18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Żydowskie złoto

wku11 • 2015-06-01, 22:50
Wszyscy wiemy że żydzi posiadają worek złota zawieszony na szyi. jednak skąd on się bierze? Oto teoria.

Cytat:

...jest prawdziwym, iż Żydowskie kobiety mają łożysko ze złota. Rodzi się żydowskie dziecko, potem wylatuje złote łożysko. Łożysko owe przetapiane zostaje na złote monety już na porodówce. Z odciętego napletka za to robi się skórzany worek na owe monety. Ponieważ Worek musi być spory, napletek dziecka naciąga się przez kilka lat aż nabierze odpowiedniego rozmiaru aby pomieścić wszystkie monety...



Fragment oklutystrcznej książki, jak się podoba dam więcej.

Torwald

2015-06-01, 23:04
Cytat:

Fragment oklutystrcznej książki, jak się podoba dam więcej.



Ty weź słownik poczytaj...

Putis

2015-06-02, 01:34
Torwald wypomniałeś mu błąd ohhh ty nasz bohaterze, ty nasz sadol-rycerzu walczący o dobre imię ortografii. Dzięki ci za to co czynisz! (To ty, ci - to tak specjalnie)

wku11

2015-06-02, 10:05
@Torwald

Torwald napisał/a:

oklutystryzm- (z starograki oklu - niszczyć oraz stryzm - grupa wyznaniowa) określenie określające naukę dążącą do zniszczenia danej religii, poprzez upublicznianie niewygodnych faktów na temat jej wyznawóców



Jesteś debilem.

cys23

2015-06-02, 10:49
To jest metafora, którą rozgryzłem. Złote łożysko = p*zda ze złota. Znaczy tyle, że p*zda jest jak skarb. Każdy żyd musi go zdobyć. Potem takowe łożysko rozciachają i wysuszą, i zaszyją w wyciętym naplecie małego pejsa. Tak więc żydki noszą na szyi martwą barierę łożyskową.

Putis

2015-06-02, 17:59
cys23 napisał/a:

To jest metafora, którą rozgryzłem. Złote łożysko = p*zda ze złota. Znaczy tyle, że p*zda jest jak skarb. Każdy żyd musi go zdobyć. Potem takowe łożysko rozciachają i wysuszą, i zaszyją w wyciętym naplecie małego pejsa. Tak więc żydki noszą na szyi martwą barierę łożyskową.



Jesteś chory.

wku11

2015-06-03, 13:53
Cytat:

To jest metafora, którą rozgryzłem. Złote łożysko = p*zda ze złota. Znaczy tyle, że p*zda jest jak skarb. Każdy żyd musi go zdobyć. Potem takowe łożysko rozciachają i wysuszą, i zaszyją w wyciętym naplecie małego pejsa. Tak więc żydki noszą na szyi martwą barierę łożyskową.



Jesteś geniuszem.

@Putis mamy konflikt zdań.

_Azazel

2015-06-04, 14:26
hahaha genialne :D

revelsat

2015-06-04, 15:00
nie podoba się