18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwłoki młodej kobiety na Żoliborzu

loveandpeace • 2016-02-04, 16:39
Cytat:

Policja poszukuje ok. 30-letniego pracownika jednej z warszawskich bibliotek w związku z makabrycznym morderstwem, które zostało odkryte w środę – ustalił dziennikarz śledczy tvn24.pl. Ciało młodej kobiety z odciętą głową zostało znalezione w mieszkaniu przy ulicy Potockiej.

Z informacji dziennikarza tvn24.pl Roberta Zielińskiego wynika, że mężczyzna umówił się z kobietą na lekcję języka obcego, a później przewiózł zwłoki bez głowy do swojego mieszkania przy ulicy Potockiej. Tam zostały znalezione przez służby.

Zgłoszenie, które w środę po południu dotarło do służb nie brzmiało dramatycznie. Strażacy pojechali do niewielkiego pożaru na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Potockiej 60. Weszli do mieszkania po drabinie i szybko ugasili ogień. Jednak w środku natknęli się na makabryczny widok - zwłoki młodej kobiety. Ciało było związane i wsadzone do worka, a odcięta głowa znajdowała się w innym miejscu. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pożar wywołano, aby zatrzeć ślady zbrodni.



żydowskie źródło: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zwloki-mlodej-kobiety-na-zoliborzu-policja-poszukuje-bibliotekarza,192512.html[/quote]

ke...........00

2016-02-04, 16:45
Powolujesz sie na tvn, ale zaznaczasz niby dowcipnie, ze to żydowskie źródło, żeby sie przypodobac Sadolom. Wspaniala hipokryzja! Sie k***a zdecyduj, czy jestes im wdzieczny, bo dali ci temat, czy to żydowo i nimi gardzisz!

crossdressphyxia

2016-02-04, 16:48
kevin2000 napisał/a:

Powolujesz sie na tvn, ale zaznaczasz niby dowcipnie, ze to żydowskie źródło, żeby sie przypodobac Sadolom. Wspaniala hipokryzja! Sie k***a zdecyduj, czy jestes im wdzieczny, bo dali ci temat, czy to żydowo i nimi gardzisz!




A co to ma za znaczenie, jakie to źródło? Czy żydowskie, arabskie, z marsa, czy od pana Staszka zza GS-u? Jeśli to prawda, to ch*j mnie obchodzi z jakiego źródła.

ke...........00

2016-02-04, 16:50
Mnie tez nie obchodzi,ale nie lubie, jak ktos sie probuje przypodobac kazdemu na kazdy sposob jak sprzedajna k***a.

Jakby napisal po prostu tvn, to ch*j mu w dupe, ale musial napisac, ze zydowskie, zeby sie kazdemu podobalo.

marcin1414

2016-02-04, 16:55
Wróżę mu długi pobyt w takiej bibliotece

loveandpeace

2016-02-04, 17:01
kevin2000 napisał/a:

nie lubie, jak ktos sie probuje przypodobac kazdemu na kazdy sposob jak sprzedajna k***a.

nazywasz mnie sprzedajną k***ą bo dopisałem, że źródło jest żydowskie? Tak się zbulwersowałeś jakbyś był żydem :hitler:

GO...........ED

2016-02-04, 17:09
ma ktoś link do całości ?

klono

2016-02-04, 17:13
Mistrz zbrodni... Myslal ze sie nie pokapuja ze pozar glowy nie urwie.

loveandpeace

2016-02-04, 17:15
GODDAMNED napisał/a:

ma ktoś link do całości ?

przecież podałem źródło...

ke...........00

2016-02-04, 17:19
loveandpeace napisał/a:

nazywasz mnie sprzedajną k***ą bo dopisałem, że źródło jest żydowskie? Tak się zbulwersowałeś jakbyś był żydem :hitler:


Nie, pacanie. Dlatego, ze korzystasz ze źródła, ktore potem obrazasz, zeby sie komus przypodobac. Za trudne do zrozumienia, nie?

loveandpeace

2016-02-04, 17:25
kevin2000 napisał/a:


Nie, pacanie. Dlatego, ze korzystasz ze źródła, ktore potem obrazasz, zeby sie komus przypodobac. Za trudne do zrozumienia, nie?

nazwanie TVNu żydowskim to nie obraza tylko stwierdzenie faktu. Weź mi już nie spamuj, robisz z igły widły, a z siebie idiotę.

ke...........00

2016-02-04, 17:28
@up to korzystaj dalej z zydowskich zrodel. Nastepnym razem proponuje wstawic jakis artykul z Wybiorczej, bedzie ci pasowalo do poziomu.

PieronJasnySzlag

2016-02-04, 17:38
kevin2000 napisał/a:


Nie, pacanie. Dlatego, ze korzystasz ze źródła, ktore potem obrazasz, zeby sie komus przypodobac. Za trudne do zrozumienia, nie?


Nazwanie tvn-u żydowskim to obraza? :D
UWAGA!! Jude alert! :D

loveandpeace

2016-02-04, 17:42
kevin2000 napisał/a:

@up to korzystaj dalej z zydowskich zrodel. Nastepnym razem proponuje wstawic jakis artykul z Wybiorczej, bedzie ci pasowalo do poziomu.

No i zrobiłeś z siebie idiotę. Nie popłakałeś się przynajmniej? Najwidoczniej sadol to nie miejsce dla ciebie skoro jedno słowo cię tak szybko bulwersuje.

GO...........ED

2016-02-04, 17:49
loveandpeace napisał/a:

przecież podałem źródło...



Japie**ole to była ironia tłoku :samoboj: