18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennicy i przeciwnicy

~_Yarko_ • 2020-11-15, 16:51
Zwolennicy Trumpa, BLM i Antifa w Waszyngtonie.


Gorąco od 00:40s.
Nie przycinane, dla wyrobienia własnego zdania.

swampman

2020-11-15, 16:54
ch*j wie kto jest kim
same zwierzeta

mygyry

2020-11-15, 16:54
Antifa za bidenem to najlepsza reklama dla trumpa :lol:

mazga50

2020-11-15, 16:55
Niech już rozpoczną ten sezon na małpy, bo za bardzo się rozbrykały.

Hollow_Man

2020-11-15, 16:56
przecież murzynami to się powinno lwy i krokodyle karmic w zoo

willoo

2020-11-15, 17:18
swampman napisał/a:

ch*j wie kto jest kim
same zwierzeta



przecież to jasne - czarni za bidenem , biali za trumpem ...

aż nie wiem co myślec jak patrze na takie zezwierzęcenie ludzi. Od dawna wiedziałem że czarni to pojeby, ale odkąd trafiłem na ten portal, teraz już wiem że to nie ludzie, tylko jakieś j***ne dzikusy. Jeden z drugim czeka aż się gość odwróci żeby można było go zaatakować... j***ne ścierwo

McQurwa

2020-11-15, 17:22
Wszędzie społeczeństwa są podzielone na lewackie i narodowościowe i to jest ta wasza III WŚ

swampman

2020-11-15, 17:32
willoo napisał/a:

przecież to jasne - czarni za bidenem , biali za trumpem ...
aż nie wiem co myślec jak patrze na takie zezwierzęcenie ludzi. Od dawna wiedziałem że czarni to pojeby, ale odkąd trafiłem na ten portal, teraz już wiem że to nie ludzie, tylko jakieś j***ne dzikusy. Jeden z drugim czeka aż się gość odwróci żeby można było go zaatakować... j***ne ścierwo



biali za trumpem mowisz?

gumbi3

2020-11-15, 17:32
Oczywiście druga małpa musiała zaj***ć telefon.

Musashi_Miyamoto

2020-11-15, 17:33
Do czarnych nie wolno się odwracać plecami... Uwielbiają bić z partyznata, a tak po za tym w cale nie są tacy duzi i dobrze bijący się, niema żadnej genetycznej przewagi a w sportach walki większość kategorii obstawiają jednak biali.

razak

2020-11-15, 17:56
jak ja k***a nienawidzę murzynów !!!

Rozjebie

2020-11-15, 18:00
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Do czarnych nie wolno się odwracać plecami... Uwielbiają bić z partyznata, a tak po za tym w cale nie są tacy duzi i dobrze bijący się, niema żadnej genetycznej przewagi a w sportach walki większość kategorii obstawiają jednak biali.



Nie no, biorąc pod uwagę zwykłych, nietrenujących białych i czarnych, to ciut lepsze warunki fizyczne maja czarni. Jednak w sporcie zawodowym liczy się już tylko ciężka praca, wytrwałość, odwaga i wola walki - a tego małpiszonom w ch*j brakuje

willoo

2020-11-15, 18:01
swampman napisał/a:

biali za trumpem mowisz?



tak mówię

DzidaZawodnik

2020-11-15, 18:05
Mój pies miał więcej honoru niż to lewactwo.

Rebeliant

2020-11-15, 18:13
McQurwa napisał/a:

Wszędzie społeczeństwa są podzielone na lewackie i narodowościowe i to jest ta wasza III WŚ



I to mnie najbardzioej wk***ia, bo pie**oleni komuniści od stu lat chcą międzynarodowej rewolucji i zniszczenia narodów, a jak ich za dużo, to rodzi się nazizm, co w konsekwencji rodzi wojnę nazizmu z komunizmem.

Tym razem normalni ludzie powinni się zebrać w grupy paramilitarne i wyrżnąć wszelkie lewactwo > międzynarodowych komunistów i narodowych nazistów. Zanim wybuchnie wojna.