18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzaki z dżungli vs lustro

Hoofner • 2015-06-02, 21:07
Mało sadystyczne ale dość zabawne.


Miecz

2015-06-02, 23:31
Patrząc na niektóre akcje to jakbym widział sztab wyborczy Dudy.

fyncman

2015-06-02, 23:54
Wchodzisz - bądź co bądź - na sadistic.pl, dodajesz śmieszny filmik ze zwierzętami i jeszcze bezczelnie piszesz, że jest "mało sadystyczny"?
To po co to robisz?
Dlaczego nie możesz dodać go na jakąś stronę przeznaczoną do dodawania śmiesznych filmików ze zwierzętami?

Pa...........ć

2015-06-03, 00:04
Jakie dobre zwierzaki, niektóre nawet pomagały rozstawić to lustro

Sromotnikov

2015-06-03, 00:31
Koty jak koty, sie bawia i jest fajnie, ale te murzyny jak zwykle musza wszystko rozpie**olic

Schabik

2015-06-03, 09:13
Jak się popatrzy na te goryle to już wiadomo czemu czasem szyby na wiatach przystankowych są powybijane.

Cały_Idiota

2015-06-03, 09:21
Miecz napisał/a:

Patrząc na niektóre akcje to jakbym widział sztab wyborczy Dudy.



Czy ja dobrze widzę? Piszesz o polityce... w temacie o lustrze ustawionym w afrykańskim buszu. :lol:

Hoofner

2015-06-03, 11:16
fyncman napisał/a:

Wchodzisz - bądź co bądź - na sadistic.pl, dodajesz śmieszny filmik ze zwierzętami i jeszcze bezczelnie piszesz, że jest "mało sadystyczny"?
To po co to robisz?
Dlaczego nie możesz dodać go na jakąś stronę przeznaczoną do dodawania śmiesznych filmików ze zwierzętami?



czasem myślę, że każdemu przyda odpoczynek dla oczu od harda :) patrząc też na ilość piwo wiele osób się ze mną zgodzi, zresztą wrzuciłem to po tym jak admini usunęli mi temat ze zwierzętami które są obrzezane ze skóry na żywca :( powodem było niezgodne z regulaminem hard ale ja to do czarności wrzuciłem. Mam nadzieje, że jesteś usatysfakcjonowany z mojej odpowiedzi.

Pozdrawiam

Xamix

2015-06-03, 11:47
kartonxcs napisał/a:

Goryl jaki cwaniak niby że nie patrzy a tu znienacka bum hehe



a ja 2 razy oglądałem i szukałem jak głupi murzyna a tu chodziło o goryla :-/

Siobhaan

2015-06-03, 20:00
Szympanse z 1:18 wyczaiły o co chodzi z lustrem :D nawet sobie żarty robiły z odbicia!