18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie się zmienia

mi...........80 • 2016-02-03, 09:54
Kiedy wiemy że facet dorósł?

Kiedy jesteś dzieckiem wypijasz jedną butelkę, idziesz spać i wszyscy w domu są zadowoleni.

Kiedy jesteś mężczyzną wypijasz jedną butelkę, idziesz spać i masz przej***ne przez następny tydzień.

KrisCFC

2016-02-03, 10:17
Chyba że rodzina pije razem z Tobą. :ciasteczkowy:

Ta...........na

2016-02-03, 10:56
KrisCFC napisał/a:

Chyba że rodzina pije razem z Tobą. :ciasteczkowy:



Wtedy ma przej***ne jeszcze dłużej :D

bli3

2016-02-03, 11:15
TakaOna napisał/a:



Wtedy ma przej***ne jeszcze dłużej :D



k***a następni co mają wesoło w rodzinie :mrgreen:

mazin

2016-02-03, 12:53
No nie. Facet staje się mężczyzną, kiedy księża przestają się za nim oglądać. A starzeje się, kiedy określenie "kłopoty z dupą" nie oznaczają problemów z dziewczyną, tylko hemoroidy.

eligurf

2016-02-03, 14:34
@mazin
Dobre bo prawdziwe.

Jak wypijasz butelkę, idziesz spać i masz przej***ne przez tydzień to jesteś pantoflarzem, albo inną podobną p*zdą. Jak wypijesz butelkę piwa i masz po tym konsekwencje to w ogóle nie wiem co powiedzieć. Jak po butelce wódki to też nie za dobrze o tobie świadczy.

mi...........80

2016-02-03, 16:37
@up Raczej w domyśle nie chodziło mi o piwo, przede wszystkim nie traktuję piwa jako alkoholu, po drugie jeszcze nigdy po jednej butelce piwa nie poszedłem spać.

SkoQ

2016-02-03, 20:19
Z kim Wy mieszkacie ? Żeby wypić w polskim domu flaszkę, nawet wódki, i mieć przej***ne przez to ? Jestem jakiś inny ? Co parę dni browarek to nic złego, a raz na jakiś czas i wódkę się obraca, i nikt przez to nie odpie**ala. Co za zj***ny ,,żart"