18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia świąteczne

Marian_Koniuszko • 2022-12-24, 10:35
Serdeczne życzenia z okazji świąt od rosjan:







:idzwch*j:

frytburger.z.paprykarzem

2022-12-25, 03:39
Antoni79 napisał/a:

Kryzys energetyczny w Europie to sabotaż lewactwa. Eurokomuna wymyśliła sobie zieloną energię co na dzień dzisiejszy jest bzdurą. Pozamykali kopalnie, elektrownie. Z perspektywy czasu czy to nie była ruska agentura? Bo do jednej bramki z Putinem grają- na dewastację Europy. Ściągnięcie milionów pontonowych doktorów i fizyków, ekoterroryzm, terroryzm energetyczny, próba uzależnienia całej Europy od ruskich surowców. To wszystko się nie udało i szwabom i żabojadom zostały puste magazyny gazu i miliony roszczeniowych uchodźców.
Unia w obecnej formie jest dla nas szkodliwą organizacją, która w kilka lat doprowadzi nas do nędzy. Pora opuścić ten zidiociały lewacki klub i przywrócić normalne zasady kapitalizmu.



Kolejny 12 letni fachowiec po kilku YouTubach Mentzena

:lol:



:lol:



:lol:

Antoni79

2022-12-25, 06:18
Się chyba młodzieżówka PO zleciała. Następnym razem jak będziecie mieli zlot i nocleg w hotelu to zamiast chłopców przyprowadźcie sobie kozy. To tylko 20 zł dopłaty za ulubionego zwierzaka i spoko można z nim spać. No bo jak to mówili- prosty lud nie może ścierpieć jak młodzi politycy się bawią. Ale poziom kulturalny i intelektualny oszałamiający. Sól tej ziemii marnej.

ruscytopodludzie

2022-12-25, 10:14
Zadziwiające że ten kraj z gówna cały czas ma tak jak na tym filmiku i jakoś im nie żal kolejnych gównojadów wysyłać na wojnę zamiast wysłać jako murzynów do roboty żeby coś poprawić w tym losie robala.

Exclip

2022-12-25, 12:35
Siriuz napisał/a:

Bo sprzedają Europie tanio gaz i ropę?



Dupe juz putinowi wylizales odpowiednio, juz mozesz isc spac

Siriuz

2022-12-25, 13:06
Exclip napisał/a:

Dupe juz putinowi wylizales odpowiednio, juz mozesz isc spac



Typowy lewak. Głupi i tylko jedno mu w głowie.

zotrix

2022-12-25, 14:46
Najśmieszniej jest wtedy, gdy miłośnicy demotywatorów, włażą na sadola i próbują przekonywać do tego swojego lewackiego gówna które rujnuje Europę - jak czytam, to zerkam na pasek czy mnie przypadkiem nie przerzuciło

Savage01

2022-12-25, 18:17
Wiewór napisał/a:

Zdupcaj na kreml ruski sk***ysynski trollu jak ci UE nie pasuje
Co tu jeszcze robisz? Owijaj kulasy w onuce zakładaj gumioki i świńskim galopem zapie**alaj do cudownego ruskiego miru.
UE odbudowała ten upadły kraj po 50 lat okradania przez twoich towarzyszy.
Możesz udawać antykacapa ale my znamy te numery. Wy karaluchy zrobicie wszystko żeby rozjebac UE
Ten ktoś się nazywa prawo i sprawiedliwość



Polać temu Panu.

mazga50

2022-12-25, 19:47
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Oby nie ale jest to całkiem prawdopodobne. Same ch*jki z nierządów mówią że mogą być wyłączenia prądu. Parę dni temu taki komunikat był w Szwecji. Przedtem Niemcy, Austria itd. Po 48h bez prądu w zimę a co za tym idzie i wody, zaczną sie szabrowania sklepów i zamieszki.



A jak jeszcze masz tyle zwierząt w strefach no go, tojuż w ogóle...

Pijanystary

2022-12-25, 22:29
NafazowanyKoleś napisał/a:

Typie, ty k***a zdania bez błędu nie potrafisz napisać a coś się pucujesz o geopolityce? zdechnij słaby podczłowieku, śmieciu unijny bez własnego zdania i oszczędź nam patrzenia na twoje wysrywy.



Pozdrawiam pies cie j***ł, mondry kucyku

Grymson

2022-12-26, 00:37
lokal.szczecin napisał/a:

co to ruskie scierwo tu robi?



To samo co bracia twoi z upa robili z Polakami na Wolyniu ;)

okotdi

2022-12-26, 01:57
Jak mnie smieszy ta cala nagonka na ruskich.

Od jak dawna wiadomo czego chce Putin?
Przynajmniej od 2004 a UE i tak nic z tym nie zrobila.

W kazdym kraju podlegajacym UE widac, ze ceny energii i paliw nijak sie maja do cen na rynkach swiatowych.

Ale kazdy kto zwraca na to uwage, zaraz staje sie onuca i prorosyjskim szpiegiem.

Teraz juz nawet mlodzi, ktorzy nie ogladaja tvp, sa przez antyrosyjska nagonke w necie rowno przekabaceni, zeby byc przeciw Rosji.
Tylko sami nie wiedza dlaczego.

Osobiscie mam w dupie co jakies anonimy z neta o mnie mysla, ale tak jak sie smiali z Leppera i Stonogi, tak wszystkim tym baranom jest teraz glupio przyznac, ze oboje mieli racje i jestesmy r*chani, jak nikt na swiecie, przez rodakow, ktorym dalismy wladze w lapy.

Mam to w dupie gleboko bo sami sobie sa polacy winni.
Poczawszy od wejscia do UE po druga kadencje pisu.

Walczac w czasie II wojny, zaden z Polskich Zolnierzy, heroicznie umierajac za ojczyzne, nie mogl przypuszczac, ze jego rodacy dwa pokolenia pozniej dobrowolnie wypna sie niemcom, bo ci pod sztandarem unii beda darzyc do unicestwienia jednego z najbardziej walecznych narodow swiata za marne 500 pln, na co polacy sie ochoczo zgodza.

Wystarczy posluchac ostatnich zyjacych, ktorzy II wojne przetrwali. Jak oni sie o obecnym rzadzie wypowiadaja.

To powinna byc odnosnia. A nie j***ni celebryci XXI wieku.
Banda marionetek pomagajaca sterowac durnymi ludzmi.

Ehhhh....

Ludzie sie kloca, ale i tak czas pokaze.

Nie ma nic za darmo.
Ani z UE ani od Rosji.

Trzeba sobie zapracowac zeby cos miec.
Sa w Polsce wyjatki na te 40 mln ludzi, ale pewnie ok. 37 mln chce miec lepiej bez wysilku i za darmo.
Bo unia da.

Da, da ,da.

Wiewór napisał/a:


UE odbudowała ten upadły kraj po 50 lat okradania przez twoich towarzyszy



Jedyne co unia zrobila to zamienila towarzyszy z Rosyjskich na swoich, jeszcze bardziej pazernych i im bezwzglednie podleglych.
Interes kraju polskiego nie lezy unii na sercu.

Jesli moga zdobyc Twoje poparcie zadluzajac Twoj kraj, to jak moga myslec o Twoich potrzebach i Twoim interesie?

Glupi jestes i tyle jak wierzysz, ze dostaniesz cos za darmo.

Popatrz na to ile Polska musi dac, zeby cos dostac.
Z np. KPO.

I tak na koniec wole umrzec pod butem Rosyjskim, ktory mi nic nie da, niz pod butem unii, ktora mi zabiera wszeka wolnosc ogolnie pojeta.

Wg unii 6% calej ludzkosci, zyjaca w europie, musi byc odpowiedzialna za zanieczyszczenia i im zapobiegac i znosic wszelkie ograniczenia w produkcji CO2 bo to niby uratuje swiat?
A gdzie ograniczenia dla chin, afryki lub indii?
Ile tam ludzi produkuje prawdziwych smieci, a nie j***nych plastikowych slomek???

k***a mac...

Albo sie k***a obudzcie albo zamknijcie mordy bo takie glupoty jakie wielu pie**oli, tylko upewnia zymian trzesacych tym burdelem, ze dobrze sie ich plan na rzadzenie sprawdza bo ich popieracie.

Antoni79

2022-12-26, 04:45
okotdi napisał/a:

Jak mnie smieszy ta cala nagonka na ruskich.
Od jak dawna wiadomo czego chce Putin?
Przynajmniej od 2004 a UE i tak nic z tym nie zrobila.
W kazdym kraju podlegajacym UE widac, ze ceny energii i paliw nijak sie maja do cen na rynkach swiatowych.
Ale kazdy kto zwraca na to uwage, zaraz staje sie onuca i prorosyjskim szpiegiem.
Teraz juz nawet mlodzi, ktorzy nie ogladaja tvp, sa przez antyrosyjska nagonke w necie rowno przekabaceni, zeby byc przeciw Rosji.
Tylko sami nie wiedza dlaczego.
Osobiscie mam w dupie co jakies anonimy z neta o mnie mysla, ale tak jak sie smiali z Leppera i Stonogi, tak wszystkim tym baranom jest teraz glupio przyznac, ze oboje mieli racje i jestesmy r*chani, jak nikt na swiecie, przez rodakow, ktorym dalismy wladze w lapy.
Mam to w dupie gleboko bo sami sobie sa polacy winni.
Poczawszy od wejscia do UE po druga kadencje pisu.
Walczac w czasie II wojny, zaden z Polskich Zolnierzy, heroicznie umierajac za ojczyzne, nie mogl przypuszczac, ze jego rodacy dwa pokolenia pozniej dobrowolnie wypna sie niemcom, bo ci pod sztandarem unii beda darzyc do unicestwienia jednego z najbardziej walecznych narodow swiata za marne 500 pln, na co polacy sie ochoczo zgodza.
Wystarczy posluchac ostatnich zyjacych, ktorzy II wojne przetrwali. Jak oni sie o obecnym rzadzie wypowiadaja.
To powinna byc odnosnia. A nie j***ni celebryci XXI wieku.
Banda marionetek pomagajaca sterowac durnymi ludzmi.
Ehhhh....
Ludzie sie kloca, ale i tak czas pokaze.
Nie ma nic za darmo.
Ani z UE ani od Rosji.
Trzeba sobie zapracowac zeby cos miec.
Sa w Polsce wyjatki na te 40 mln ludzi, ale pewnie ok. 37 mln chce miec lepiej bez wysilku i za darmo.
Bo unia da.
Da, da ,da.
Jedyne co unia zrobila to zamienila towarzyszy z Rosyjskich na swoich, jeszcze bardziej pazernych i im bezwzglednie podleglych.
Interes kraju polskiego nie lezy unii na sercu.
Jesli moga zdobyc Twoje poparcie zadluzajac Twoj kraj, to jak moga myslec o Twoich potrzebach i Twoim interesie?
Glupi jestes i tyle jak wierzysz, ze dostaniesz cos za darmo.
Popatrz na to ile Polska musi dac, zeby cos dostac.
Z np. KPO.
I tak na koniec wole umrzec pod butem Rosyjskim, ktory mi nic nie da, niz pod butem unii, ktora mi zabiera wszeka wolnosc ogolnie pojeta.
Wg unii 6% calej ludzkosci, zyjaca w europie, musi byc odpowiedzialna za zanieczyszczenia i im zapobiegac i znosic wszelkie ograniczenia w produkcji CO2 bo to niby uratuje swiat?
A gdzie ograniczenia dla chin, afryki lub indii?
Ile tam ludzi produkuje prawdziwych smieci, a nie j***nych plastikowych slomek???
k***a mac...
Albo sie k***a obudzcie albo zamknijcie mordy bo takie glupoty jakie wielu pie**oli, tylko upewnia zymian trzesacych tym burdelem, ze dobrze sie ich plan na rzadzenie sprawdza bo ich popieracie.



Ortografia u Ciebie bracie leży, ale generalnie dobrze prawisz. Jesteśmy bankrutem zniewolonym.

okotdi

2022-12-26, 08:10
Antoni79 napisał/a:

Ortografia u Ciebie bracie leży, ale generalnie dobrze prawisz. Jesteśmy bankrutem zniewolonym.



Nie ortografia, a interpunkcja.
I nie lezy, tylko bylem mocno pod wplywem.
Ale reszta sie zgadza. Mamy przej***ne wszyscy, tylko zyjac, jak ja, bardziej na zachod, pozniej to odczujemy.

Orwellowski swiat sie dzieje powoli, a ludziska nie chcac zrezygnowac z "wygod" pozwalaja wchodzic sobie coraz bardziej do domow.

Kontrola publiczna, brak fizycznej gotowki itp itd.

Sam staram sie swoj upadek odroczyc ale widze wokool ludzi radosnie skaczacych z przepasci.

No bo po co mi gotowka?
No tak. Jak dojdzie do kolejnej wojny w europie, to pieniadze beda znow, ch*ja warte.

No chyba, ze masz miliardy na koncie, to kupisz sobie wolnosc w jakiejs j***nej Argentynie i nikt w eu nie bedzie cie scigal.

A my, biedne zuczki, bedziemy sie zabijac za kromke splesnialego chleba.

No chyba, ze zanim to nastapi, wezmiemy sie, zbierzemy, i wymordujemy caly ten leb hydry, dla naszych dzieci, bo zeby moglo byc lepiej, musi stac sie zle, i to bardzo zle.
Walka/przekonanie wojska i policji na calym swiecie do walki o prawdziwa wolnosc, nie bedzie latwe.

Jak tylko to sie powiedzie, to bedziemy w 90% uratowani.

Tylko trzeba sie obudzic, zeby zobaczyc czym jest matrix.

A to bedzie problem, bo wielu jest tak jak jest dobrze i wola nie widziec, ze sa ubezwlasnowolnieni.

Jak Cypher, beda zdrajcami :-/




:!:

KeksimusMaximus

2022-12-26, 10:33
Antoni79 napisał/a:

Kryzys energetyczny w Europie to sabotaż lewactwa. Eurokomuna wymyśliła sobie zieloną energię co na dzień dzisiejszy jest bzdurą. Pozamykali kopalnie, elektrownie. Z perspektywy czasu czy to nie była ruska agentura? Bo do jednej bramki z Putinem grają- na dewastację Europy. Ściągnięcie milionów pontonowych doktorów i fizyków, ekoterroryzm, terroryzm energetyczny, próba uzależnienia całej Europy od ruskich surowców. To wszystko się nie udało i szwabom i żabojadom zostały puste magazyny gazu i miliony roszczeniowych uchodźców.
Unia w obecnej formie jest dla nas szkodliwą organizacją, która w kilka lat doprowadzi nas do nędzy. Pora opuścić ten zidiociały lewacki klub i przywrócić normalne zasady kapitalizmu.



Ja pie**ole xDDD gosc tabletek na schizofrenie paranoidalna zapomnial a reszta niedoj***nych na głowę szurow klaszcze xD k***a jak można być tak j***nym ignorantem xDD wszędzie k***a lewaki i Żydzi xD tak k***a, wyjdźmy z Uniii ! Niech będzie druga Białoruś xD j***ć lewackie pieniądze, umowy handlowe bo też lewackie i w ogóle budujmy ziemiankę z folia alu na łbie zeby żydowskie starlinki nam nie kazaly myć rak i nosić maseczek. Mózg funkcjonujący na "chłopski rozum"...

Antoni79

2022-12-26, 11:51
KeksimusMaximus napisał/a:

Ja pie**ole xDDD gosc tabletek na schizofrenie paranoidalna zapomnial a reszta niedoj***nych na głowę szurow klaszcze xD k***a jak można być tak j***nym ignorantem xDD wszędzie k***a lewaki i Żydzi xD tak k***a, wyjdźmy z Uniii ! Niech będzie druga Białoruś xD j***ć lewackie pieniądze, umowy handlowe bo też lewackie i w ogóle budujmy ziemiankę z folia alu na łbie zeby żydowskie starlinki nam nie kazaly myć rak i nosić maseczek. Mózg funkcjonujący na "chłopski rozum"...


Ż

Żebyś j***na mendo lewacka zgniła za życia, żeby h*j ci zgnił, zanim zar*chasz. Se kozę na święta do chaty ściągnij niedojebie.