18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żonka wpadła...

Jesse.Pinkman • 2021-11-07, 15:38
...i przerwała sielankę.

pro_avenger

2021-11-07, 15:41
Pewnie robił praktyki na ginekologii

Adam_WKLADAM

2021-11-07, 15:42
Żona szmata nawet por*chać w spokoju nie da.

Pralpunkt

2021-11-07, 15:52
Kochanka ładniejsza nie dziwię mu sie

dogip

2021-11-07, 15:57
I teraz będzie tak jak powinno być. Bez ukrywania się, bez stresu, bez walenia w ch*ja. Zmiana baby to prosta rzecz. Szczerze powiedzieć starej, że to finito i obyłoby się bez cyrków. Chociaż niektóre nie chcą odpuścić i dopiero zauważają, że bankomat im sp***ala mimo wielu wcześniejszych sygnałów.

katarnoxi

2021-11-07, 18:33
dogip napisał/a:

I teraz będzie tak jak powinno być. Bez ukrywania się, bez stresu, bez walenia w ch*ja. Zmiana baby to prosta rzecz. Szczerze powiedzieć starej, że to finito i obyłoby się bez cyrków. Chociaż niektóre nie chcą odpuścić i dopiero zauważają, że bankomat im sp***ala mimo wielu wcześniejszych sygnałów.



Nie do końca. Ludzi trzymają przy sobie często wspólne zobowiązania, jak dziecko, kredyt etc. Większa część starszych osób których znam, i z którymi dane było mi rozmawiać (praktycznie sami mężczyźni po 50) przyznają, że do małżonków mało co więcej czują niż przywiązanie. Po prostu jak się z człowiekiek przeżyje te 20, 30 lat to ciężko się nastawić na zmianę tej rzeczywistości, a nie oszukujmy się, że chciałoby się w pewnym momencie czegoś więcej niż szare bytowanie ze znudzoną i kapryśną mordą, widzianą od kilku dekad. Jeżeli nie da się czegoś wykrzesać ze związku to ucieka się na bok, po cichu, żeby nie spieprzyć sobie i komuś ładu życia budowanego od kilkudziesięciu lat. Życie

plastic

2021-11-07, 18:48
w takich sytuacjach zlosc zdradzonej bywa wprost proporcjonalna do ilosci jej nadmiarowych kilogramow. wyj***ne na faceta, wyj***ne na zwiazek, ale fakt, ze on sie r*cha z chudszą juz wprawia ja w histerie, bo to przypomina o jej prawdziwym problemie, w najbardziej upokarzajacy sposob.
zaden ze mnie antropolog kultury, takie mam po prostu h*jowe doswiadczenia.
ps. kolezanka nagrywala... to tez jest poj***ne.

Juzwa

2021-11-07, 18:52
katarnoxi napisał/a:

Ludzi trzymają przy sobie często wspólne zobowiązania, jak dziecko, kredyt etc.



Zobowiązania można podzielić w biurze notarialnym. Dzieci to inna sprawa, alimenty, ewentualny podział jeśli jest więcej niż jedno. Trzeba tylko jednej ważnej sporawy. Trzeba CHCIEĆ to zrobić. Trochę więcej wysiłku niż podupcyć sobie kogoś na boku i zebrać wpie**ol od małżonki. Taki buc działający na zakładkę jest dla mnie śmieciem.

yoyobart

2021-11-07, 19:13
nuuda panie,nuda

picolo

2021-11-07, 19:24
Najśmieszniejsze, że zawsze rzucają się na panienkę zamiast na swojego k***ia i czują się spełnione.

Gitta

2021-11-07, 23:11
Karnie kochanki zawsze mnie zastanawia…

Aramanga

2021-11-07, 23:26
Na końcu powiedziała po Polsku idę do domu.

RmX

2021-11-08, 01:28
Gitta napisał/a:

Karnie kochanki zawsze mnie zastanawia…



Może się "bezkarnie" wyżyć z zazdrości o to że jest ładniejsza od niej.

LaChupacabra

2021-11-08, 01:37
Pralpunkt napisał/a:

Kochanka ładniejsza nie dziwię mu sie



Przeważnie się idzie w bok jak druga jest ładniejsza. Jak nie jesteś za bardzo piękna to musisz mężusiowi często uchylać pierożka to nie będzie miał czasu na takie skoki.

korax

2021-11-08, 09:20
Pralpunkt napisał/a:

Kochanka ładniejsza nie dziwię mu sie



Pewnie taka kochanka na godziny z ichniejszej Roksy