18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie dobija do grobowej deski...

~olivier • 2017-12-07, 17:40
Nagranie prezentujące model praktyk ludności wobec złapanego pedofila/gwałciciela, jako wynik wieloletnich doświadczeń.


eliveruss

2017-12-08, 01:09
No i na ch*j debile go po głowie tłukli? Tylko ból przestał czuć

Mom and Death

2017-12-08, 01:41
Dobrze że tak od zrazu nie lali po ch*ju i jajach, koleś już pewnie nic nie czuł jak zaczęli ale i tak każdy cios prowokował u mnie skrzywienie.

-_..........._-

2017-12-08, 02:09
A gdyby taka praktyka była czymś normalnym i zgodnym z prawem?
A gdyby tak ktoś złapał wszystkich polityków w naszym kochanym kraju?
A gdyby tak oskarżono ich wszystkich o pedofilię?

RedIsGood

2017-12-08, 03:03
Dobrze, że u nas tak się pedofilów nie traktuje. Wielu kolegów z mojej parafii by ucierpiało :mrgreen:

Preatorius

2017-12-08, 03:27
Zastanawiał się ktoś z drogich sadolów, czy może w Brazylii, te kontrowersyjne ekscesy nie są spowodowane jakimiś używkami?

Są jakieś dane po jakie narkotyki sięgają osoby w różnym wieku w kraju Da Silva?
:)


p4nk1

2017-12-08, 06:56
_Myszcz_ napisał/a:

W filmiku powyzej - koles zabil psa deska = obroncy biednej psiny.
W tym filmiku - katuja czlowieka pare minut = oklaski.

:>



Jest pewna różnica między tłuczeniem udomowionego zwierzęcia, które Ci zaufało, prawdopodobnie pokochało, a Ty mu odpłacasz katuszami za lata spędzone przy Twoim boku, a napierdzielaniem dzikiego zwierzęcia, które próbuje Ci zagryźć córkę, żonę, matkę.

Tak samo jest różnica w katowaniu człowieka, który sprawił innym, niewinnym ludziom piekło, a katowaniu człowieka, który właśnie Ci oddał ostatnią koszulę.

To jest kwestia ukierunkowania agresji, oraz jej uwarunkowania. Ci co tego nie rozumieją, mają odpowiednie warunki do znalezienia się na miejscu mężczyzny z powyższego obrazka. :)

heartagram

2017-12-08, 22:23
A nie było lepiej najpierw po torbie, a dopiero później w łeb? :|

artur4s

2017-12-10, 00:20
oni zawsze przy sobie noszą oponę, butelkę benzyny i jakieś kije ? tak na wszelki wypadek ?

jcoob

2017-12-10, 14:04
to jest k***a chore , czym róznią sie ludzie od zwierzat? wyglada na to że niczym, swiadomosc, myslenie abstrakcyjne, itp. k***a.....