18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zvvycięzcy / VVinners

Pan_Generał • 2013-09-02, 16:33
Przedstawiam zajebiste grafiki, z projektu ZVVYCIĘZCY/VVINNERS

Cytat:

Myślą przewodnią projektu ZVVYCIĘZCY/VVINNERS jest unikalne zestawienie polskich zwycięstw, które przeszły do legendy i inspirują kolejne pokolenia Polaków. W projekcie unikamy poruszania tematów martyrologicznych, skupiając się na promocji licznych polskich zwycięstw, sugerując, że tak jak kiedyś, są one możliwe współcześnie. Ukazujemy Polskę jako kraj - kolebkę zwycięzców i walecznych, niezłomnych ludzi, dla których najważniejsza zawsze była wolność - tak jak dla Spartan.













więcej w komentarzach

Shaggy93

2013-09-02, 23:51
Pan_Generał napisał/a:

grzechu5444, dzięki tym grafikom może część ludzi uwierzy w siebie, że mogą coś zrobić z rządem i rozbić go w p*zdu.


Wiara to dopiero połowa sukcesu. drugą połowę buduje się czynami. szkoda, że o tej drugiej tak często zapominamy... dla ciebie wielkie piwo za wstawki.

RavenRR

2013-09-03, 08:11
Och nie, jestem tym j***nym lewakiem, którego ktoś tam w komentarzach chciał się pozbyć, a mimo to te prace mi się podobają! Co teraz?! Jak żyć?!

Trójeczka zajebista, gratuluję twórcy ;)

Tomaszek666

2013-09-03, 08:47
Bardzo ładne, bardzo srogie, bardzo mało... :)
wincyj.

Plakaty - "chcem mnóstwo". Bardzo zajebiste. dwa "ale":
-pierwszy al: czasami niska "jednoznaczność" dopiero dzięki komentom pojąłem że zawisza to zawisza, nad enigmą kminiłem z minutę, ale dałem rade sam :)

-drugi al: wincyj: dywizjon 303, ORP Burza/ORP Piorun, Kircholm/Chocim/Oliwa, nieznana kompletnie bitwa w zatoce Świeżej (wypasiony temat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_na_Zalewie_Wi%C5%9Blanym), Orsza

To tak na szybko, a do czego zmierzam - jest kupa momentów w naszej historii, o których nie pamiętamy, bo nie wiemy/nie znamy - a można się nimi chwalić dużo lepiej/bardziej niż oklepanymi bitwami z których nic kompletnie nie wynikło...

Projekt popieram, jest zajebisty.
leci bro.

Chezi

2013-09-03, 21:13
Poprosiłem o przeróbkę na pewnej stronce, wygląda dobrze nawet na monitorze 1920x1080.