18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzęta w naturalnym blokowisku

RasePL • 2017-11-14, 20:21
Kolega powinien dostać order kamienia za nagrywanie w pionie.
Czy jest na sadolu jakiś tłumacz zwierzęcego?



zajobany z jakiegoś ryjbuka :idzwch*j:

mateusos

2017-11-14, 20:46
Wolne tlumaczenie. "Siadaj k***o" znaczy kulfon wstawaj idziemy :lol:

-_..........._-

2017-11-14, 20:50
Już tłumaczę. Na filmie widzimy Loaloa odreagowującego utratę pracy na przypadkowym przechodniu.

Mors_Nigra

2017-11-14, 20:51
Gówno słyszę co tam mówią, a ciekawe o co poszło. Z drugiej strony, lepiej nie wpie**alać nosa w niektóre sprawy (i mówię tu o mieszkańcu kamienicy, którego po tym nagraniu nawet pięcioletni gówniak by wywęszył bez pudła gdzie mieszka i udostępnieniu tego nagrania w necie, zamiast przekazania policji i już.)

mateusos

2017-11-14, 20:54
Up. Przesnan pie**olic. Jak cie beda kopac na ulicy przejde obok i cykne ci fotke na Sadola. :-/

KlinikaAborcyjna

2017-11-14, 21:31
-_BrD_- napisał/a:

Już tłumaczę. Na filmie widzimy Loaloa odreagowującego utratę pracy na przypadkowym przechodniu.



A ja myślałem że to właśnie loaloa dostaje wpie**ol za lewakowanie :nie_znaju:

Noside

2017-11-14, 21:31
Patrząc na Panów Patolarzy, to "kąfidęt" nagrywający również będzie miał wpie**ol i kamienie w oknach :mrgreen:

Loaloa

2017-11-14, 22:06
Fajne macie klimaty w tej waszej cebulandii. Wygląda na to, że chłopaki z OT ćwiczą odpieranie ataku muzułmańskich imigrantów. Oczywiście mogę się mylić i to są zwykłe patolskie cebulackie zwierzęta.

-_..........._-

2017-11-14, 22:25
@up Przyznać się do błędu i wyrazić taką samokrytykę w jednym akapicie... No, chapeau bas!

Mors_Nigra

2017-11-14, 22:29
@mateusos przeczytaj mój post 100 razy, może zrozumiesz jego sens. Chociaż wiesz co, nie marnuj czasu, i tak nie zrozumiesz. Napisałem o udostępnianiu tego w necie. Napisałem o tym, że to głupi pomysł. Napisałem, że trzeba było dzwonić na policję i im I TYLKO IM przekazać to nagranie.

~Velture

2017-11-14, 22:46
Loaloa napisał/a:

Fajne macie klimaty w tej waszej cebulandii.


Niesamowite jak bardzo ciebie gnoją na zmywaku w UK. Robią to dlatego, że jesteś Polakiem czy zwyczajnie jesteś tak ch*jowy, że nie potrafisz zmywać nawet ani kibla wyszorować?

BrianGriffin

2017-11-14, 22:51
Velture napisał/a:

Robią to dlatego, że jesteś Polakiem



To chyba oczywiste. Opinia na świecie o polaczkach jest jednoznaczna.

SirMajkel

2017-11-14, 23:03
łysy z łysymi się nie dogadał? To już goryle w zoo są grzeczniejsze.

MalcolmX

2017-11-14, 23:24
Siedział sobie kolo na ławce i żarł landryny z torebki. Przysiadł się do niego dziadzio. Siedzi i patrzy, patrzy i siedzi. A gość chrupie aż echo idzie po parku. W końcu dziadzio nie wytrzymał. Chrząknął, westchnął i powiada:
- A wiesz synku, że od tego chrupania to się niszczy szkliwo? Szkliwo popęka, próchnica wejdzie, dziury się porobią i po zębach będzie.
Chłopak nie przerywając chrupania odpowiada:
- Eeeetam , takie tam pierd0lenie. U nas w rodzinie, dziękować Bogu wszyscy zęby zachowali do późnej starości. I tato i dziadzio. Wszyscy do śmierci bez sztucznej szczęki żyli.
- Co pan powie?
Zapalił się dziadek
- Jakieś geny? dieta? Ooooo to bardzo ciekawe, baaardzo ciekawe
Na co gostek, dalej żrąc landryny:
- No nie, żadne czary mary, żadne geny, tylko po prostu nigdy nie wpierda1a1i się w nie swoje sprawy

Al...........go

2017-11-14, 23:26
Buk, chonur, łojczyzna!