18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zuchwała kradzież, heroiczna obrona..

Halman • 2020-08-06, 12:51

tyle że złodzieje amatorzy a obrona nie warta ryzykowania życia...

luja27

2020-08-06, 13:06
Trzech zawodowców :mrgreen:

Lobo24

2020-08-06, 13:28
Zastanawiam się skąd tam tyle zła. Po prostu. W tych Manusach i innych k***idołkach. Bohaterem większości materiału na hardzie jest Pan da silva. Znam peruwiańczyka. Opowiadał że do ojczyzny nie wrócil bo tam czymś norlalnnym jest rabunek tyle że bandyta najpierw strzela a potem dopiero sprawdza kieszenie.
Inny znajomy ktory był gdzieś w Meksyku opowiadał o sztutmie policji na gang który spowodował szturm na komendę. Jakiś czas po szturmie przed komendą ustawiono krzesła. Na krzesłach siedziały osoby z rodzin policjantów. Na kolanach miały swoje odcięte głowy.
Gwałty gwałtami ale żeby każdej po stosunku zamiast róży dawać kule w łeb albo podrzynać gardło?
Ile tego tam jest? Strzelanin, ofiar ?
Nie mogą wziąć 2 kartek papieru napisać co mają sobie za złe i się wymienić tylko strzelają?

W pierwszych 10 miesiącach 2019 roku gangi w Meksyku zabiły prawie 30 000 osób. To jest k***a małe miasteczko.

Pierre_Dolec

2020-08-06, 13:36
Lobo24 napisał/a:

Zastanawiam się skąd tam tyle zła. Po prostu. W tych Manusach i innych k***idołkach. Bohaterem większości materiału na hardzie jest Pan da silva. Znam peruwiańczyka. Opowiadał że do ojczyzny nie wrócil bo tam czymś norlalnnym jest rabunek tyle że bandyta najpierw strzela a potem dopiero sprawdza kieszenie.
Inny znajomy ktory był gdzieś w Meksyku opowiadał o sztutmie policji na gang który spowodował szturm na komendę. Jakiś czas po szturmie przed komendą ustawiono krzesła. Na krzesłach siedziały osoby z rodzin policjantów. Na kolanach miały swoje odcięte głowy.
Gwałty gwałtami ale żeby każdej po stosunku zamiast róży dawać kule w łeb albo podrzynać gardło?
Ile tego tam jest? Strzelanin, ofiar ?
Nie mogą wziąć 2 kartek papieru napisać co mają sobie za złe i się wymienić tylko strzelają?
W pierwszych 10 miesiącach 2019 roku gangi w Meksyku zabiły prawie 30 000 osób. To jest k***a małe miasteczko.



Mam wrażenie że oni tam jeśli już to są tylko o oczko albo dwa wyżej niż czarnuszki, edukacja kosztuje więcej niż kałach czy klamka i naboje do nich. Wychowani w biedzie, przemocy i gównie nie mogą wyrwać się z tej spirali i tak to wygląda. Ale mogę się mylić, być może ktoś lepiej zna temat i się wypowie

kapelan_szturmowy

2020-08-06, 13:51
Pierre_Dolec napisał/a:

Mam wrażenie że oni tam jeśli już to są tylko o oczko albo dwa wyżej niż czarnuszki, edukacja kosztuje więcej niż kałach czy klamka i naboje do nich. Wychowani w biedzie, przemocy i gównie nie mogą wyrwać się z tej spirali i tak to wygląda. Ale mogę się mylić, być może ktoś lepiej zna temat i się wypowie



Na pewno swoje trzy grosze daje też bezkarność. Jeśli człowiek wie że nikt go nie ukara za czyny, dostaje jako taką władzę/przewagę (broń) na drugim człowiekiem, i nie stoi nad nim bicz, staje się coraz zuchwalszy - wychodzi z niego bydło lub bestia, traci rozum i zasady moralne. Dobrym przykładem w PL są rowerzyści - nadano im prawa, przywileje i puszczono bezkarnie na ulice (nieważne w ramach jakiej ideologi) Co się dzieje widać gołym okiem. Chamstwo, buta i prostactwo.

Juzwa

2020-08-06, 15:25
Lobo24 napisał/a:

W pierwszych 10 miesiącach 2019 roku gangi w Meksyku zabiły prawie 30 000 osób. To jest k***a małe miasteczko.



To wcale nie jest takie małe miasteczko. To mniej więcej Cieszyn, Augustów, Dzierżoniów, Czechowice-Dziedzice itp.

Wiadomska

2020-08-06, 15:53
Trzeba twardym być nie Miętkim ! :-P

ja...........ka

2020-08-07, 01:34
te niedojdy to chyba driver19cm jego stary i drugi stary :D