18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zul w Niemczech

lfcgerrard08 • 2013-04-18, 23:04
Ide sobie w niedziele na mieszkanie a tu ktos krzyczy to kamera do reki i nagrywamy :-D ale zastanawiam sie ciagle z jakiego kraju pochodzil nasz kamarat :wodka:

ginben

2013-04-19, 16:21
a to chyba w monachium co?? i na dodatek kolo BMW :)

Jąder

2013-04-19, 19:43
@majk19
taki z ciebie maczo z gimbazjum, a cenzurujesz zwyczajne "wypie**alać". Pewnie właśnie ci mamusia kanapeczki z pasztetem z tej kuchni niesie, o ile nie stoi teraz przy szosie.

lwRazor

2013-04-20, 08:35
Co jest do cholery? Kafelki z kuchni zaj***li i nie ma co czyścić? Do kuchni won, a nie tu pisać będą.

Frostbourn

2013-04-20, 09:02
Kayleigh95 napisał/a:

@majk19
taki z ciebie maczo z gimbazjum, a cenzurujesz zwyczajne "wypie**alać". Pewnie właśnie ci mamusia kanapeczki z pasztetem z tej kuchni niesie, o ile nie stoi teraz przy szosie.



Ledwo Ci cycki urosly, a juz filozujesz, sp***alaj do garow bo do gadki sie nie nadajesz.

Jąder

2013-04-20, 10:06
Do mamusi możesz sie tak zwracać :*

Ji^HaD

2013-04-20, 13:07
zluzuj pudla polaczku

Frostbourn

2013-04-21, 02:55
@cos tam 95 mowilem ze do gadki sie nie nadajesz, to co mame mi zaczynasz wyzywac bo nic madrzejszego nie wymyslisz, piczko? zenua. tekst adekwatny do twojego gimbazjalnego poziomu rozwoju. A w sumie to sory, 18 lat to juz pewnie zawodówa.

@Ji^HaD trzymam fason dz**ko j***na. przybij se piatke z fylypkem, to samo k***skie nasienie.

I mozesz nazwac mnie internetowym napinaczem, ale nie obrazaj kraju w ktorym zyjesz, bo powinienes byc dumny z tego co Twoj (pisze z duzej nie przez szacunek do ciebie) narod i rodacy przeszli w przeszlosci i za co oddawali zycie. A jak chcesz mnie nazwac 'polaczkiem' p*zdo j***na to daj namiar na swoja hacjende. Bedziesz mial okazje powiedziec mi to w cztery oczy. Podjade i wybije ci tego 'meza narodu niemieckiego' z poj***nej bani, bo do rudy mam rzut beretem. p*zdO

Jąder

2013-04-21, 15:31
Nie wiesz co powiedziec, wyzwij od gimbazy. sposob na życie polowy tego portalu :lol:
Miło, ze bronisz honoru mamusi, ale raczej walka z wiatrakami :cumshot:

A kraj jest zj***ny, bo pełny polaczkow do ciebie podobnych ;) wielce k***a dumny z przeszłosci polski, pewnie zacieszasz sie powstaniem warszawskim, i rozbiorami i nnymi pięjnymi porazkami. nie ma to jak ładnie zginąc i przegrac. raczej powody do wstydu niz dumy.

Frostbourn

2013-04-22, 09:13
Ja pie**ole do czego to doszlo. Zeby wstydzic sie za bycie Polakiem... Zycze ci zebys skonczyla na zmywaku u ciapaka w anglii, bo z takim podejsciem to sie tam nadajesz.

TelewiZorro

2013-04-22, 09:16
Klimaty jak spod dworca zoo w berlinowie, jak jeszcze stawaly tam miedzynarodowe zugi. Masa zuli, w wiekszosci Polacy :>