18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwierzak na drodze

~Beny • 2018-04-01, 10:54
Milusi, puchaty :ciasteczkowy2:


Xs...........33

2018-04-01, 21:18
Piękny pająk, chętnie bym zobaczył jak zjada myszki.

ho...........zo

2018-04-01, 22:03
Zdeptałbym tego sk***ysyna tak mocno, że wj***łoby go do jądra ziemi.

VabankO

2018-04-01, 22:05
@Liv to, że ktoś sobie napisał to może sobie pisać. Można gdybać czy to L. parahybana czy coś innego np jakaś Brachypelma, ale, żeby odróżnić to od Chromatopelmy to nawet dziecko by potrafiło.

pkh

2018-04-02, 00:32
o boże ale bym się obsrał. piszczałbym jak mała dziewczynka

rbQ321

2018-04-02, 00:53
o kurka, widzę sami 'eksperci' ;D Chromatopelma? Ha! Dobre! :D Ruchliwy kędzior? Dobre! :D Widzę, że wiedza, która jest na forach tematycznych dalej nie chce Wam (ekspertom) wejść do głowy ;) Ponad 15 lat siedzę w terrarystyce i widzę, że poziom wiedzy 'chodofcóf" się nie zmienił nic, a nic ;)

Ktoś tam wyżej trafnie strzelił. A reszta to albo trolle albo nie do edukowane osobniki, które trzymają swoje pająki na pokaz ;]

PS to foto z Blondyną ... Czy ludzie są na prawdę tak głupi, że wierzą w takie obrazki? :D

Nert

2018-04-02, 01:10
Pisałem tego posta wczoraj, dzisiaj go wkleję jeszcze raz. Dziękuje za odpowiedzi

"Mogę mieć pytanie do posiadaczy wszelakich, węży, pająków i inne kurestwa które nie potrafi nic oprócz tego że śmierdzi? Co wy w tym widzicie ? Przecież to nie ma żadnych, dosłownie żadnych walorów użytkowych (o estetykę się nie kłócę każdemu podoba się co innego) i jeszcze wam może zrobić krzywdę. Przecież to nie wykazuje żadnej relacji z człowiekiem, one są jak komuchy, żyją by żreć. Nawet ptaki są 1000x bardziej interaktywne, bo takie żako kongijskie to inteligentne ptaszysko, k***a nawet ze szczurem można wytworzyć wieź, uczyć go różnych rzeczy. A wąż, pająk co to umie?"

~Beny

2018-04-02, 10:41
VabankO napisał/a:

@Liv to, że ktoś sobie napisał to może sobie pisać. Można gdybać czy to L. parahybana czy coś innego np jakaś Brachypelma, ale, żeby odróżnić to od Chromatopelmy to nawet dziecko by potrafiło.



Wiem, że może sobie pisać. A to, że napisał nie znaczy, że ja twierdzę, że tak musi być.
Jeśli chodzi o mnie, to dla mnie to po prostu pająk :ciasteczkowy:

Lizodup

2018-04-02, 12:35
odciolbymse noge by ch*ja zabic

Jorgen88

2018-04-02, 13:57
a jaaaaaaaaaaaaaaaapie**ole takie zabawy

hugo283

2018-04-02, 21:28
proszę eksperta o wstawienie kuboty

zb...........ig

2022-06-03, 14:03
Nert napisał/a:

Przecież to nie wykazuje żadnej relacji z człowiekiem



Ale można je obserwować i jest to interesujące. W sumie lepsze niż niektórzy moi sąsiedzi, z którymi też nie sposób nawiązać żadnej więzi, żyją po to, żeby żreć i w dodatku są uciążliwi.