18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrozum to wreszcie

~Sunday • 2020-04-07, 14:47
Broda nie czyni cie drwalem 8-)


dżonyłojlker

2020-04-07, 22:30
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Wiesz że o brodę można dbać, podobnie jak o resztę ciała? Ale co możesz o tym wiedzieć brudasie jebiący niemytym dupskiem



Uderz w stół, a pedalstwo się odezwie.

Broda i dbanie o siebie - niezły antonim.

:lol:

Verano

2020-04-07, 23:19
dignogato napisał/a:

Ktoś chce nosić na ryju pedalską, śmierdzącą brodę - ch*j mu w dupę, jego sprawa, ale k***a ryżą... Ja pie**olę, to już przesada.

chce nosić brudne włosy

Ktoś chce nosić brudne śmierdzące włosy na głowie jego sprawa. k***a szampon...mówi ci to coś? Chyba nie skoro piszesz takie ch*jowizny.

Leddan

2020-04-07, 23:45
dignogato napisał/a:

Ktoś chce nosić na ryju pedalską, śmierdzącą brodę - ch*j mu w dupę, jego sprawa, ale k***a ryżą... Ja pie**olę, to już przesada.



Pisał to pewnie dzieciaczek z dziewiczym wąsem i jednym odstającym włoskiem na brodzie :D

jednoręki-ujeżdżacz

2020-04-08, 01:00
Jak Krystekx2 napisał. Obuchem uderzyć a drewno o ziemie pie**olnie. Wystarczy kilka razy w życiu rąbać drewno to się człowiek nauczy :)

Draxs

2020-04-08, 09:36
dignogato napisał/a:

Ktoś chce nosić na ryju pedalską, śmierdzącą brodę - ch*j mu w dupę, jego sprawa, ale k***a ryżą... Ja pie**olę, to już przesada.



Twój stary taką nosi?

McQurwa

2020-04-08, 11:22
to już nazi czy jeszcze niemiec, bo k***a nie rozróżniam tego gówna

dżonyłojlker

2020-04-08, 16:41
Leddan napisał/a:

Pisał to pewnie dzieciaczek z dziewiczym wąsem i jednym odstającym włoskiem na brodzie



Konto założone w 2015 i oto pierwszy post, pięknie się obsrałeś gimbusie.

Draxs napisał/a:

Twój stary taką nosi?



Też dobrze 2014 i 4. post.

Verano napisał/a:

Ktoś chce nosić brudne śmierdzące włosy na głowie jego sprawa. k***a szampon...mówi ci to coś? Chyba nie skoro piszesz takie ch*jowizny.



Chcesz być zarośniętym śmierdzącym grzybem, nie moja sprawa, ale według mnie, jedyne włosy w obrębie twarzoczaszki u mężczyzn, to powinny być brwi i rzęsy (bo są potrzebne), reszta to niehigieniczny, pedalski syf.