18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoo York , Zoo York

GeorgeHarvey1 • 2022-07-27, 14:25

Fajnie tam...

PanKukuruźnik82

2022-07-27, 15:33
Normalnie jak w jakimś Mad Maxie lub Falloucie :lol:

Tylko gratulować pedo-dziadziowi bidetowi a zwykłym białym Amerykanom współczuć.

nebelwerfer

2022-07-27, 15:46
nikt nie pomógł :D wszyscy okradli :P i tak mija życie.

DarrDarek

2022-07-27, 16:02
Małpa autem jedzie. Ten York to ZOO czy cyrk?

PabloSkills

2022-07-27, 16:11
W przyrodzie nic się nie marnuje.

skandal

2022-07-27, 21:48
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Normalnie jak w jakimś Mad Maxie lub Falloucie
Tylko gratulować pedo-dziadziowi bidetowi a zwykłym białym Amerykanom współczuć.





Tak tak, gdyby rządził patologiczny narcyz Trump, napewno skończyłaby się jakakolwiek przestępczość.
Nie lubię, natomiast osobą Twojego pokroju muszę to tłumaczyć.

To, że krytykuje Trumpa, nie oznacza że automatycznie jestem za i popieram Bidena.
Ja wiem że dla was z zasady, kto śmie wypomnieć jakikolwiek błąd jedynemu, słusznemu politykowi to, od razu staje się wyborcą przeciwnika, jednak u wielu osób tak wcale nie jest.

Ile razy, wypominałem rzeczy, które pis zrobiło źle to, słyszałem lub czytałem że jestem wyborcą Tuska czy innej konfederacji. Co nie jest prawdą, ani odrobinę.

htp

2022-07-28, 09:03
skandal napisał/a:

Tak tak, gdyby rządził patologiczny narcyz Trump, napewno skończyłaby się jakakolwiek przestępczość.
Nie lubię, natomiast osobą Twojego pokroju muszę to tłumaczyć.
To, że krytykuje Trumpa, nie oznacza że automatycznie jestem za i popieram Bidena.
Ja wiem że dla was z zasady, kto śmie wypomnieć jakikolwiek błąd jedynemu, słusznemu politykowi to, od razu staje się wyborcą przeciwnika, jednak u wielu osób tak wcale nie jest.
Ile razy, wypominałem rzeczy, które pis zrobiło źle to, słyszałem lub czytałem że jestem wyborcą Tuska czy innej konfederacji. Co nie jest prawdą, ani odrobinę.



Większość (przynajmniej tutaj) nie rozumie, że świat nie jest biało czarny i dwuwymiarowy.