18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zonk uszatego

Thomas_Terkovitz • 2010-09-13, 18:43
Myślał, że dostanie nagrodę, a tu ch*j :mrgreen:


Meru

2010-09-14, 21:15
Slow motion znaleziony na yt :D

Dżoszua

2010-09-14, 23:03
Slow motion wymiata.
@Emti: po to ktoś ma imie (nazwisko), żeby do niego się tak zwracać i ch*j mnie obchodzi czy jest raperem, dyrygentem, gangsterem, czy żulem z pod sklepu.

Emti

2010-09-14, 23:57
Jeżeli na jego płytach byłby tytuł np. "Adam - Tylko dla dorosłych" to ok, ale pseudonim jest po to artyście, że ten pseudonim to jakby on-raper, jego imię to on-ojciec, mąż itd. Więc to tak jak mówiłem, czyli jakbyś poczuwał się jako jego znajomy, przyjaciel czy ktoś bliski. I pie**olenie takie cwaniackie "ch*j mnie obchodzi czy jest raperem, dyrygentem, gangsterem, czy żulem z pod sklepu." nie dodaje Ci polotu, a jedynie prowokuje kłótnie, więc mogłem Ci odpisać tak jak odpisałem, lub napisać żebyś wypie**alał do swoich kumpli i mówił raperom po imieniu, poza tym ciekawe czy mówisz tak na każdego rapera. A może słuchasz tylko Ostrego ;] Jak Royce da 5'9 słuchasz albo dyskutujesz o nim z jakimś kumplem to też mówisz Royce'owi po imieniu bo "po to ktoś ma imie (nazwisko), żeby do niego się tak zwracać". Pomyśl co robisz, zamiast być kolejną owcą.
Bez spin!

Nata.sza

2010-09-15, 08:36
No to jeśli Tede startował z Note2 to ja się pytam jakim prawem? Na Note2 może 2 kawałki, góra 3 były dobre. Jak dobrze, że się mało przejmuję tymi Super Jedynkami ;)

Dżoszua

2010-09-15, 09:42
@@up jak znam czyjeś imię to zwracam się do niego po imieniu, moje zdanie i tyle, każdy ma swoje.

LoczekLoczekLok

2010-09-15, 11:09
W Tym Kraju jeszcze ludzie nie dorośli do słuchania ambitnego rapu. Wolą to co łatwe i przyjemne. dobra można czasami posłuchać tedego ale na dłuższa metę wk***ia pieprzenie o tym jaki ma fajny samochód jak r*cha dupy pije pali i ile ma najek czapek i co robił jak był młody...Wszystko ale z umiarem Kochani. :)




Zabierzcie sie za słuchanie podziemia i wykonawców pokroju Eldo czy Mes.

Emti

2010-09-15, 13:57
Z tym że ani jeden czy drugi z niego nie są ;p Co nie znaczy że im coś to ujmuje.

jezus_chytrus

2010-09-15, 18:24
lubie HH i inną muzę też. a z HH polecam Łonę. to jest dobry typ co se jaja robi z wszystkiego. dobry kolo. ma też coś do powiedzenia w niektórych kawałkach...

Polecam sprawdzenie o czym mowa...



pewnie zaraz banda ch*ja powie że pop i porówna do jakiegoś zj***nego werby czy jak mu tam...i ch*j.