18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zydzi

Chapam_dzide_Allahowi • 2013-04-22, 02:09
edit. UWAGA! Brak Polskich znakow! Grammar Nazi out !

CIEKAWOSTKA/QUIZ xx KONKURS Z NAGRODAMI xx TELEAUDIO


Czy ktos wie ktora nacja w Europie kultywuje matke Zydowke ktora figuruje jako krolowa owego kraju. oraz jej syna Zyda ktory podobno jest krolem sporego srodkowo Europejskiego kraju. Do tego w tym panstwie rozkreca sie biznes o sporych dochodach calkowicie bazowany na tej historii poprzez danine lub wycieczki do miejsc gdzie znajduja sie obrazy badz miejsca cudow powiazane z dwoma mitycznymi Zydami? Historia o dwoch Zydach zawladnela krajem do takiego stopnia ze owy umierajacy Zyd wisi w sali parlamentalnej tego panstwa i oddaje mu sie czesc.

1)Odpowiedzi prosze pisac w komentarzach

2) Podpowiedz .. TAK EUROPA .. NIE AFRYKA LUB IZRAEL

3)Zdjecie tych dwoch Zydow ,,, matka i syn tuz po narodzinach dziecka


Marshal

2013-04-22, 02:11
Zakladam ze Polska

Chapam_dzide_Allahowi

2013-04-22, 02:15
czy to twoja ostateczna odpowiedz? czy moze chcesz uzyc jedno z trzech kol ratunkowych :evil:

Numernabis

2013-04-22, 02:30
@rufette
Wyj***li Cie z seminarium, że się tak puszysz?

Chapam_dzide_Allahowi

2013-04-22, 02:35
Nie ale slyszalem ze ciebie wyj***li w seminarium to sie puszysz i szukasz kolegow spoza kregu.

~CanesPL

2013-04-22, 02:46
rufette,
spróbuj najpierw ogarnąć rzeczywistość wokół siebie. Ganapati nie pasuje do tego pie**olenia.
Chciałeś błysnąć, nie wyszło.
A na marginesie, z twojej edycji wynika, że jest ci obojętne, czy robisz komuś łaskę, czy laskę.

Chapam_dzide_Allahowi

2013-04-22, 03:04
CanesPL napisał/a:



Nie z mojej edycji wynika ze nie mam polskich znakow, za to z twojej ze jestes gej i zebrak w jednym.

Prosze zwrocic uwage na charakterystyczny nos:)


JAK TO ?

PękniętySłoik

2013-04-22, 05:29
Rozumiem, że to zdjęcia zrobione mu za życia ? Jak nie to wypie**alaj kolego.

alveanerleo2

2013-04-22, 05:58
Jezus nie mógł być Żydem... Napisane jest: "stał się CZŁOWIEKIEM". A nie da się być Żydem i człowiekiem jednocześnie.

torpeda1

2013-04-22, 06:43
rufette napisał/a:

Żydzi...



Jehowcu jabany. Przypominam, że "www.sadistic.pl" to nie jest antyklerykalny serwis. Wypie**alaj tam gdzie jest miejsce na tego typu antyklerykalne gówno