18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona dyscyplinuje kochankę swojego męża

Jesse.Pinkman • 2023-08-31, 12:17
A mężuś w głębi ducha się śmieje bo i tak dalej będzie pukał obie.

~Velture

2023-08-31, 12:31
Księga ulicy mówi jasno: Jak suka nie da, to i pies nie weźmie.

Gandalf-Szary

2023-08-31, 13:26
~VeIture napisał/a:

Księga ulicy mówi jasno: Jak suka nie da, to i pies nie weźmie.



To już bardziej pasuje tu przysłowie "ciekawość to pierwszy stopień do piekła."

Twoje powiedzenie miało by racje bytu jak by to żona się puszczała z fagasem a jej mąż bił fagasa a nie ją. A w tym przypadku to nie ma najmniejszego sensu.

~Velture

2023-08-31, 14:15
Gandalf-Szary napisał/a:

To już bardziej pasuje tu przysłowie "ciekawość to pierwszy stopień do piekła."
Twoje powiedzenie miało by racje bytu jak by to żona się puszczała z fagasem a jej mąż bił fagasa a nie ją. A w tym przypadku to nie ma najmniejszego sensu.



Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie r*chał jej. Proste.

Tobiahus96

2023-08-31, 14:41
Co jak co ale kochanke to przynajmniej fajna sobie wybrał

Gandalf-Szary

2023-08-31, 14:58
~VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie r*chał jej. Proste.



No tak bo lepiej tłuc co tydzień nową kochankę niż, przyj***ć raz a dobrze winnemu całemu zajścia mężowi, który przyrzekał Ci wierność. A teraz r*cha wszystko to co rozkłada nogi. Sytuacja dla mnie nabrała by innego wymiaru gdyby to była jakaś siostra czy inna bliska osoba.

UrShadow

2023-08-31, 15:01
Koleś obraca dwie laski, tymczasem przegrywy "hurr-durr żadna mnie nie chce."
:anegdotka:

PabloSkills

2023-08-31, 15:13
Psiapsółeczki pomagają a same za plecami ciągną jej mężusiowi

takamahi

2023-08-31, 15:19
~VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie r*chał jej. Proste.



Z drugiej strony skoro już żonę ktoś ma to nie po to żeby ją zdradzać. Nie rozumiem tego. Albo babę masz i jest Ci z nią dobrze, więc nie odpie**alasz krzywych akcji, albo jest Ci z nią źle to się rozwodzisz. W innym przypadku kochance w sumie życie też w jakiś sposób niszczysz bo będąc z żoną nigdy nie będziesz z kochanką na stałe. h*jowy układ. Albo w tą, albo w tą.

kinio7777

2023-08-31, 15:19
VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie r*chał jej. Proste.



Velture, a skąd wiesz, że wiedziała? To Twoja znajoma? Może ja oszukał, że jest samotny lub po rozwodzie...

zipi

2023-08-31, 17:09
~VeIture napisał/a:

Kochanka wiedziała, że daje dupy zamężnemu. Mogła nie dawać to by nie r*chał jej. Proste.



D-e-b-i-L

Żona zbiła kochanę męża i teraz wszystko wróci do normy nie ? xD masz tyle IQ co ta jego żona.

diskorelaks

2023-08-31, 17:12
A co tu kochanka winna…to mężuś powinien w p*zdę dostać za wsadzanie ku*asa nie tam gdzie trzeba…

darek1234

2023-08-31, 17:16
kinio7777 napisał/a:

Velture, a skąd wiesz, że wiedziała? To Twoja znajoma? Może ja oszukał, że jest samotny lub po rozwodzie...



Ma skrypt, który tłumaczy mu tak dokładnie, że ch*j wie o co chodzi.
Ale pannie z filmiku chyba mało, na końcu mówi "more" :shock:

viking19

2023-08-31, 19:39
po głosach wnoszę, że wpie**ol spuszczał Alvin i jego wiewiórki.