18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona wulkanizatora ...

~McSadol • 2022-08-13, 17:29
albo zawistne kacapskie suczysko ....


Heliar

2022-08-14, 09:20
Juzwa napisał/a:

Jak chodnik jest węższy niż 1,5m, to co z tego? Nie dotyczy go przepis o 1,5m wolnej przestrzeni i można stawać szrotami?



Zaparkowałem raz na mieście (Poznań), znak połowa samochodu na chodniku, połowa na ulicy. Jakiś sk***iel wysłał fotkę do SM. Dostałem mandat listem, przepis właśnie z tym j***nym 1,5m. Pojechałem tam, narobiłem fotek sytuacji, udałem się do SM. Mandat cofnięto. h*j zrobił zdjęcie z miarką, tak że zostało 90cm chodnika. O kant dupy miały zastosowanie te przepisy o 1,5m

Dzisiaj

2022-08-14, 09:44
Heliar napisał/a:

Taki debilny przepis są właśnie u nas, "1.5 m wolnej przestrzeni", ale k***a chodnik ma 1,2m .



chodnik moze miec 0.5m.... wiesz co to jest chodnik? To nie miejsce parkingowe. Jak nie ma miejsca to nie parkuj proste. Tylko ameby nie ogarnaja. Sytauacja jak na filmiku - ja przejde, pie**ole zmieszcze sie ale akurat pomagam osobie na wozku inwalidzkim. Osoba wazy z 80kg lekko. Dzieki takim k***iom jak na filmiku jest zajebisty problem z przejechaniem i NIE k***a nie mozna pojechac po trawie. Niektore wozki maja przednie kola malutkie i nawet minimalnie wiekszy kraweznik jest problemem. Tak wiec kobieta bardzo dobrze zrobila. JEbac debili, ktorzy nie potrafia parkowac

Heliar

2022-08-14, 11:44
Dzisiaj napisał/a:

chodnik moze miec 0.5m.... wiesz co to jest chodnik? To nie miejsce parkingowe. Jak nie ma miejsca to nie parkuj proste. Tylko ameby nie ogarnaja. Sytauacja jak na filmiku - ja przejde, pie**ole zmieszcze sie ale akurat pomagam osobie na wozku inwalidzkim. Osoba wazy z 80kg lekko. Dzieki takim k***iom jak na filmiku jest zajebisty problem z przejechaniem i NIE k***a nie mozna pojechac po trawie. Niektore wozki maja przednie kola malutkie i nawet minimalnie wiekszy kraweznik jest problemem. Tak wiec kobieta bardzo dobrze zrobila. JEbac debili, ktorzy nie potrafia parkowac



Gdybyś był z jakiegokolwiek większego miasta wieśniaku, to byś wiedział, że na starym mieście i nie tylko, ten przepis jest martwy, chodniki miewają tam poniżej metra, a i tak masz poustawiane znaki T30-d, T30-e, T30-h. Z tej prostszej przyczyny, że cała droga jest za wąska. Natomiast zawsze znajdzie jakiś j***ny atencjusz, który zrobi fotkę wstawi na neta, albo wyśle do SM. Puki znak nakazuje mi parkować tak, a nie inaczej, tak się parkuje. I h*j mnie obchodzi, że wszedł przepis 1,5m, niech miasto dostosuje w takim razie drogi do przepisów, może za 50 lat skończą. Jak na razie powiesz pieszej k***ie, że ma mieć chodnik 1,5m to już nic innego nie ma znaczenia, upie**oli ci lusterko, albo porysuje samochód. Powiedz, że ma pierwszeństwo na pasach, to ci wbiegnie pod koła.

nwtinamou

2022-08-14, 12:08
Mam nadzieję, że filmik urywa się w momencie, gdy gość leci za babą w te ciemne krzaki i spuszcza srogi łomot :)

Juzwa

2022-08-14, 14:00
Heliar napisał/a:

Gdybyś był z jakiegokolwiek większego miasta wieśniaku, to byś wiedział, że na starym mieście i nie tylko, ten przepis jest martwy, chodniki miewają tam poniżej metra, a i tak masz poustawiane znaki T30-d, T30-e, T30-h. Z tej prostszej przyczyny, że cała droga jest za wąska. Natomiast zawsze znajdzie jakiś j***ny atencjusz, który zrobi fotkę wstawi na neta, albo wyśle do SM. Puki znak nakazuje mi parkować tak, a nie inaczej, tak się parkuje. I h*j mnie obchodzi, że wszedł przepis 1,5m, niech miasto dostosuje w takim razie drogi do przepisów, może za 50 lat skończą. Jak na razie powiesz pieszej k***ie, że ma mieć chodnik 1,5m to już nic innego nie ma znaczenia, upie**oli ci lusterko, albo porysuje samochód. Powiedz, że ma pierwszeństwo na pasach, to ci wbiegnie pod koła.



Ja tam jestem z Krakowa i pojęcie jakieś mam. Przede wszystkim na Stare Miasto w Krakowie mogą wjechać wyłącznie ludzie posiadający do tego uprawnienia. Strefa ograniczająca wjazd stale się powiększa, a plany są jeszcze ciekawsze. Pomijając to utrudnianie kierowcom życia na każdym kroku, to jeden przepis nie zwalnia cię od myślenia. Skoro jest nakaz pozostawiania minimum 1,5m, to jeśli chodnik ma mniej niż 1,5m nie można na nim stawać pojazdem blokując przejście.
Jeśli masz takie miejsce, gdzie jest znak T30-h i chodnik ma PONIŻEJ 1,5m to zrób zdjęcie i pokaż je tutaj. Może cię i ch*j obchodzą przepisy, ale żyjesz w społeczeństwie i masz przestrzegać przepisów i praw jakie obowiązują. Jeśli nie, to siedź w piwnicy.

Heliar

2022-08-14, 17:16
Proszę bardzo, jechać do centrum nie muszę, nie wiem czy taki stan jeszcze jest co na tej konkretnej fotce, ale miejsc takich pełno zostało. W sądzie niczego nie załatwili, miasto pozory na stwarzało i sprawie łeb szybko ukręcono. Potrzeba całej masy hajsu i dobrej woli. Niestety w Poznaniu te same j***ne dzbany na stołkach od nastu lat siedzą, w ZDM i PIM to same Misiewicze. Jaśkowiak z Grobelnym k***ie syny na grilla do siebie wpadali, a ludzie myśleli, że ten imbecyl coś zmieni jak go wybiorą, Gorszego włodarza to Poznań przez tysiąc lat nie miał. Tylko o własny PR dba, bokser niewydarzony.

O proszę nawet o twoim Krakowie wspomnieli, akurat dobry wydźwięk.
https://czasnapoznan.pl/nielegalne-parkowanie-prokuratura-poznan/






Tutaj świerzynka, żeby nie było że foty z przed 2-3 lat i może lepiej już jest, a h*ja.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/poznan-za-waski-chodnik-powstal-na-wildzie-ciezko-sie-tam-minac/0by8v1b

Tak wyglądało przed, auta znikną, ale miejsca wcale więcej nie będzie. Takie o to niedojeby zarządzają Poznaniem



Djt88

2022-08-14, 22:58
Juzwa napisał/a:

Jak chodnik jest węższy niż 1,5m, to co z tego? Nie dotyczy go przepis o 1,5m wolnej przestrzeni i można stawać szrotami?



Nie zmienia to faktu , że gość może i zle zaparkował, ale dziurawić opony to jest wandalizm

to nas odróznia od małp , że jak ci coś nie pasuje, albo ktoś zle zaparkował na chodniku to się wzywa policje, która ukarze sprawce wykroczenia, a robi sie teksas czyli sprawce wykroczenia najlepiej zabić, jego samochód spalić