18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie

Flodzia • 2022-02-11, 19:51
Któryś sadol się skusił i proszę, cała mamusia :>


dżonyłojlker

2022-02-12, 13:55
PieronJasnySzlag napisał/a:

pie**olisz i to strasznie. Gatunek ludzki ma się bardzo dobrze. A już na pewno nie zagraża mu niepełnosprawność ruchowa.
Dużo większy problem dla ludzkości to sp***olenie umysłowe i wiara w lewicowy rak który trawi zachód.
A właśnie wielcy tu oburzeni sa przedstawicielami antycywilizacji.



Możesz mieć odmienne zdanie na ten temat, ale nie pisz, że pie**olę, bo to niegrzecznie. Chociaż, może nie masz odmiennego zdania, tylko źle to zrozumiałeś.

Rozjebie

2022-02-12, 14:00
PieronJasnySzlag napisał/a:

pie**olisz i to strasznie. Gatunek ludzki ma się bardzo dobrze. A już na pewno nie zagraża mu niepełnosprawność ruchowa.
Dużo większy problem dla ludzkości to sp***olenie umysłowe i wiara w lewicowy rak który trawi zachód.
A właśnie wielcy tu oburzeni sa przedstawicielami antycywilizacji.



Dokładnie.
Żyjemy w czasach, ze te zjeby maja jeszcze prawo głosu, ale za 500 lat, gdy przeludnienie stanie sie problemem, to lewackie p*zdy nie dość, ze staną sie pośmiewiskiem, to jeszcze będą utylizowane za szerzenie lewackiej propagandy.

Aborcja od tysięcy lat była legalna, dopóki lewactwo i kościół sie w to nie wj***li z buciorami.
Ale powrót do aborcji na życzenie nastąpi w niedalekiej przyszłości

HubertW

2022-02-12, 14:03
a jednak twoja matka cię urodziła... a miała wybór

Quassar

2022-02-12, 15:06
j***niutki jaki uśmiechnięty żona rąk nie ma tak żę nie będzie odpychać jak będzie ch*ja do buzi dawać...
Może i rąk nie ma ale cycki są tek że jaśniutki ma fajne cycate przenośne jebadełko.

kzf

2022-02-12, 21:00
Folur napisał/a:

no tak, że jest 500+ i zakaz aborcji nienarodzonych bez względu na wady rozwojowe...


Zakaz aborcji. "Prolajfowe" pie**alamento o jakiejś mitycznej świętości życia. W sumie partia dowodząca ma sztamę z KK. Dzięki takim przepisom, panowie w kieckach mogą efektywniej korzystać z metody wywoływania poczucia winy na owieczkach, a w zamian z ambony "duszpastuszkowie" nakłonią zwierzątka, gdzie postawić X.

chico35

2022-02-12, 21:45
cola1111 napisał/a:

Jak k***a można zrobić dziecko wiedząc że będzie ciężarem dla społeczeństwa...



zapytaj się swoich starych

Mez

2022-02-12, 21:57
Moja córcia ma bardzo podobne loczki:) tyle że ma wszystkie końcówki sprawne.

A i jeszcze jedno nie wybrała murzyna, no i jeszcze jedno nie jesteś lesbijką więc nie jest tak źle a i normalnie wyglądający ludzie rodzą dziwolągi i downy więc czepiacie się.

felusiek

2022-02-12, 23:47
Natura wymyśliła, że najsłabsze w stadzie ginie, a najsilniejsze geny przekazywane są dalej. Sam jestem ojcem i dla niektórych (albo większości) może to być niezrozumiałe, ale słabe ma ginąć i się nie rozmnażać, a silne ma dawać sobie radę. Natura dopracowała to sobie przez eony, a my zj***liśmy w ciągu stu lat. Przez parę pokoleń mamy tak zj***ną pulę genową , że nie oczekujmy już niczego lepszego.

epening

2022-02-13, 02:29
co to k***a jest co wy do ch*ja pana wrzucacie tu admin powinien zostać wychłostany ze dodaje takie pie**olety j***ne

neo001

2022-02-13, 21:47
chico35 napisał/a:

zapytaj się swoich starych



Spytałem twoich - przeprosili, na swoje usprawiedliwienie twój ojciec powiedział, że nie zdążył wyciągnąć na czas.

cola1111

2022-02-13, 23:41
Odpowiadam wszystkim tym którzy nie mają na tyle oleju w głowie żeby rozróżnić świadomej decyzji o płodzeniu CHORYCH ludzi, do np przypadkowej mutacji genetycznej, nabytej choroby albo straty zdrowia w wypadku. Jeśli rodzic X jest zdrowy i rodzic Y jest również zdrowy, a niestety urodzi im się chore dziecko, to my jako społeczeństwo MUSIMY pomóc takiej rodzinie. Jeśli jesteś zdrowy, płaciłeś podatki i niestety zachorujesz, to my jako społeczeńśtwo MUSIMY zaopekować się Tobą, w formie czy to leczenia czy renty. Ale k***a świadome płodzenie chorych dzieci które niczego sobą nie wniesie, będzie tylko ciężarem to czyste Sk***YSIŃSTWO. I nawet tu nie chodzi o te pieniądze które wszyscy będą płacić na rentę mamusi, rentę córusi i być może rentę tatusia, ale tu chodzi o demoralizacje społeczeństwa. Za czasów moich rodziców debili zamykano w szkołach specjalnych, za moich czasów w każdej klasie w LO był jeden/dwa debile, tak żeby obniżać intelektualny poziom społeczeństwa. A teraz k***a z debilizmu robi się coś fajnego, debilizm, kurestwo, dymanie się z murzynami, głupkowate filmiki na tictoku, paniusie cykające milion fotek dziennie na instagrama, to jest k***a super! A normalny człowiek co chce uczciwie pracować jest gnojony....Dla tego cywilizacja białego człowieka musi upaść, bo nam się w dupach poprzewracało. Wszystkiego najgorszego dla bezmózgów....

PieronJasnySzlag

2022-02-15, 21:58
cola1111 napisał/a:

Jeśli rodzic X jest zdrowy i rodzic Y jest również zdrowy, a niestety urodzi im się chore dziecko, to my jako społeczeństwo MUSIMY pomóc takiej rodzinie. Jeśli jesteś zdrowy, płaciłeś podatki i niestety zachorujesz, to my jako społeczeńśtwo MUSIMY zaopekować się Tobą, w formie czy to leczenia czy renty. ..


Towarzyszu, ja wiem że komuna na świecie powraca i ma się dobrze ale nie tędy droga.
Jeśli płace podatki i ciężko pracuje to w razie W nie "wy" MUSICIE się mną zaopiekować tylko moje pieniądze które wy mi co miesiąc zabieracie. Tak powinno to wyglądać.

W sumie ciekawy temat bo demokracja liberalna się skończyła, system społeczny mamy taki sam od czasów Bismarcka a to wszystko się właśnie kończy i wykluwa się nowe. Komuchy wypełzające z każdej strony sugerują że nie będzie to nic dobrego i nasze wnuki będą wpie**alać szczaw i kiełki.

neo001

2022-02-16, 23:39
PieronJasnySzlag napisał/a:

Towarzyszu, ja wiem że komuna na świecie powraca i ma się dobrze ale nie tędy droga.
Jeśli płace podatki i ciężko pracuje to w razie W nie "wy" MUSICIE się mną zaopiekować tylko moje pieniądze które wy mi co miesiąc zabieracie. Tak powinno to wyglądać.
W sumie ciekawy temat bo demokracja liberalna się skończyła, system społeczny mamy taki sam od czasów Bismarcka a to wszystko się właśnie kończy i wykluwa się nowe. Komuchy wypełzające z każdej strony sugerują że nie będzie to nic dobrego i nasze wnuki będą wpie**alać szczaw i kiełki.



No to załóżmy że prace zacząłeś w wieku 22 lat, przepracowałeś 4 lat. W wieku 26 lat doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wypadku samochodowym. Niestety nie jesteś już w stanie podjąć jakiejkolwiek pracy - pytanie, na ile lat Tobie wystarczy "Twoich" pieniędzy oddanych do systemu emerytalno/rętownego?

PieronJasnySzlag

2022-02-22, 23:03
Idealnego systemu nie ma i niepotrafie Ci odpowiedzieć na to pytanie.
Natomiast obecny system to patologia.