18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrobił to z kamienną twarzą.

krzyks • 2017-10-05, 12:25
Ma chłop jaja... a nie. Chwila 8-)


mateuszsadoltzr

2017-10-08, 00:57
k***a ale zamuliłem myslałem ze w tym białym czyms na ziemi leży zawinięty noworodek i zaraz dostanie od tego dziadygi tym badylem parenascie razy

Ni...........ny

2017-10-08, 12:02
RoboCat napisał/a:

Juz to kiedys pialem:
My wymyslamy statki kosmiczne, samoloty ktore lataja szybciej niz dzwiek, wirtualna rzeczywistosc... a oni albo skacza z kijkiem w kolo ogniska albo podnosza kamienie ku*asem... A lewaki mowia ze wszyscy jestesmy rowni :D



Tak se k***a tłumacz cebulowy chłoptasiu :wyj***ne:

wikipedia napisał/a:

Mars Orbiter Mission (MOM), nieoficjalna nazwa: Mangalyaan – indyjska misja marsjańskiego orbitera organizowana przez ISRO (Indyjska Organizacja Badań Kosmicznych). Jest to pierwsza indyjska misja międzyplanetarna. 5 listopada 2013 roku sonda została umieszczona na orbicie wokółziemskiej przez indyjską rakietę nośną PSLV (Polar Satellite Launch Vehicle) wystrzeloną z kosmodromu w Sriharikota

30 listopada 2013 roku sonda opuściła orbitę Ziemi, a 24 września 2014 roku osiągnęła orbitę Marsa. Manewr wejścia na orbitę zakończył się sukcesem i sonda rozpoczęła badania Czerwonej Planety. Statek, który miał działać jedynie przez pół roku i być demonstracją możliwości wysłania i operowania przez Indie sondą kosmiczną wokół innej planety, przekroczył wszelkie oczekiwania.


Wiewór

2017-10-09, 08:42
RoboCat napisał/a:

Juz to kiedys pialem:
My wymyslamy statki kosmiczne, samoloty ktore lataja szybciej niz dzwiek, wirtualna rzeczywistosc... a oni albo skacza z kijkiem w kolo ogniska albo podnosza kamienie ku*asem... A lewaki mowia ze wszyscy jestesmy rowni :D


My? Przecież Polska odcina się od zachodu a nasz rodzimy rynek potrafi tylko sadzić pieczarki i ziemniaki.

kenzol

2017-10-10, 00:28
RoboCat napisał/a:

Juz to kiedys pialem:
My wymyslamy statki kosmiczne, samoloty ktore lataja szybciej niz dzwiek, wirtualna rzeczywistosc... a oni albo skacza z kijkiem w kolo ogniska albo podnosza kamienie ku*asem... A lewaki mowia ze wszyscy jestesmy rowni :D


No nie wiem. Mnie bliżej do wykonania tej sztuki niż do wymyślenia statku kosmicznego...