18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennik trumpa

~Velture • 2017-10-15, 10:58
Zwolennik trumpa rozmawia o murze na granicy.


Ni...........ny

2017-10-15, 11:11

pi...........ja

2017-10-15, 18:36
A kto tam by chciał wchodzić do Meksyku? :wtf:

dashadow

2017-10-15, 18:51
oczywiście po to, żeby przejechać się słynnymi meksykańskimi autostradami, zjeść kfc i kupić drabinę

SpeedyG

2017-10-15, 19:16
Dobry trolling, ale prawda jest taka że ten mur to tylko pokazówka.
Na 100 % powstaną szlaki przemytnicze, podziemne tunele, różne przejścia, itp.
Uchroni to jedynie przed jakimiś pojedynczymi rzezimieszkami, którzy mieszkają blisko granicy i próbują rabować jakieś sklepy, stacje benzynowe, pojedynczych ludzi w samochodach, bo po prostu nie będzie im się chciało przechodzić, a w Teksasie każdy ma broń więc duże ryzyko plus brak drogi do ucieczki.

LICH0

2017-10-15, 22:07
Jebie fejkiem.

wszystkozajete1234

2017-10-16, 08:28
SpeedyG napisał/a:

Dobry trolling, ale prawda jest taka że ten mur to tylko pokazówka.
Na 100 % powstaną szlaki przemytnicze, podziemne tunele, różne przejścia, itp.
Uchroni to jedynie przed jakimiś pojedynczymi rzezimieszkami, którzy mieszkają blisko granicy i próbują rabować jakieś sklepy, stacje benzynowe, pojedynczych ludzi w samochodach, bo po prostu nie będzie im się chciało przechodzić, a w Teksasie każdy ma broń więc duże ryzyko plus brak drogi do ucieczki.


Fakt, przejeżdżają autami przez granice, ale w kilkanaście-kilkadziesiąt aut/ciężarówek wypełnionych Meksykanami. Straży granicznej mają mało jak na tak długą granicę, więc zatrzymają może pare sztuk, ale reszta przejedzie. Przejeżdżają nie przez przejścia graniczne, tylko jadą przez pustkowia. Właśnie po to ten mur chcą postawić.

Dzisiaj

2017-10-16, 08:40
USA niczym polska - trump,hilary,black life matters,mur i wielka wojna amerykansko-amerykanska. W polsce po,pis,uchodzcy welcome,smolensk,aborcja...

ludzie beda skupieni na j***niu siebie nawzajem a "elyty" wezma popcorn i beda patrzec na show, od czasu do czasu sprawdzajac czy stan konta rosnie.

Loaloa

2017-10-17, 21:50
Genialna beka z protrumpowej hołoty, doskonale oddaje ich poziom umysłowy.

Majozen

2017-10-17, 22:41
LICH0 napisał/a:

Jebie fejkiem.





Asteroth

2017-10-18, 13:16
Jak dla mnie gniot zeby osmieszyc koncepcje muru.
Idea jest taka, zeby samochody zaladowane nielegalnymi imigrantami nie przejezdzaly w takich ilosciach. Owszem - dostawisz drabine i co dalej, nastepne 100km pojdziesz z buta przez pustynie?

Nie chce mi sie szukac (tak, jestem leniwym ch*jem) ale na 100% wlasnie na sadolu widzialem filmik jak samochod policyjny(moze straz graniczna?) zatrzymuje malego busa, takiego na 7 osob. Jeden(!) oficer probuje zmusic do zatrzymania sie kilkunastu meksykanow ktorzy sp***alaja przez wszystkie drzwi z zatrzymanego busa gdy on sam biega wokol i krzyczy.

POPISowyNumer

2017-10-18, 18:55
No nie wiem, Lichwiarze se strzelili murek, i jakoś nie narzekają na brak skuteczności.