18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwrócił uwagę chłopaczkom pijącym na placu zabaw

~Sunday • 2020-04-11, 23:32

Ale ręce mógł trzymać przy sobie...

C0C0JUMBO

2020-04-11, 23:49
Materiał spoko, ale opisem pokazujesz że popierasz patusów.... j***ne bydło? Serio? :roll:

P.s. już nie edytuj tego opisu, bo się bardziej pogrążasz :-p

nwonigers

2020-04-11, 23:53
j***ne 60 kilogramowe szczury bija typa a nie wiedza o co chodzi.

Borys

2020-04-12, 00:20
Co za małe k***ie... Oby ich zlapali i na komisariacie wysmagali należycie pałami!

freeszpak

2020-04-12, 00:40
Lepiej się nie wpie**alać bez potrzeby. Jeszcze nożem dostał od tego co przybiegł? Równie dobrze mógł umrzeć przez taką zj***ną interwencje. Jak coś nie tak to dzwoni się na pały i niech robią co do nich należy.

silwerbalk

2020-04-12, 01:00
Ty ok gość się przyj***ł sprzedał szczurowi bułe szczur oddał gość wyj***ł kołami do góry i na tm powinno się k***a skończyć...... A tu nagle j***ne kaleki wybijają zaa zjerzdzalni i zaczynają typa butować ja na miejscu szczura sam bym im wyj***ł buty za to że się wpie**alają w nie swoje i za kopanie typa :evil: bo to już jest k***a nienormalne

Mors_Nigra

2020-04-12, 03:06
j***ł go pies, zwracaj uwagę komu chcesz i za co, rację masz czy nie, ale swoje brudne łapy trzymaj przy sobie albo gryź piach. Jebie mnie to, czy to patusiarnia która powinna skończyć w dole z wapnem czy nie, ten gość powinien tam trafić najpierw.

sa...........os

2020-04-12, 03:18
silwerbalk napisał/a:

Ty ok gość się przyj***ł sprzedał szczurowi bułe szczur oddał gość wyj***ł kołami do góry i na tm powinno się k***a skończyć...... A tu nagle j***ne kaleki wybijają zaa zjerzdzalni i zaczynają typa butować ja na miejscu szczura sam bym im wyj***ł buty za to że się wpie**alają w nie swoje i za kopanie typa bo to już jest k***a nienormalne



Jeszcze mu kieszenie splądrował. :D W Polsce takie atrakcje, czy gdzieś u wschodniej braci? ;-)

silwerbalk

2020-04-12, 03:24
sanctusdiavolos napisał/a:

Jeszcze mu kieszenie splądrował. W Polsce takie atrakcje, czy gdzieś u wschodniej braci?



Raczej gdzieś zaa wołgi lub buga.... U nas takie akcje to teraz rzadkość.... Bynajmniej u mnie na osiedlu a tak z 11 lat było to normą naj***ne dresy drący ryja od godziny 9.00 do 1.00 na placu zabaw.... k***a nie jedna bitwa się tam rozegrała a jako szczyl fajnie się to oglądało taka walka gladiatorów dla ubogich

sa...........os

2020-04-12, 03:34
silwerbalk napisał/a:

Raczej gdzieś zaa wołgi lub buga.... U nas takie akcje to teraz rzadkość.... Bynajmniej u mnie na osiedlu a tak z 11 lat było to normą naj***ne dresy drący ryja od godziny 9.00 do 1.00 na placu zabaw.... k***a nie jedna bitwa się tam rozegrała a jako szczyl fajnie się to oglądało taka walka gladiatorów dla ubogich



He he, pamiętam sprzed parunastu lat, jak typy jakiegoś kolesia w kilkunastu przekopywali przed moim blokiem. Obserwowałem sobie z balkonu. Przekopywali go chyba z 40 minut, zanim policja przyjechała. Wysiadł jeden typas z radiowozu, pogawędzili, pogawędzili... Wj***ł pobitego do auta, a reszta się rozeszła. Do tej pory zachodzę w głowę, co się wtedy odj***ło, he he he.

silwerbalk

2020-04-12, 03:42
sanctusdiavolos napisał/a:

He he, pamiętam sprzed parunastu lat, jak typy jakiegoś kolesia w kilkunastu przekopywali przed moim blokiem. Obserwowałem sobie z balkonu. Przekopywali go chyba z 40 minut, zanim policja przyjechała. Wysiadł jeden typas z radiowozu, pogawędzili, pogawędzili... Wj***ł pobitego do auta, a reszta się rozeszła. Do tej pory zachodzę w głowę, co się wtedy odj***ło, he he he.



Jak to co trupa pozbierali

:-P

To ja pamiętam jak typy ostro się nak***iały po nocy że było wręcz strzały słychać... A badylaże stoją i czekają aż się mortal combat skończy i pozbierają trupy....

:lol:
A jeden se siadł morda cała czerwona od krwii i he he he ale mi zaj***ł.....


:mrgreen:

krolik2222

2020-04-12, 06:03
Jak na dresiarzy to pełna kultura, krzywdy staremu nie zrobili a lekcję dostał, może się nauczy nie wyskakiwać z pięściami, frustrat

brylant1412

2020-04-12, 08:58
jaki k***a dresiarz kozak jak gościu leżał, to są największe k***y

gros

2020-04-12, 09:47
dziadu szukał kłopotów i jeszcze machał rączkami to go ustawiły szczury :D daje piwko

adsgdsg

2020-04-12, 09:50
no chłopkaki dobrze zrobili, na ch*j sie wpie**alał