18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie ruskich pedałków nie jest usłane różami

Flodzia • 2023-04-24, 13:09
ale zacnym i słusznym wpie**olem


mit2

2023-04-24, 22:38
MalcolmX napisał/a:

Na miejsce tych bydląt, ewentualnie mogą wejść pragmatyczne i pracowite Chinczyki.


Z tymi chińczykami to bym się wstrzymał. Oni nie są lepsi od kacapów, a w kwestii fanatyzmu nawet gorsi.

Policeman

2023-04-24, 22:49
MalcolmX napisał/a:

Ruskiej k***ie wsio rawno... tak samo będzie się znęcał nad pedałem, jak nad kotem, małym dzieckiem, albo kobietą. Dla tych bydląt po prostu przemoc jest fajna. Sk***ysynów powinno się wypalić żelastwem do gołej ziemi. Na miejsce tych bydląt, ewentualnie mogą wejść pragmatyczne i pracowite Chinczyki.



Na początku uznałem, że masz rację, ale potem...
Wiesz jest pewien powód dla którego NIKT i uwierz mi NIKT nie chce by Chińczyki fizycznie opanowali Azję środkową. Jest duża różnica pomiędzy tym, że Chińczycy mają swój kraj, bardzo duży, ale ograniczają ich trochę zasoby, trochę geopolityka, wiadomo - potrafią gospodarczo przejmować jakieś firmy czy prawa do działalności, a teraz jak Putin im składa hołd lenny, to pewnie od dawna szacują w co i gdzie wejść w Rosji, ale...

Nie myśl, że chińczyk będzie lepszy, chińczyk może nie będzie cię tak tłukł na ulicy [acz nie wykluczam], ale za to zbuduje ci w Zakopanym osiedle na 30 000 ludzi, walnie 3 pasy przez Rospudę, przejmie kopalnie i zatrudni samych filipińczyków i wietnamczyków do pracy na dole, a jak Ślązaki by protestowały to, by zwyczajnie ich deportowali na Syberię albo potajemnie zaczęli truć, mając pełną kontrolę nad terenem, mediami i technologią komunikacyjną, to by zwyczajnie ich utłukli w jeden dzień i rozpuścili w dole z wapnem. Chińczycy to jest bezduszna maszyna totalnej dominacji, zero empatii, pisałem już o tym pod kątem podróży do Chin, Ci ludzie nie mają duszy, są jak roboty nauczone imitować ludzi, robią to często lepiej. Dziwicie się czasem, że na basenie topi się dziecko, a ludzie nie reagują. To zwykle jest norma, że twoje dziecko - twoja sprawa. Nikt nie będzie łapał czyjegoś dziecka i wpie**alał się w czyjeś sprawy, nie umie opiekować się dzieckiem = nie ma dziecka, dzięki temu ICH dzieci mają większą szansę na sukces o 0,0001%.

Amerykanie nie chcieliby Chin na miejsce Rosji i dlatego nie chcą zaogniać konfliktu z Rosją, zapewne mogliby bez OGROMNEGO wyrzeczenia zakończyć wojnę na Ukrainie samymi dostawami sprzętu, ale nie chcą tego robić, nie opłaca im się upokorzyć Rosji, stłamsić ich i spowodować, że cały daleko wschód i republiki miękkiego podbrzusza Rosji zobaczą, że to są aż tacy nieudacznicy.

OdbytBiskupa

2023-04-24, 23:33
Na logikę, co heterykowi przeszkadza pedał? Powinien się cieszyć. Im więcej gejów, tym mniejsza konkurencja i większy wybór lasek do bzykania. Chyba, że sam jest ukrytym pedałem i zwalcza innych bo nie akceptuje swoich włąsnych skłonności. Syndrom psa ogrodnika, co sam nie może i drugiemu nie pozwoli.

Policeman napisał/a:

Na początku uznałem, że masz rację, ale potem...
Wiesz jest pewien powód dla którego NIKT i uwierz mi NIKT nie chce by Chińczyki fizycznie opanowali Azję środkową. Jest duża różnica pomiędzy tym, że Chińczycy mają swój kraj, bardzo duży, ale ograniczają ich trochę zasoby, trochę geopolityka, wiadomo - potrafią gospodarczo przejmować jakieś firmy czy prawa do działalności, a teraz jak Putin im składa hołd lenny, to pewnie od dawna szacują w co i gdzie wejść w Rosji, ale...
Nie myśl, że chińczyk będzie lepszy, chińczyk może nie będzie cię tak tłukł na ulicy [acz nie wykluczam], ale za to zbuduje ci w Zakopanym osiedle na 30 000 ludzi, walnie 3 pasy przez Rospudę, przejmie kopalnie i zatrudni samych filipińczyków i wietnamczyków do pracy na dole, a jak Ślązaki by protestowały to, by zwyczajnie ich deportowali na Syberię albo potajemnie zaczęli truć, mając pełną kontrolę nad terenem, mediami i technologią komunikacyjną, to by zwyczajnie ich utłukli w jeden dzień i rozpuścili w dole z wapnem. Chińczycy to jest bezduszna maszyna totalnej dominacji, zero empatii, pisałem już o tym pod kątem podróży do Chin, Ci ludzie nie mają duszy, są jak roboty nauczone imitować ludzi, robią to często lepiej. (.......)


Ale pie**olisz. Prawda, że dla przeciętnego Chińczyka liczy się tylko zysk. Ale dzięki temu nie będzie wszczynał bezsensownych wojen jak Rusek, który zysk i koszty ma w dupie, za to uwielbia wpie**olić drugiemu. Bo Rusek jest najszczęśliwszy gdy wszyscy wokół się go boją, taka mentalność osiedlowego żula. Dlatego 100 razy bardziej wolę Chińczyków od Ruskich. Niech zdominują Rosję, wtedy nie pozwolą na imperialne awantury jak na Ukrainie, które psują im interesy. Dajmy tylko Chińczykom zarobić, oni będą szczęśliwi, a my bezpieczni.

Policeman napisał/a:

Amerykanie nie chcieliby Chin na miejsce Rosji i dlatego nie chcą zaogniać konfliktu z Rosją, zapewne mogliby bez OGROMNEGO wyrzeczenia zakończyć wojnę na Ukrainie samymi dostawami sprzętu, ale nie chcą tego robić, nie opłaca im się upokorzyć Rosji, stłamsić ich i spowodować, że cały daleko wschód i republiki miękkiego podbrzusza Rosji zobaczą, że to są aż tacy nieudacznicy.


Amerykanie dozują pomoc dla Ukrainy żeby przeciągnąć tą wojnę aż ruscy się zmęczą i sami wycofają, podobnie jak zmęczyli się Afganistanem. Tylko to gwarantuje, że nie spróbują ponownie. Szybkie zwycięstwo Ukrainy upokorzyłoby Rosję, która po kilku latach zaatakowałaby ponownie, tym razem skuteczniej.

dżonyłojlker

2023-04-24, 23:38
OdbytBiskupa napisał/a:

Na logikę, co heterykowi przeszkadza pedał? Powinien się cieszyć. Im więcej gejów, tym mniejsza konkurencja i większy wybór lasek do bzykania. Chyba, że sam jest ukrytym pedałem i zwalcza innych bo nie akceptuje swoich włąsnych skłonności. Syndrom psa ogrodnika, co sam nie może i drugiemu nie pozwoli.



To ciekawe, że patrzysz na temat pedalstwa w kontekście stricte seksualnym. Ale dobra, tak też można: jeśli będzie więcej pedałów, to automatycznie będzie też więcej lesbijek. A proporcjonalnie lesbijek będzie dużo więcej, bo kobiety są bardziej skłonne do takich zachowań, więc tych "lasek do bzykania" będzie znacznie mniej.

Ciekawe jest też to, że za ten homo wpis, piwko postawił ruSSki darek. To by wiele wyjaśniało, bandera był wszak cwe*em r*chanym pod celą i bardzo sobie to chwalił.

OdbytBiskupa

2023-04-24, 23:52
motylekwbrzuchu napisał/a:

To ciekawe, że patrzysz na temat pedalstwa w kontekście stricte seksualnym. Ale dobra, tak też można: jeśli będzie więcej pedałów, to automatycznie będzie też więcej lesbijek. A proporcjonalnie lesbijek będzie dużo więcej, bo kobiety są bardziej skłonne do takich zachowań, więc tych "lasek do bzykania" będzie znacznie mniej.


A w jakim kontekście wolisz na to patrzeć? Filozoficznym? Moralnym, a może religijnym, k***a? Wiesz, ja pie**olę antypedalskie teksty w świętych księgach i wszystkie religie po równo, a szczególnie te, których kapłani głoszą jedno, a później po cichu bzykają dzieciaki albo liżą po jajkach dorodnych chłopców.
I skąd ta pewność, że " kobiety są bardziej skłonne do takich zachowań"? A może tak samo skłonne jak faceci. Tylko faceci rzadziej je w sobie akceptują, stąd ten hejt na pedałów. Każdy psycholog ci powie, że w innych ludziach najbardziej nie lubimy swoich własnych wad.

Sraj1

2023-04-25, 00:45
Takie filmiki to robię świetną robotę, jak zachodnie spedalone społeczeństwa to widzą, to od razu chętniej dają broń i zasoby Ukrom.

intermag

2023-04-25, 05:10
MalcolmX napisał/a:

Ruskiej k***ie wsio rawno... tak samo będzie się znęcał nad pedałem, jak nad kotem, małym dzieckiem, albo kobietą. Dla tych bydląt po prostu przemoc jest fajna. Sk***ysynów powinno się wypalić żelastwem do gołej ziemi. Na miejsce tych bydląt, ewentualnie mogą wejść pragmatyczne i pracowite Chinczyki.



Pomyliłes nacje, jeszcze cie ukry dojadą


Maurycja

2023-04-25, 07:14
nowynick napisał/a:

powinien być jakiś zakaz okazuwania tego publicznie, bo rzygać się chce normalnym ludziom, ale egzekucję prawną powinna przeprowadzać policja czy sm, a nie grupa łysych kolegów niepewnych własnej seksualności (czego się boją, że się zaraźą?)



Ta k***a. Wzywać policję bo geje się całują. Jak ty się ze swoją karyną na mieście lizesz to normalnym ludziom też się chce rzygać a policji jakoś nikt nie wzywa XD

Scout

2023-04-25, 14:29
Co by nie mówić o rosjankach to ubierają się kobieco, seksownie i wiedząc jak mało mają facetów na rynku matrymonialnym nie są zbyt wymagające... a tych dwóch woli sobie gówno z ch*jów zlizywać... niewiarygodne

SergeyDenaturov

2023-04-25, 19:06
Scout napisał/a:

Co by nie mówić o rosjankach to ubierają się kobieco, seksownie i wiedząc jak mało mają facetów na rynku matrymonialnym nie są zbyt wymagające... a tych dwóch woli sobie gówno z ch*jów zlizywać... niewiarygodne



pedau

Maurycja napisał/a:

Ta k***a. Wzywać policję bo geje się całują. Jak ty się ze swoją karyną na mieście lizesz to normalnym ludziom też się chce rzygać a policji jakoś nikt nie wzywa XD



to miało być tu !


Pedau

darek1234

2023-04-26, 00:11
intermag napisał/a:

Pomyliłes nacje, jeszcze cie ukry dojadą



Największe gówno tego świata to ruSSkie bydło

maxpudl

2023-04-26, 11:14
MalcolmX napisał/a:

Ruskiej k***ie wsio rawno... tak samo będzie się znęcał nad pedałem, jak nad kotem, małym dzieckiem, albo kobietą. Dla tych bydląt po prostu przemoc jest fajna. Sk***ysynów powinno się wypalić żelastwem do gołej ziemi. Na miejsce tych bydląt, ewentualnie mogą wejść pragmatyczne i pracowite Chinczyki.



Co do ruskich - wszystko prawda, ale jeśli chodzi o chińczyków, to się już niebawem możesz bardzo zdziwić jak się dowiesz jak oni nienawidzą nas i do czego są gotowi za swój poj***ny reżim.