18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie z depresją

SheKeepsBees • 2015-12-08, 17:44
"Mam nadzieję, że to pomoże w zrozumieniu tego procesu. Nakręciłam to, ponieważ wielu ludziom wydaje się, że depresja jest czymś z wyboru, wszystko sprowadza się do patrzenia przez okno i słuchania smutnej muzyki. Prawda jest taka, że w wielu przypadkach jest to poza kontrolą.."



Z pozoru mało sadystyczne, ale jednak coś co sprawia, że gnije się od środka..

kokos_123

2015-12-08, 18:46
Depresji można dostać, słysząc ten głos.

Chlipcio

2015-12-08, 18:47
Trójmiejskie SKM (jeden z początkowych kadrów) tak działa na ludzi zwłaszcza zimą jak nie przyjeżdża :D

mi...........80

2015-12-08, 18:53
Co wy pie**olicie? Głos bardzo ładny.

elfis

2015-12-08, 19:05
zastanawiałem się jaki pierwszy temat pouszyć , ponieważ zarejestrowałem się niedawno , ale temat depresji jest ciekawy dla mnie i jak myślę dla wielu tutaj , dlatego napiszę tu , właśnie jako pierwszy post , gdyby nie oni często nie byłoby ciekawych materiałów do obejrzenia

SpirytusSalicylowy

2015-12-08, 19:14
@up. Zrób coś z tymi pie**olonymi odstępami przed przecinkami, bo mam ochotę wyręczyć depresję i Cię powiesić :hitler:

Forczman

2015-12-08, 19:18
pie**olenie o Szopenie. Niech sobie kupi siekierę, zwolni się z pracy, pójdzie do lasu i wybuduje szałas. Po dwóch miesiącach mieszkania w odosobnieniu a przy kontakcie z naturą, coś takiego jak "depresja" szybko minie. Wg mnie depresja to efekt monotonni w codziennym życiu.

mi...........80

2015-12-08, 19:22
@up rozwiń myśl tą o ewolucji 2up

chyba że to tylko taki slogan z twojej strony ClariceStarling

burn1878

2015-12-08, 19:22
Forczman

Ktoś kto cierpi na prawdziwą depresję nie wybuduje tego pie**olonego szałasu, bo nawet w tym nie będzie widział sensu.

Rzehooj

2015-12-08, 19:27
j***ni niewolnicy własnego umysłu. Myślenie "ojej, coś się dzieje ze mną i nie mam na to wpływu... ch*j, poddaję się" jest dobre dla przewrażliwionych melancholików, dla których świat musi się kręcić dla nich. Oczekują jakiegoś wybitnego zainteresowania ich osobą, gdy jednak ktoś traktuje ich jak normalnych ludzi oni są smutni bo "nikt mnie nie rozumie... muszę z tego powodu udawać, że jestem normalny co mnie z drugiej strony dołuje bo znów nikt nie zauważa prawdziwego mnie :( ". Takie debile żyją w świecie wykreowanym przez innych zamiast w swoim własnym, przez co nie umieją się odnaleźć. Oni myślą, że muszą istnieć dla innych, myśleć jak inni... widzieć jak inni... czuć jak inni... bo bez tego... ?... ch*j wie... zgubią sens życia, którego i tak nie mają? Życie nie ma i nie musi mieć sensu.
Za dużo ego, za mało rozumu.
Ty jesteś "osobą", która widzi świat... Ty masz kontrolę nad tym co czujesz, widzisz, robisz... Jak się postarasz możesz ułożyć sobie "własny świat", który może nawet przypominać ten jaki jest po grzybkach... (będziesz wtedy co prawda popie**olony ale szczęśliwy, póki nie zgubisz kontroli). Wszystko powstaje w umyśle to i w umyśle można to zmienić. Nawet jeżeli zmiana jest "wirtualna" to i tak nic nie zmienia bo to co widzisz czy czujesz i tak jest wirtualne. Kto zagwarantuje, że świat "jest" a nie jest zwyczajnie snem, w którym kontrolujesz daną jednostkę? Dlatego j***ć co jest i baw się tym co masz. Kreuj swoją rzeczywistość już na poziomie percepcji. Czas? Można go interpretować (percepcyjnie) na różne sposoby. Czemu by nie wybrać tego najwygodniejszego? Ból? Ból to zwyczajny sygnał elektryczny w umyśle, który interpretujesz jako nieprzyjemny. Jak się skupisz to będziesz go czuł ale nie będzie aż tak nieprzyjemny. Bądź bogiem dla Siebie samego. Nie układaj się pod dyktando świata tylko stwórz własny świat, w którym będziesz co najwyżej okazjonalnie współpracował ze środowiskiem na równych zasadach. Świat to raptem próba wizualizacji "świata" przez percepcję dekodowaną w umyśle więc dlaczego by nie zmienić zasady "dekodowania", wpleść trochę swojego "kodu" by w efekcie osiągnąć zupełnie inny, przyjemniejszy obraz, który jest nam na rękę?
Uznaj, że jesteś jedyną prawdziwą świadomością na świecie. Uznaj, że reszta świata jest tylko twoim snem, na który możesz wpływać. Czy coś złego się od tego stanie? Jak Ci nie odjebie od nadmiaru wolności w "swoim świecie" i nie skoczysz z mostu to życie będzie czymś zupełnie przyjemniejszym.

Ty...........ta

2015-12-08, 19:32
@Tomikchomik1
"Zrób to frajerze. Zostaniesz bohaterem na jakiego zasługujemy" ~anon

norbxxx

2015-12-08, 19:36
Człowiek zapie**alający 10 godzin dziennie nie ma czasu na depresje.

GhostRider32

2015-12-08, 19:41
@Chlipcio
A jakie SKM atrakcje zapewnia :D Albo wyłączą ogrzewanie, żeby można było latem włączyć, albo drzwi się nie zamkną ;)

Wiochmen

2015-12-08, 19:50
Cytat:

"Mam nadzieję, że to pomoże w zrozumieniu tego procesu. Nakręciłam to, ponieważ wielu ludziom wydaje się, że depresja jest czymś z wyboru, wszystko sprowadza się do patrzenia przez okno i słuchania smutnej muzyki. Prawda jest taka, że w wielu przypadkach jest to poza kontrolą.."




no depresja po h*ju a conajmniej w 2 ujeciach musialas przyjac taka poze zeby jak najbardziej wypiac dupe...