18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydy vs Araby

GeorgeHarvey1 • 2023-10-07, 10:03





Dzieje się w Strefie Gazy

yesan

2023-10-07, 14:59
~VeIture napisał/a:

i dobrze k***a mać. Że ciapate tak długo wytrzymały jak ich te żydy mordowały pomimo okazanej im gościnności po 2wś to jestem pod wrażeniem.



No, no, kolejny niedojeb uczacy sie historii z youtube'a.

Jedz do nich, por*chaj kozy i zamknij morde, bo glupi jestes jak but :)

EDIT:
~VeIture napisał/a:

iNo na początku zrobili to dobrowolnie przecież więc nazwanie tego gościnnością to prawidłowy termin.



Bardzo goscinne te malpy byly. Kiedy rzadzil nimi bialy Europejczyk. Moment, kiedy UK sie wycofala (doslownie ten same dzien) arabskie scierwo zaatakowalo.

OdbytBlskupa

2023-10-07, 15:15
SirMajkel napisał/a:

gościnności.. beka z Ciebie. Zanim zaczniesz pie**olić Velture weź otwórz podręcznik od historii.


Najciekawsze, że gość z antysemickimi fobiami, wrzucający regularnie materiały ze stron neonazistów, czasem wyzywający innych od Żydów i okazjonalnie produkujący fejki jest tutaj moderatorem.

rafels

2023-10-07, 15:17
Najzabawniejsze jest to, że właśnie oglądamy (jeszcze) żywe arabskie trupy...

feniks777

2023-10-07, 15:45
~VeIture napisał/a:

i dobrze k***a mać. Że ciapate tak długo wytrzymały jak ich te żydy mordowały pomimo okazanej im gościnności po 2wś to jestem pod wrażeniem.
wrzucam kilka filmów z dzisiaj i niespecjalnie chce mi się je opisywać więc po 1 zdaniu:
Araby wkroczyły
Jude sp***alają jak szczury przed ciapatymi
Ciapate chodzą od domu do domu i mordują żydów
Araby znów na swojej ziemi którą żydzi im ukradli po 2wś.



Nie rozumiesz sytuacji i jej powagi. Z zydami albo sie dostosujesz albo znikniesz, zobaczysz jaki teraz bedzie allah akbar. Zydy pokaza ze holokaust to moga oni ale nie im. Zal jedynie tych palestynczykow co chca w pokoju zyc

OdbytBlskupa

2023-10-07, 16:35
feniks777 napisał/a:

Nie rozumiesz sytuacji i jej powagi. Z zydami albo sie dostosujesz albo znikniesz, zobaczysz jaki teraz bedzie allah akbar. Zydy pokaza ze holokaust to moga oni ale nie im. Zal jedynie tych palestynczykow co chca w pokoju zyc


On ma widzenie tunelowe, Żyda biją - dobrze! Nie ważne, kto i co będzie potem.

szczpiorek

2023-10-07, 16:51
Jprd. Głupszej rzeczy nie mogli zrobić. Teraz Izrael ma argument by dojechać ich do końca i oczywiście już to oficjalnie zapowiedzieli. Płaczecie nad biednymi arabami, a ciekawe ilu z was chciałoby ich mieć za sąsiadów... szczególnie po obejrzeniu tych filmów. Zwykła dzicz i tak będzie traktowana.

OdbytBlskupa

2023-10-07, 16:56
szczpiorek napisał/a:

Jprd. Głupszej rzeczy nie mogli zrobić. Teraz Izrael ma argument by dojechać ich do końca i oczywiście już to oficjalnie zapowiedzieli. Płaczecie nad biednymi arabami, a ciekawe ilu z was chciałoby ich mieć za sąsiadów... szczególnie po obejrzeniu tych filmów. Zwykła dzicz i tak będzie traktowana.


I za chwilę ci sami sadole, którzy teraz kibicują Arabom będą mówić, że to była izraelska prowokacja, a ci niby bojownicy Hamasu są opłacani przez CIA. I będą jęczeć jacy ci Żydzi okrutni i czemu świat nie reaguje jak pacyfikują Gazę?
Już jutro, a może nawet dziś. :-)

Orsiu

2023-10-07, 17:13
Połamali nogi i ręce na ciężarówce kobiecie

siedlik

2023-10-07, 19:32
Trzeba byc zjebem zeby kibicowac kozojebcom.

esa

2023-10-07, 19:43
ja się tam nie cieszę .brakuje mi jeszcze aby rząd ogłosił ,że przyjmujemy teraz gości z Izraela .

Siriuz

2023-10-07, 19:46
siedlik napisał/a:

Trzeba byc zjebem zeby kibicowac kozojebcom.



A jeszcze większym kibicować kłamcom i manipulantom.

freaky

2023-10-07, 23:55
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Dzieje się w Strefie Gazy



Ustalono, że dziewczyna z filmu w temacie, której ciało znajdowało się w bagażniku auta wojowników Hamasu to obywatelka Niemiec. 30- latka przyjechała do Izraela na festiwal muzyczny.



lacrimal

2023-10-07, 23:58
Pociulało niektórych, jak się Iran uruchomi to to już nie będzie takie łatwe sprzątanie palestyńczyków. W h*j nie lubię ciapatych, Izrael to też chinki. Z dwojga wolę pejsatych.

OdbytBlskupa

2023-10-08, 02:37
freaky napisał/a:

Ustalono, że dziewczyna z filmu w temacie, której ciało znajdowało się w bagażniku auta wojowników Hamasu to obywatelka Niemiec. 30- latka przyjechała do Izraela na festiwal muzyczny.


Po dredach obstawiam, że lewicowa idealistka walcząca o wolną Palestynę. Europejskich lewaków zaboli teraz dupa.