18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennik Trumpa vs antyfaszysta.

PieronJasnySzlag • 2018-12-30, 17:15
Sprzedawca jest oburzony koszulką klienta i postanawia go nie obsłużyć.

Ronoaro

2018-12-30, 17:36
Typowe zachowanie lewaka. Nieważne w sklepie, podczas marszu, w Parlamencie Europejskim czy w studiu telewizyjnym.


petru23

2018-12-30, 17:38
@up
Jebnij sie w łeb tym lewakiem. Pewnie nawet nie wiesz co to oznacza.
A ta ruda małpa.ie powinna być pod kluczem? Drze sie jak baba jakaś

mygyry

2018-12-30, 17:41
Nie obsłuż pedała = hurr durr, dyskryminacja, pozwy, rozprawa odszkodowanie.
Nie obsłuż niby-prawicę = hurra bohater, antyfaszysta, nr 1 w programach śniadaniowych.

Takie mamy standardy wolności osobistej i słowa :kawa:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-30, 17:53
Nie wiem k***a, czy ten sprzedawca jest lewakiem.
Jedno jest pewne, na pewno jest pie**olnięty...

ag...........th

2018-12-30, 18:01
@up wyzywa ludzi od rasistów i jest pie**olniety. Lewak/Liberał/Demokrata zwał jak zwał

son_of_urza

2018-12-30, 19:36
Zaraz po wyjściu z tego sklepu koleś wszedł do kolejnego.
Przez chwilę porozmawiał sobie z ekspedientką, ona przedstawiła się jako liberał, on mówił, ze jest konserwatystą. Przyjemnie sobie pogadali i koniec. Sprzedawcę z pierwszego sklepu zwolniono następnego dnia (Xhalecity)

Wkleił bym źródło ale nie mogę i w sumie mi się nie chce.

~Velture

2018-12-30, 19:56
Nie wiem jak w USA ale w PL prawo handlowe zabrania odmowy sprzedaży komuś bez wyraźnego powodu.
Za takie coś grozi kara.
Można odmówić sprzedaży alko pijanemu/nieletniemu itp. a także fajek nieletnim. Można również odmówić sprzedaży komuś kto kradnie... bla bla bla. Dużo by mówić ale zakładam, że w USA jest podobnie.
Do tego ten sprzedawca zachowuje się gorzej niż przedszkolak. Rozkapryszony i oburzony czyjąś czapką czy tam koszulką z trumpem. Boże kochany dorosły chłop a zachowuje się jak j***ne dziecko.

bleblebator1

2018-12-30, 20:49
Przykro mi, ale ktoś postanowił, że będziemy stawiać tylko puste kufle. Bez k***a pie**olonego piwa.

Wiewór

2018-12-30, 21:17
Ronoaro napisał/a:

Typowe zachowanie lewaka. Nieważne w sklepie, podczas marszu, w Parlamencie Europejskim czy w studiu telewizyjnym.


Przecież faszysci to narodowy socjalizm a socjalizm to lewica...

tadek899

2018-12-30, 21:24

gdzie są k***a normalne piwa!!

AlaksanderLukaszenka

2018-12-30, 21:25
Typowe sp***olenie umysłowe zwane lewactwem. Takich ludzi powinno się utylizować, bo i tak świat nie ma z nich pożytku. Wręcz przeciwnie. Stwarzają zagrożenie dla normalnych ludzi.

Mors_Nigra

2018-12-30, 21:30
I oczywiście ta p*zda umysłowa nie wytrzymała napięcia i w końcu sprzedała gościowi co chciał... też taki jestem (jak gość od maga), nieustępliwy jak ktoś odwala manianę, cały dzień bym się po czymś takim śmiał!

TłustyManat

2018-12-30, 21:32
Proszę (zaj***ne z Facebooka tego sklepu):

Xhale City
Cytat:

To our friends and customers,

Tonight, we had an employee act improperly toward a customer. Xhale City does not tolerate this kind of behavior from its employees. When we identified the employee at fault, we fired him immediately. We've also spoken to the customer and apologized. We value our clients and treat them with respect and dignity, regardless of their political views.



https://www.facebook.com/xhalecity/


Jest tam również filmik z tym samym typem (niestety burak), sklep tak się obsrał całą akcją że załatwili mu darmowy płyn dla gejów do końca życia.

Dzikiżółw

2018-12-30, 21:48
Ekspertem nie jestem, ale sprzedawca ewidentnie potrzebuje lobotomii.