18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żulernia ma raj

Je...........ik • 2020-10-16, 18:15
Oni się modlą o jak najdłużej trwającą pandemię


Halman

2020-10-16, 18:20
ale mięczak nie wypił.. do pięt polskiemu kwiatu menelstwa nie sięga..

abuk

2020-10-16, 20:24
@~T3RMINATOR

?

purunkpustunk

2020-10-16, 20:41
Narkomany ćpają alkohol na potęgę, bo hera za droga, a efekt podobny.

Rysiek Lubicz

2020-10-16, 20:55
Halman napisał/a:

ale mięczak nie wypił.. do pięt polskiemu kwiatu menelstwa nie sięga..


jak to polski menel w berlinie na dworcu jest

JaTylkonaChwile

2020-10-16, 22:23
zule pija plyn do odkazania a lekarze maja nawet 200zl na godzine z dodatkiem pandemicznym. Lekarz moze byc na 24 w szpitalu i za 1 dzien potrafi zarobic wiecej niz normalny, ciezko pracujacy czlowiek. Czesto "bedac" w szpitalu - lakarz sp***ala do prywatnego gabinetu. 200zl za wizyte. nawet 5 pacjentow w ciagu godziny... potem wraca do szpitala sie przespac... dobry fachman zarobi w 1 dzien z 5 lub 6 tysiecy... i taki lekarz ma powiedziec prawde, ze koronawirus nie taki grozny? Lekarze maja teraz swoj czas i jesli by od nich zalezalo - pandemia nie powinna sie nigdy skonczyc.

JohnFairPlay

2020-10-16, 22:46
JaTylkonaChwile napisał/a:

zule pija plyn do odkazania a lekarze maja nawet 200zl na godzine z dodatkiem pandemicznym. Lekarz moze byc na 24 w szpitalu i za 1 dzien potrafi zarobic wiecej niz normalny, ciezko pracujacy czlowiek. Czesto "bedac" w szpitalu - lakarz sp***ala do prywatnego gabinetu. 200zl za wizyte. nawet 5 pacjentow w ciagu godziny... potem wraca do szpitala sie przespac... dobry fachman zarobi w 1 dzien z 5 lub 6 tysiecy... i taki lekarz ma powiedziec prawde, ze koronawirus nie taki grozny? Lekarze maja teraz swoj czas i jesli by od nich zalezalo - pandemia nie powinna sie nigdy skonczyc.




Panie Kaczyński, prosimy opuścić Sadola i nagonkę na lekarzy prowadzić w TVP

koniskooooo

2020-10-17, 00:17
I co on będzie się warm mył? Przecież to żul

notak

2020-10-17, 06:57
JohnFairPlay napisał/a:

Panie Kaczyński, prosimy opuścić Sadola i nagonkę na lekarzy prowadzić w TVP



nie pierdziel, bo każdy kto zna środowisko medyczne wie ,że lekarze mają obecnie jak w raju,
zarówno o ilość obowiązków w większości, oraz wynagrodzenie

ytrewqqwerty

2020-10-17, 11:12
notak napisał/a:

nie pierdziel, bo każdy kto zna środowisko medyczne wie ,że lekarze mają obecnie jak w raju,
zarówno o ilość obowiązków w większości, oraz wynagrodzenie


Taki raj jest to dlaczego wyjeżdzają? I przeliczył ktoś ile etatów ciągną za te niby niebotyczne zarobki? Słyszales cos o sympatii Ziobry do lekarzy? Co zrobił z zyciem lekarzy, ktorzy mieli nieszczescie leczyc jego ojca?

notak

2020-10-17, 16:18
up
cóż, nie odniosę się do twojej wypowiedzi merytorycznie, bo za krótko tu jestem, ale
jesteś różowa, nezależnie od płci

notak

2021-03-25, 23:44
ytrewqqwerty napisał/a:

Taki raj jest to dlaczego wyjeżdzają? I przeliczył ktoś ile etatów ciągną za te niby niebotyczne zarobki? Słyszales cos o sympatii Ziobry do lekarzy? Co zrobił z zyciem lekarzy, ktorzy mieli nieszczescie leczyc jego ojca?



tak krótko, te ch*je ktore wyedukowli się za moje podatkowe pieniądze, a wyjeżdzają i jak pie**olone złodzieje wyjeżdzają, nie oddając kasy za kształcenie, są
zwykłymi k***ami,
co do Ziobry,
jestem zwykłym człowiekiem, ale on kiedyś pomógł, zwykłemu nieznajomemu ,
zero interesowności, ale zwykła uczciwość ,zwykłego człowieka

i tak debile nie zrozumieją,
ideologia ich pogrąża w nic

tomasz_k2020 napisał/a:

Witam Wszystkich
Dla zainteresowanych posiadam duża ilość płynów do dezynfekcji w niskich cenach.
Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie sklepu (Regulamin: 4.11. Zakazana jest reklama usług, produktów, lub innych stron internetowych bez zgody Administracji.
)



a ja mam maseczki w cenie 15gr. za szt.
sprzedaż w opakowaniu 2000szt.
czyli karton 300zł

POjeby ,myślą że żartuję