18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwarcie dwóch białych ciałek...

Halman • 2022-06-02, 07:36

aż milo popatrzeć w przeciwieństwie do wrzeszczących małp skaczących sobie po czerepach...,

las3rr

2022-06-02, 17:43
bez ciągnięcia za włosy? to musi być ustawione...

OpenStreetMaps

2022-06-02, 18:37
Od początku kibicowałem brunetce, tylko debilki chodzą w maseczce.

Wasył

2022-06-02, 20:54
MalcolmX napisał/a:

Ta blondi jakaś taka mydłkowata i nijaka ale ta druga, proszę, proszę… ładna figura, legancki cycek, fajne włosy no i ta waleczność. Nieźle kopie, więc pewnie umie zadzierać nogi. Dziewczyna pełna energii i wigoru. Chętnie dałbym jej się wyładować na mnie, ze złości. Później dostałaby fujarę do dzioba, na uspokojenie.



Szczerze brzmisz jak stary, zdziadziały stulejarz. ch*ja byś zrobił. laska zadbana i waleczna. Więc ma koło siebie setki beta orbiterów. Więc zapewne jedyne co mógł byś zrobił to zwalić se konia płacząc żeby dotknąć chociaż taką laskę xD ALe fakt, fantazje masz niezłą. Pisz erotyki może w końcu któraś sie tobą zainteresuje. Just Do it!!!!

zb...........ig

2022-06-02, 23:25
Patola jak patola. Czarna, czy biała, co za różnica?

Batoniknoname

2022-06-02, 23:26
Walka o to, która popularniejsza (jak to u dziewcząt bywa nieraz)? Zakładam, że ta brunet coś trenuje

JednorękiBandyta

2022-06-05, 22:44
ZlyPies napisał/a:

Co do obrony masz całkowitą racje póki się bronisz ale co do traktowania wyćwiczonych w walce rąk jako broni już się nie zgadzam. Bokser z 10 letnim stażem ciutkę inaczej przypieprzy niż typ co się nigdy nie bił. Niby to ręka i to ręka ale jakoś strata w hapekach będzie znacznie inna.



No jeżeli agresor coś trenował to coś w tym jest, no ale jak dalej piszesz ręka to ręka, często jak ktoś zaczyna coś trenować i ćwiczyć dla obrony czemu ma być gorzej traktowany jak wcześniej był gnębiony(przez osoby co po prostu bez treningów były silniejsze?) mieszkał w złej okolicy? Wziął się za siebie a nie za alko i dragi miał gorszy start ale lepiej wykorzystał życie?
Co z tego że lepiej przypieprzy przecież po to trenuje jak można prawnie to określać? :shock: . Nie pisze o bokserach z 10 letnim stażem ? Nie wiem co masz na myśli ale takie osoby raczej mają więcej oliwy w głowie niż pospolite agresywne sebki co wyciągną kastet, nóż i bez rozwagi potną kogoś co trenuje. Porównywanie rąk osoby co od 10 lat uczy się dyscypliny do zwykłego bandyty z nożem (broń biała)jest co najmniej nie sprawiedliwe. :-/ I potem wychodzą absurdalne wyroki 3 chłopców napadniętych przez chuligana, kartoteka 3 chłopaków rozboje, kradzieże, ,biografia oprawcy 3 dzieci rodzina praca która straci, oszczędności które zamiast na studia dla dzieci odda na zadośćuczynienie(procesy cywilne etc) Dobra tyle z mojej strony bo albo jesteśmy równi albo popierajmy dalej absurd który logicznie służy tylko wybranym,bo jak wy myślicie? Jak synalek kogoś ważnego pobije się z kimś to jak mają działać jego dobrze opłacani prawnicy jak nie na takich właśnie prawach :) ,,,