18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona, mąż + kochanka

phrontch • 2018-12-16, 13:47
Żona zaczaiła się na męża wyjeżdżającego z hotelu z kochanką, ale mąż chyba jej nie zauważył. od 0:20


overgod

2018-12-16, 15:48
Załatwił żonkę koncertowo. Gorzej będzie w domu...

nwtinamou

2018-12-16, 16:39
Co za uj, zero męskiej solidarności, zamiast iść i ostrzec ziomka to czekał...

Essent

2018-12-16, 17:22
@ up Czyli widzisz, że to było ukartowane?? :homer:

godfather1982

2018-12-17, 08:15
Ja z tym niezauwazyl zrozumialem, ze ja przejechal

piotrekt1976

2018-12-17, 18:27
Ogolnie moze ciezko to przyjac na klate ale wiekszosc zdrad kiedy facet bierze regularna kochanke to wina niestety zony. jak czlowiek najedzony w domu to nie wpie**ala po barach taka prawda . Jak to jest ze wiekszosc pan ma sp***olenie genetyczne w ustawieniach defaultowych? Poki k***a promocja do slubu czy gowniaka jest ZAJEBISCIE, prychodzi slub albo gowniak i wlacza sie tryb 2.0. Tego nie tamego nie, tak nie , moze jutra, no k***a jutro bedzie futro , nei chcesz dawac to wezme gdzie indziej a pozniej dramat jaki to z faceta ch*j i sk***iel.....

Essent

2018-12-17, 18:40
piotrekt1976 napisał/a:

Ogolnie moze ciezko to przyjac na klate ale wiekszosc zdrad kiedy facet bierze regularna kochanke to wina niestety zony. jak czlowiek najedzony w domu to nie wpie**ala po barach taka prawda . Jak to jest ze wiekszosc pan ma sp***olenie genetyczne w ustawieniach defaultowych? Poki k***a promocja do slubu czy gowniaka jest ZAJEBISCIE, prychodzi slub albo gowniak i wlacza sie tryb 2.0. Tego nie tamego nie, tak nie , moze jutra, no k***a jutro bedzie futro , nei chcesz dawac to wezme gdzie indziej a pozniej dramat jaki to z faceta ch*j i sk***iel.....



Nie denerwuj się, skup się na klawiaturze bo piszesz głupoty bez poprawnej ortografii :kawa: