18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydki na wyścigach...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-08-17, 04:31
No k***a nieźle...
Otwarcie polskigo sklepu polskiej firmy Reserved w Izraelu w Ramat Gan, niedaleko Tel Awiwu.
Jak podaje serwis internetowy Haaretz.com, na długo przed otwarciem drzwi, przed salonem zebrały się setki ludzi, którzy czekali tam wiele godzin, wielu z nich miało ze sobą składane krzesła.
Klientów przyciągnęły nie tylko atrakcyjne ceny, ale także specjalna promocja towarzysząca otwarciu sklepu. Na 200 pierwszych osób, które kupiły towary za kwotę ponad 200 nowych szekli izraelskich, czekały darmowe bilety lotnicze do Europy. Chętnych na zakupy w salonie było tak wielu, że ubrania szybko zniknęły z wieszaków, a personel zdecydował się nawet na czasowe zamknięcie kas.


Jakim k***a cudem, tyle żydów chce do tego sklepu z rasistowskiego, faszystowskiego, nacjonalistycznego, antysemickiego kraju, to k***a, chyba tylko jeden loaloa wie....

Darmowe szekle robią swoje... :mrgreen:



Gong_w_potylice

2018-08-17, 04:55
Reserved ... polska firma, w sumie nie dziwne że się żydy rzuciły ...

~Velture

2018-08-17, 07:57
Ja pie**ole ale jednak to jest strasznie brzydka rasa. I tak o niebo ładniejsi niż żydzi spoza Izraela ale mimo wszystko...

edek.bajzel

2018-08-17, 08:39
i to mi się podoba, a firmie sukcesów

Noside

2018-08-17, 10:30
Oj. Czyżby właściciel firmy się wk***ił postami tego robaka i postanowił mu zrobić na złość robiąc taką samą trzodę w kochanym przez robaka jewraelu? Najs

banerr

2018-08-17, 10:49
Do biletów dorzucali jeszcze czosnek i cebulę oraz talon na niemowlaka do macy.

LaChupacabra

2018-08-17, 18:38
Rozumiem, że te bilety do Auschwitz?

pierdylion83

2018-08-17, 22:26
LaChupacabra napisał/a:

Rozumiem, że te bilety do Auschwitz?


Nie. Ktoś rzucił przed nimi złotówkę.

dr_dex

2018-08-17, 22:46
Erutlev napisał/a:

Ja pie**ole ale jednak to jest strasznie brzydka rasa. I tak o niebo ładniejsi niż żydzi spoza Izraela ale mimo wszystko...



Ale byles kiedys w Izraelu, czy tylko na podstawie tego filmiku takie glupoty pie**olisz?

PS1: dupy maja fajne: sa bardziej i mniej urodziwe z ryja ale grubasa tam sie uswiadczysz (chyba ze turyste)

PS2: tak, jeste eksperte bo bywam tam dosc czesto :kawa:

~Velture

2018-08-17, 22:54
dr_dex napisał/a:



Ale byles kiedys w Izraelu, czy tylko na podstawie tego filmiku takie glupoty pie**olisz?

PS1: dupy maja fajne: sa bardziej i mniej urodziwe z ryja ale grubasa tam sie uswiadczysz (chyba ze turyste)

PS2: tak, jeste eksperte bo bywam tam dosc czesto :kawa:


To chyba byliśmy w innych izraelach.

CoJaTamKurwaWiem

2018-08-17, 23:12
dr_dex napisał/a:


... ale grubasa tam sie uswiadczysz (chyba ze turyste)

PS2: tak, jeste eksperte bo bywam tam dosc czesto :kawa:



A wychodzisz spod naczepy, czy tylko rozładunek i jazda spowrotem...?


dr_dex

2018-08-17, 23:59
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



spowrotem...?



po ch*j z toba gadac o innych krajach jak ty nawet swojego ojczystego (zakladam) jezyka nie ogarniasz.

Nick rzeczywiscie trafny: co ty tam k***a wiesz o jezyku polskim ...

ho...........zo

2018-08-18, 10:30
Jeszcze nie widziałem tyle garbatych nochali naraz w jednym miejscu.

hanney

2018-08-18, 11:14
Nadal 10x spokojniej niż u nas podczas promocji na cebule w biedronce.

PS. Srajcie dalej na Żydów, ale tak się składa, że oni w 30 lat stworzyli świetnie prosperujący kraj, który posiada najnowocznieśniejsze na świecie ośrodki z branży IT, kosmetyków, farmacji i botaniki (sławne szkółki na pustyni), a nawet ma bombę atomową, nowoczesne miasta i działające służby specjalne. A w Polsce? A w Polsce jak w lesie! Nawet piarowo leżymy, ale srajcie dalej, że oni też się rzucają na darmowe bilety. =)

Ch...........KI

2018-08-18, 12:29
@hanney - już się tak nie podniecaj żydzie... wracaj do swoich