18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życiowa prawda

adek00155 • 2014-03-07, 14:02
Seks bez zabezpieczeń jest jak pływanie w akwarium z rekinem.
Z kolei seks z zabezpieczeniem jest jak lizanie miodu przez słoik.

rantanplan

2014-03-08, 12:16
Widzę że przyda wam się jedyna prawda o seksie.
O seksie sie nie mówi. Po prostu sie r*cha.

Aragon1988

2014-03-08, 12:18
Wynurzenia prawiczków :homer:

Ale jak już wam się kiedyś uda, namawiajcie laski na pigułki, wychodzi taniej i jest znacznie przyjemniej :amused:

CZ...........16

2014-03-08, 12:48
ja tam wale w cipe swoją ukochaną bez gumy podczas okresu, ch*j, że krew ale jak przyjemnie :D no i bez zagrożenia!

edge

2014-03-08, 12:53
Aragon1988 napisał/a:

Wynurzenia prawiczków :homer:

Ale jak już wam się kiedyś uda, namawiajcie laski na pigułki, wychodzi taniej i jest znacznie przyjemniej :amused:



Z chloroformem jeszcze taniej. A najlepiej pod przedszkolem.

Nazgrel

2014-03-08, 12:53
Polecam zapoznać się z tabletkami antykoncepcyjnymi.

Sithios

2014-03-08, 13:44
Aragon1988 napisał/a:

Wynurzenia prawiczków :homer:

Ale jak już wam się kiedyś uda, namawiajcie laski na pigułki, wychodzi taniej i jest znacznie przyjemniej :amused:



Ty to pewnie r*chasz jak szatan. Naucz mnie mistrzu jak się rozprawiczyć.

pysiek38

2014-03-08, 13:58
Seks jest pod tym względem jak wspinaczka. Z zabezpieczeniem jest bardziej rozsądnie, ale bez jest przyjemniej.

Bialy_Mis

2014-03-08, 15:01
Więc liżesz pałę przez gumę?

vanillia

2014-03-08, 15:35
CZEKOLADA616 napisał/a:

ja tam wale w cipe swoją ukochaną bez gumy podczas okresu, ch*j, że krew ale jak przyjemnie :D no i bez zagrożenia!



To ja Ci zaproponuję doedukować się jeśli chodzi o zagrożenie. ;)

wajnona

2014-03-08, 16:28
@vanilla - Tak, tak, żadna nie daje 100% pewności, ale jeśli ktoś urodzi się pomimo tego 1% to powinien nazywać się Chuck Norris. Prawda jest taka, że większość wpadek pomimo antykoncepcji hormonalnej zdarza się ponieważ nie jest stosowana prawidłowo - np. rypią się pomimo zażywania antybiotyków czy czegoś innego, co osłabia ich działanie lub przez zwykłe zapominalstwo, ale wiadomo że żadna nie przyzna się do tego, że dupy dała, a zapomniała o tabletce lub nie przeczytała ulotki i nie wiedziała, że coś może osłabić ich działanie, to chodzi i gada, że "brała tak jak się powinno, a mimo to zaszła" ;) Ten prawdziwy 1% wpadek przy prawidłowym stosowaniu to naprawdę kopie Chucka Norrisa i Bruce'a Lee razem wziętych.

artur_fan_f1

2014-03-08, 18:03
lysout napisał/a:

Głębokie przemyślenia podczas walenia gruchy?



podczas j***nia twojej matki

vanillia

2014-03-08, 19:39
@wajnona, mnie chodziło o to, że niezabezpieczanie się podczas okresu nie daje 100% pewności, bo 'przecież laska ma okres'. Chodzi o cykl i o to, że w młodym wieku okres nie jest regularny i dni płodne mogą wystąpić zaraz po zakończeniu miesiączki, a nie o to, że nie ma 100% metody.
A jeśli chodzi o te dziewczyny, które nie potrafią czytać ulotek ze zrozumieniem to masz rację. ;)

go...........ch

2014-03-09, 05:23
Seks jest jak kawior. Nigdy nie próbowałem ale kolegom mówię, że zajebisty 8-)

lysout

2014-03-16, 19:45
artur_fan_f1 napisał/a:



podczas j***nia twojej matki



Długo nad tym myślałeś?

vanillia napisał/a:

@wajnona, mnie chodziło o to, że niezabezpieczanie się podczas okresu nie daje 100% pewności, bo 'przecież laska ma okres'. Chodzi o cykl i o to, że w młodym wieku okres nie jest regularny i dni płodne mogą wystąpić zaraz po zakończeniu miesiączki, a nie o to, że nie ma 100% metody.
A jeśli chodzi o te dziewczyny, które nie potrafią czytać ulotek ze zrozumieniem to masz rację. ;)



Masz wiedzę dziewojo
Pokaż cycki !
;)