18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzliwi mieszkańcy

SemirN • 2012-11-02, 11:02
Po huraganie - New Jersey, USA.

Fisz_

2012-11-02, 18:07
Coś takiego można śmiało podciągnąć i pod polski akcent - historia wiele razy pokazywała, że w momencie zagrożenia, kataklizmu i innych niepowodzeń brać polska potrafiła odstawiać cwaniactwo na bok i pomagać sobie, więc nie patrzcie już na własny naród jak na bandę złodziei :) Zresztą - wielu cudzoziemców burzy nam stereotyp powtarzając po wizycie, że jesteśmy jednak całkiem sympatyczni, pomocni i gościnni, więc bez spin :D

Co do tematu - zajebiaszcza inicjatywa, szkoda tylko, że znowu roztrzaskała się o ekraniki ajfonów. Tak jakby nie było bardziej potrzebnych sprzętów i ważniejszych celów do zrealizowania.. :P

pi73rmaster

2012-11-02, 20:05
Cytat:

W Polsce na terenie jakimś cudem ceny prądu poszły by w górę


No to chyba logiczne, podstawowe prawa ekonomii. Dobro Giffena.

Godelo23

2012-11-03, 01:11
Jesteście zajebiści jeśli rozpatrujecie co było kiedyś, teraz jest jak jest nędza i ubóstwo. pie**ole ten kraj z tym rządem

SemirN

2012-11-03, 01:18
Cytat:

pie**ole ten kraj z tym rządem


pie**ol rząd, nie kraj.

OneTime

2012-11-03, 05:22
Tak jedziecie na Amerykanów, a widzicie jakie są realia. Ludzie sobie pomagają w nieszczęściach, najbardziej cywilizowany kraj na świecie. Pamiętacie jak u nas powódź ostatnio była, to pamiętam motyw jak jakiejś kur.. sklepu nie zalało i sprzedawał chleb za 20zł. POLSKA !!!

Krak

2012-11-03, 09:09
Jak zwykle, prądu ni ma ale zadzwonić można :)
Czyżby w USA było takie strategiczne rozwiązanie problemu komunikacji, że BTSy i infrastrukturę mają specjalną, niezależną z zabezpieczonym zasilaniem?

dth

2012-11-03, 12:03
Ja jebie, ludzie, ale Wam się udzieliła komunistyczna propaganda. k***a, ku*asom udało się przekonać Polaków, że są zj***ni i powinni się wstydzić swojego narodu. Proponuje Wam popełnić samobójstwo, zamiast pie**olić "a w Polsce to by ukradli" czy coś w ten deseń. Przynajmniej zrobicie coś dobrego dla świata.

Mr.Bungle

2012-11-03, 14:28
Ja spędziłem 3 dni poza domem podczas powodzi w 1997 a moje miasto (Nysa) było mocno zalane, ponadto jesteśmy poniżej dosyć dużego zbiornika retencyjnego, który w każdej chwili mógł poprostu nie wytrzymać i zmieść dosłownie większość miasta - i wtedy właśnie jeden z zamożniejszych mieszkańców (piekarz) "obdarowywał" bliźnich chlebem za jedyne 5zł od bochenka, a większość młodych szabrowała dosłownie co się da, więc co nie zabrała woda - zabrali szabrownicy. Naprawdę potrafimy sobie pomagać w sytuacjach kryzysowych, ale "dopier**lić do pieca"