18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie ostre jak maczeta

fgx • 2021-04-15, 22:07
Akcja jak z Krakowa :-D



Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-15, 22:43
Następnym razem oby nie zapomniał gnata, przy takiej różnicy lvl i przewadze liczebnej należy zebrać odpowiednie argumenty.
Mamy tutaj również czerwonego citroen/peugeota który to napie**ala kulka bez sensu zamiast pomóc zrobić materiał na harda.

YuukiPL

2021-04-15, 22:53
Jakieś konkrety, gdzie co i jak i o co poszło?

Czupakabra1995

2021-04-16, 02:13
Przed pójściem do pracy moja żona robi mi loga. Mam palę 29 cm i jestem z tego dumny. Nie z mojej pały ale z tego że żona bez żadnych grymasów robi mi loga. Jest mi to winna ponieważ jestem mężczyzną, którego MUSI zachęcić do pracy. W końcu to ja MĘŻCZYZNA przynoszę do domu mięso, a ona je gotoje. Taka jest kolej rzeczy. Tego moje panie nie przeskoczycie. Albo będziecie robić swoim panom łaskę co rano, albo będziecie przynosić 7,5 tysiąca do domu. Jeżeli wy będziecie przynosić 7.5 tysiąca do domu :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol: to my będziemy wam lizać p*zdę. Ale do tego nie dojdzie bo zwykłymi kłupimi p*zdami. Przynajmniej tak w 85 procentach...

_InVictus_

2021-04-16, 05:23
Czupakabra1995 napisał/a:

Przed pójściem do pracy moja żona robi mi loga. Mam palę 29 cm i jestem z tego dumny. Nie z mojej pały ale z tego że żona bez żadnych grymasów robi mi loga. Jest mi to winna ponieważ jestem mężczyzną, którego MUSI zachęcić do pracy. W końcu to ja MĘŻCZYZNA przynoszę do domu mięso, a ona je gotoje. Taka jest kolej rzeczy. Tego moje panie nie przeskoczycie. Albo będziecie robić swoim panom łaskę co rano, albo będziecie przynosić 7,5 tysiąca do domu. Jeżeli wy będziecie przynosić 7.5 tysiąca do domu to my będziemy wam lizać p*zdę. Ale do tego nie dojdzie bo zwykłymi kłupimi p*zdami. Przynajmniej tak w 85 procentach...



Chyba tematy poj***les

C0C0JUMBO

2021-04-16, 06:38
Czupakabra1995 napisał/a:

Przed pójściem do pracy moja żona robi mi loga. Mam palę 29 cm i jestem z tego dumny. Nie z mojej pały ale z tego że żona bez żadnych grymasów robi mi loga. Jest mi to winna ponieważ jestem mężczyzną, którego MUSI zachęcić do pracy. W końcu to ja MĘŻCZYZNA przynoszę do domu mięso, a ona je gotoje. Taka jest kolej rzeczy. Tego moje panie nie przeskoczycie. Albo będziecie robić swoim panom łaskę co rano, albo będziecie przynosić 7,5 tysiąca do domu. Jeżeli wy będziecie przynosić 7.5 tysiąca do domu to my będziemy wam lizać p*zdę. Ale do tego nie dojdzie bo zwykłymi kłupimi p*zdami. Przynajmniej tak w 85 procentach...



Pierwszy raz dostal normalną wypłatę, a te wypociny to szok pourazowy. Teraz pod pretekstem urojonej żony chwali się wypłatą... Atencyjny sk***iel :roll:

Seszła

2021-04-16, 07:20
Akcja z autem ukazuje dlaczego tak wielkie znaczenie miała kawaleria podczas bitew

pikaczju

2021-04-16, 09:40
To bzdura! Wypraszam sobie! W Krakowie tak nie ma! Kraków jest jednym z ośrodków kultury wyższej w tym kraju.
Nie latamy z maczetami rozebrani do połowy jak dzicz. Latamy ładnie ubrani. :roll:

eenocosTy

2021-04-16, 10:03
Czupakabra1995 napisał/a:

Przed pójściem do pracy moja żona robi mi loga. Mam palę 29 cm i jestem z tego dumny. Nie z mojej pały ale z tego że żona bez żadnych grymasów robi mi loga. Jest mi to winna ponieważ jestem mężczyzną, którego MUSI zachęcić do pracy. W końcu to ja MĘŻCZYZNA przynoszę do domu mięso, a ona je gotoje. Taka jest kolej rzeczy. Tego moje panie nie przeskoczycie. Albo będziecie robić swoim panom łaskę co rano, albo będziecie przynosić 7,5 tysiąca do domu. Jeżeli wy będziecie przynosić 7.5 tysiąca do domu to my będziemy wam lizać p*zdę. Ale do tego nie dojdzie bo zwykłymi kłupimi p*zdami. Przynajmniej tak w 85 procentach...



wstaawaaj, zesraleś sie

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-16, 10:34
@Up

Jeżeli to co ma w nicku to rocznik, a to co napisał jest prawda, znaczy tyle że przegrał właśnie życie, usiadł i głaszcze swoją nieogolona p*zde bo zapie**ala jak robak za najniższą krajową w każdym bardziej rozwiniętym kraju niż gówno-karton. Czekam, aż skończą się nocki w zapie**alaniu za równowartość czyszczenia starym powojennym niemieckim karaluchom wypadającej sraki to również skończy się wyzewnetrznianie młodej "wygrywającej" życie p*zdy.

programista4k

2021-04-16, 16:23
czemu 2 razy ten samochod przejechal se?

Seiferr

2021-04-17, 18:18
7,5 k pln takimi pieniędzmi bym się nie chwalił bo wstyd... ja mam dwa razy tyle na rękę i uważam, ze to tez za małe pieniądze by się tym szczycić...