-11, 11:14
janlew napisał/a:

Po pierwsze to ortodoksyjni żydzi, nie są problemem, ale światowa żydowska banksterka, żydokomuniści, i postsowieccy żydzi z okupowanej Palestyny (izraela). Ci drudzy nienawidzą ortodoksyjnych żydów. I tak, oczywiście że stoją za lewactwem, antifami, multikulti, zalewem islamu, animal rights, LGBT oraz Black Lives Maters. Tak to wszystko co niszczy cywilizacje białego człowieka jest przez nich sponsorowane
PIS trochę za bardzo się pieści z tymi żydami. Ale na takie rzeczy jak PO nie pozwala. To Bronek Komorowski o Polakach: „naród ofiar musiał uznać tę niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą”.
Ponadto PO poza klękaniem przed żydami, szwabom i ruskim wchodziło w dupę głębiej niż się da. Wyprzedawało kraj, wdrażało chore unijne idee, i sprawiało że Polak miał czuć się jak gówno i za wszystko przepraszać.
Ja pamiętam że w radio program 1 czy 3, leciały dokładnie te same informacje, co w TOK-FM, żydowskiej szczekaczce Michnika i Sorosa.
Macie chyba krótką pamięć.



dokładnie,
dodam tez że wszystkie media państwowe również były podporządkowane PO a teraz niektórzy się srają że obecna władza nimi steruje,
ja zresztą nie oglądam TV od 2012 r i mam wyj***ne

Plastykpl

2020-06-11, 14:03
Oni to mają technologię przekazu. Patrzę na ten film i czuję ten smród.