18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwarcie łopatowo--maczetowe...

Halman • 2020-12-29, 04:57

dwóch przegranych dwóch wygranych. remis.


joeblacktwo

2020-12-29, 07:19
Raczej z pół punktu dla nożownika

stachu100093

2020-12-29, 13:35
Czy tam zawsze zamiast dzwonić po karetkę lub lecieć po apteczkę, podstawia się krzesełko na którym można się komfortowo wykrwawić? :-|

janlew

2020-12-29, 13:37
Kto pierwszy ten lepszy. Szkoda, kibicowałem temu kapkę jaśniejszemu i bez maczety.

0700zglossie

2020-12-29, 16:10
Zawsze mnie zastanawiało, co tacy "ludzie" mają w głowie przed zaj***niem komuś maczetą? Co muszą mieć nie tak z łbem? A jebnę mu, odetnę rękę albo przetnę jakąś tętnice, przecież chyba nic takiego strasznego się nie stanie, przecież nie poniosę za to konsekwencji, ręka odrośnie, za tętnice wstawi się wężyk paliwowy od komarka i gra.

nwonigers

2020-12-29, 16:21
0700zglossie napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało, co tacy "ludzie" mają w głowie przed zaj***niem komuś maczetą? Co muszą mieć nie tak z łbem? A jebnę mu, odetnę rękę albo przetnę jakąś tętnice, przecież chyba nic takiego strasznego się nie stanie, przecież nie poniosę za to konsekwencji, ręka odrośnie, za tętnice wstawi się wężyk paliwowy od komarka i gra.



czym ciemniejsza skora tym mniejsze IQ. nie spodziewaj sie po nich zbyt wiele a nawet bialy czlowiek potrafi kogos zajebac w nerwach

xXx5226

2020-12-29, 16:56
Gdzie ty tu halman remis widzisz ? Obaj przeżyli czyli społeczeństwo przegrało.

siwybis

2020-12-29, 19:06
Wisła Kraków - GKS Katowice 0:1

Arathnmor

2020-12-29, 22:02
0700zglossie napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało, co tacy "ludzie" mają w głowie przed zaj***niem komuś maczetą? Co muszą mieć nie tak z łbem? A jebnę mu, odetnę rękę albo przetnę jakąś tętnice, przecież chyba nic takiego strasznego się nie stanie, przecież nie poniosę za to konsekwencji, ręka odrośnie, za tętnice wstawi się wężyk paliwowy od komarka i gra.



Bierzesz za punkt odniesienia nasze realia. Jednak u nas łatwiej znaleźć porąbańca z siekierą lub widłami ( nie dotyczy zapewne Krakowa). W takich wypadkach trzeźwa ocena rzeczywistości ( i ewentualnych konsekwencji prawnych czy tam deskowania na sztywno) to ostatnia z rzeczy która delikwentom przychodzi do głowy. W sumie sam jestem ciekaw obrażeń jakie by wywołał mój szpadel Romanik czy też Gerber Golok.

Sriot

2020-12-29, 22:19
Co za debil z tą łopatą. k***a na ch*j mu ta reklamówka jak walczy o życie (przy starciu i tak rozsypuje). Posiada dłuższą broń to trzyma ją jeszcze jak p*zda do obrony zamiast gościa z maczetą na zasięg odpychać łopatą.

RoBoTRoN

2020-12-30, 11:43
Arathnmor napisał/a:

Bierzesz za punkt odniesienia nasze realia. Jednak u nas łatwiej znaleźć porąbańca z siekierą lub widłami ( nie dotyczy zapewne Krakowa). W takich wypadkach trzeźwa ocena rzeczywistości ( i ewentualnych konsekwencji prawnych czy tam deskowania na sztywno) to ostatnia z rzeczy która delikwentom przychodzi do głowy. W sumie sam jestem ciekaw obrażeń jakie by wywołał mój szpadel Romanik czy też Gerber Golok.



U mnie w aucie jeździ Shrade SCAXE4...

JednorękiBandyta

2021-01-04, 23:31
stachu100093 napisał/a:

Czy tam zawsze zamiast dzwonić po karetkę lub lecieć po apteczkę, podstawia się krzesełko na którym można się komfortowo wykrwawić?



Bo to koniec tylko pierwszej rundy :D