18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowski parlamentarzysta podarł Nowy Testament

Sh...........il • 2012-07-25, 16:57


Żydowski parlamentarzysta Michael Ben-Ari z syjonistycznej Unii Narodowej, podarł Nowy Testament i wyrzucił go do kosza na śmieci. Nagranie z tego czynu rozesłał do mediów.

Michael Ben-Ari dokonał aktu zniszczenia Biblii w swoim biurze poselskim. Swoim pracownikom kazał nagrać wydarzenie, podczas którego darł Nowy Testament stojąc na tle flagi Izraela. Ben-Ari krzyczał, że Biblia jest książką inspirującą Kościół do inkwizycji mającej być mordem na Żydach. Nazwał ją również haniebną prowokacją Kościoła która powinna znaleźć się na śmietniku historii.

Nowy Testament został rozesłany 120 żydowskim parlamentarzystom Knesetu, przez Izraelskie Towarzystwo Biblijne które opracowało nowe wydanie z hebrajskimi komentarzami. Po incydencie syjonistyczny polityk napisał na swoim blogu: Misjonarze od lat próbują nas nawrócić. Teraz ich łapska dosięgnęły Knesetu. Starają się nawrócić nasze dzieci i odebrać nam dusze. Każdy ma prawo do swobodnego wyznawania swojej religii. Ale gdy ktoś próbuje nawracać Żydów – przekracza dopuszczalną granicę.

Ben-Ari nie pierwszy raz znalazł się w centrum zainteresowania opinii publicznej. Do 1994 roku był członkiem syjonistycznej partii Kach, zdelegalizowanej z powodu prowadzenia działalności terrorystycznej. W 2009 roku sprzeciwiał się wizycie Benedykta XVI w Izraelu pisząc w liście otwartym do polityków i dziennikarzy, że byłaby to obraza pamięci ofiar holocaustu. W tym samym roku został aresztowany po tym, jak odmówił zejścia z izraelskiego pojazdu wojskowego, protestując przeciwko usuwaniu młodych uczestników blokady drogi. Podczas majowej manifestacji przeciwko Sudańczykom powiedział zaś, że wraz z demonstrantami przyszedł „wymazać ciemność”.

Wyobraźcie sobie jaka by byla reakcja swiata na podarcie Koranu :shock:

rz...........ch

2012-07-26, 09:31
jeszcze podrze stary testament i będzie komplet... wtedy dam piwo

S.O.A.D.

2012-07-26, 17:12
@VincereAutMori

koran, k***a? księga żydów to talmud.

aleksander6

2012-07-27, 18:32
nie to żebym był jakimś antysemitą, ale.. DO GAZU

~ Donnie Darko

2012-07-27, 18:40
A ja mam to głęboko w dupie, niech pajac drze sobie co chce.
Biblia to jedynie stara opowieść sci-fi, zwykły kawałek papieru
który został namaszczony przez ludzi jako super książka
opowiadająca dzieje pewnego Super Bohatera.

Nikt z was nie wierzy w grubasa z białą brodą w czerwonym ubraniu który raz do roku przynosi dzieciom prezenty a wierzycie w Palestyńczyka który "zmartwychwstał" i robił różne magiczne sztuczki

HIPOKRYCI !!!

Grzęgorz

2012-07-27, 18:47
Wiem, że to jest anty Katolickie ale jak takim koksem jest to niech Koran podrze zobaczymy czy jaja ma bo jak na razie takie coś to sobie może w dupe wsadzić to tak jak ja moge nakręcić filmik gdzie palę koszulkę behemota i wyzywam jego fanów i wrzucam video do neta ;p także szału nie ma a takie gówno to może tylko gimbozie zaimponować ;p

Ork.Fajny

2012-07-27, 18:47
◄░▒▓▓▒░► napisał/a:

Biblia to jedynie stara opowieść sci-fi


Tak k***a sajenc-fikszyn pełną parą...

◄░▒▓▓▒░► napisał/a:

Nikt z was nie wierzy w grubasa z białą brodą w czerwonym ubraniu który raz do roku przynosi dzieciom prezenty a wierzycie w Palestyńczyka który "zmartwychwstał" i robił różne magiczne sztuczki

HIPOKRYCI !!!


Ale o so hodzi?
Przecież Katolicy nie zabraniają wierzyć w Mikołaja bo to się w sumie wywodzi o ich jakiegoś biskupa...

mamwrotki

2012-07-27, 18:51
Political correctness - Bo was mogą a my ich nie możemy :)

Nie dla ćwierć inteligentnych osób

Dalej oglądajcie TV
Zryciuchy

~ Donnie Darko

2012-07-27, 18:51
@ Arashel
dorośniesz to zrozumiesz, teraz masz za mało ramu jeszcze, żeby to ogarnac

anonymousm

2012-07-27, 18:53
Taki żydowski Janusz Korwin Mikke.

miedziak

2012-07-27, 18:53
hmmm... w sumie to on nie darł nowego testamentu jako biblii tylko raczej jako jakąś ulotkę propagandową z komentarzami mającymi nawracać żydów. Swoją drogą takim gównem narobił Izraelowi więcej problemów niż pożytku, poza tym piszą tam że to jest jakiś poj***niec pokroju Macierewicza/Rydzyka jakby to odnieść do naszych warunków i nie zdziwił bym się jak by go wyj***li z tego rządu za to.

jangawel

2012-07-27, 18:56
Jeśli ten temat nie zniknie do 22, zgłaszam na policję za obrazę uczuć religijnych.

sercio71

2012-07-27, 18:59
Jest do tego jakieś źródło?

Leothyr

2012-07-27, 18:59
jangawel napisał/a:

Jeśli ten temat nie zniknie do 22, zgłaszam na policję za obrazę uczuć religijnych.


Powodzenia :mrgreen:

Pan Mularz

2012-07-27, 19:26
Niech sobie nawet na to nasra, jego książka, więc ma prawo robić sobie z nią co chce.
Inna sprawa, że jest debilem albo prowokatorem.


◄░▒▓▓▒░► napisał/a:

A ja mam to głęboko w dupie, niech pajac drze sobie co chce.
Biblia to jedynie stara opowieść sci-fi, zwykły kawałek papieru
który został namaszczony przez ludzi jako super książka
opowiadająca dzieje pewnego Super Bohatera.

Nikt z was nie wierzy w grubasa z białą brodą w czerwonym ubraniu który raz do roku przynosi dzieciom prezenty a wierzycie w Palestyńczyka który "zmartwychwstał" i robił różne magiczne sztuczki

HIPOKRYCI !!!



Uważaj, bo popuścisz...
Takie banały piszesz, że aż jest to żenujące.

jacekmatys

2012-07-27, 19:27
@up wszyscy: skoro Bóg stworzył Adama i Ewę to dlaczego na wszystkich obrazach mają Oni PĘPKI??